-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
masz siostre....:O:O:O Śliczne focie..:)
-
Dobrze nic sie nie stało:) Ja juz lece niestety... Do zobaczenia jutro nie wiem o której bo chyba jede do rodzinki ale nie wiem jeszcze bo musze sie uczyć biologi... [SIZE=6][/SIZE][FONT=Book Antiqua][SIZE=6][COLOR=Blue] DOBRANOC=*=*=*=*[/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
O super:) czekamy na jutro:):)
-
[quote name='Martunia']Oj nie mów tak, przecież każdy Ciebie lubi. :eviltong: Kto Ciebie niby nie lubi? [SIZE=1]Ma ze mną doczynienia![/SIZE] :mad:[/quote] No mówie tak bo nikt nie wchodził to znaczy ze nikt nie lubi.... [quote name='chester07'][URL]http://img181.imageshack.us/img181/5295/kabuluniek4mt4.jpg[/URL] cudne :loveu: haha Kabi się na pufie nie mieści a Chester na fotel ledwie dupe wciska [URL]http://img440.imageshack.us/img440/7846/kabuluniek10hh6.jpg[/URL] :D:evil_lol::D miażdży to zdjęcie :D:evil_lol: [URL]http://img179.imageshack.us/img179/3635/kabuluniek16ns3.jpg[/URL] kochany :loveu: mam podobny kolor tapety na przedpokoju :eviltong: śliczne foteczki :loveu: o to fajnie miałaś :) u mnie pól dnia lało, i Chester był brudny jak świnia jak wrócił z podwórka.. potem przestało lać, poszłam na oazę, i jak wróciłam miałam iść na spacer z Krową a tu znów zaczęło lać.. i Chester ma niespożytą energię teraz :eviltong: :buzi: Buzieczki :) :buzi: PS Ty wieśniaku, bo zaraz cię faktycznie tylko Majaczka będzie lubić :D nie wchodziłam bo robiłam test próbny sobie :eviltong:[/quote] hehe:) te foty boskie;P a chesti jest wiekszy niz kabziś:P hehe:) u mnie nie padało az tyle Fajnie dzień spedziłas hehe;) kabi tez jest niewyżyty:P No wypraszam sobie ja wieśniaczka... dobra jest zapamietam to sobie:P No dobrze ze robiłas test:P hehe:) [quote name='Martynia&Pusio']No wiesz jak mozesz mowic ze ja cie nie lubie :shake: .! Lubie Cie :loveu: . Super foteczki ;) . U nas jest C.D i zaraz bedzie Znow C.D :P . Dzis bedzie duzo fotek ;) .[/quote] Ja mówie o ogóle a nie ze akurat ty.... bo z reguły tylko martusia wchodzi do mnie codziennie i kilka razy dziennie a reszta nie.. Zaraz lece do was:)
-
No własnie:P hehe:) ja tam bym sie przejechała gdzies jeszcze ale dwa powody tak jak napisałaś:P problem z dojazdem i rodzicami:P
-
Co u bobika?? I co robisz/??
-
A ja zauważyłam ze kazdy kto nie ma psa wystawowego to jezdzi na wystawy tylko tam gdzie ma najbliżej:P hehe:) ja w październiku jade na tą w poznaniu:) i pewnie nikogo z was tam nie bedzie:P a szkoda... A i Anula mozesz zrobć zdjecia westą, yorką i Arniemu:) hehe;)
-
[quote name='Martunia']Co Ty gadasz? :eviltong: Przestań, bo się obrażę. :roll:[/quote] ja tylko prawde mówie:P I nie obrażaj sie:( tylko ty mnie chyba lubisz... bo czesto tu zaglądasz...
-
Jutro spróbuje sie zapytac.. ale nie wiem co z tego wyjdzie...;/
-
Nie no ale naprawde sie boje:P nie znacie mojej mamy....
-
haha:P bardzo smieszne:P że ja leń to nie znaczy ze komputer i internet tez;P chociaz moze po części tez troche:P:P haha:) Wole żabke:P (imageshack.us)
-
Dobra dobra;P pójde do mamy ale jutro:):) Zbiore sie w sobie:):):) ale juz sie boje co mi bedzie mówić:P hehe;) ale dobra bedzie na was:P hehe:)
-
To mi dla odmiany sie bardzo wolno wgrywają:P
-
No nie wiem... moze pójde jak przyjdzie ze sklepu albo jutro... Musze sie zebrać w sobie na rozmowe;P hehe:) O fajnie:):):) ale jak moi rodzice sie zgodzą to juz musicie jechac;P nie macie wyboru:D:D
-
Nikt mnie nie lubi:P hehe:)
-
Najpierw z mamą musiałabym pogadać bo z tatą może być trudniej... A i tak nikt by mnie nie chciał do domku:P hehe:)...:P:P:P w sumie to ja sama nie wiem czy chce jechac bo raz chce a raz nie;/ niezdecydowana jestem... bo mam pewne obawy co do jechania tam...
-
hehe:) Boskie filmik:D:D A on z każdym ziarenkiem sie tak bawi??:P heh:) Słodki maluch:)
-
hehe:) ale zawsze coś:) liczy sie żę starsza:P hehe:) No wiem przecież że nie z rodzicami:P hehe:) ja bym chciała tez jechać ale nie mam jakos odwagi sie spytac czy mi rodzice pozwola:(
-
to powiedz jej że chcesz jechac na ten zlot tak jak na kolonie i tam tez byś musiała sobie sama radzić a tu masz w razie co kuzynke i ci pomoże jak cos to bedzie pilnować:):) heh:) a same bedziecie w domku?
-
aaa:) ja jak bym jechała to wcale bym nie chciała jechac z nikim z rodziny:P najwyżej zeby mnie zawiózł ktos i przywiózł s powrotem do domu:P hehe:) O jaki sliczny:):)
-
To z następnego poprosze:D:D hehe:):) Ja być głodna i zjeść bobik:P hehe:):):)
-
łeee.... szkoda.... a jedziesz w końcu na zlot dogomaniaków czy nie??
-
A yorki były???:):)