Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. [quote name='Martunia']O jutro zdjęcia Rokiego? :multi: Tak, jasne. :eviltong: Mało z nim pewnie czasu spędzasz i tego nie dostrzegasz. :D No wiesz, tak by Ci nie wyznał miłości, bo nie umie gadać po polsku, tylko po psiemu. :D Aha. ^^ Ja coś na tvn'ie oglądam. Gdzieś o wpół do pójdę, jeszcze się pouczę i do spania, bo jutro znowu sie zaczyna piekło. :placz:[/quote] nom postaram sie mu zrobic:) hehe:P duzo czasu z nim spedzam:P ostatnio mu sie wzieło na spanie na moich kolanach:P no on umie gadac po psiemu to fakt:P i tak umie powiedziec po swojemu:D hehe:) Ja tez na TVN oglądam:) Ja ide zaraz spac wiec moze juz za wczasu [SIZE=5][COLOR=Magenta]DOBRANOC:*[/COLOR][/SIZE] nie chce mi sie juz pisac:P hehe:)
  2. u nas?? jak u nas to kabi spi:P a ja jeszcze próbuje jak najdłuzej byc na kompie dopóki mnie tata nie wygoni:P hehe:) a co u ciebie?? a ty masz pieska?
  3. nom... tylko na komie jest:) ale jej to i tak dobrze;) moze na gg gadac przez kom:P ja tak dobrze nie mam:P
  4. [quote name='Rottie']Czy jutro zobaczę tu zdjęcia Rokiego? ;-)[/quote] Tak jutro zobaczysz mojego staruszka;):) [quote name='Martunia']Kocha, kocha. :) No a ja całe dnie, a potem się dziwię, czemu mniej jest dobrych ocen. :eviltong: No to mu nie przeszkadzaj i będzie dobrze. :D Choć pewnie to będzie dla Ciebie trudne. :mdrmed: A ja niedługo pójdę... Nauka jeszcze wzywa, a ja chcę jeszcze spać. :eviltong:[/quote] nie kocha:P tylko jak cos potrzbuje:P heh;p to ja całe dnie nie:P tylko troche Ale ja lubie mu przeszkadzac:P hehe:) ja tez ide zaraz:P ja tze chce sie wyspaca zaraz bede cos oglądac;p tylko nie wiem co:P
  5. Pewnie:) jeszcze tylko 3 strony:D:D
  6. [quote name='Martunia']Oj weź, na pewno Ciebie kocha. :D Tak, na Ciebie. :eviltong: Raczej przeze mnie, bo ja cały czas codzień na Dogo siedzę. :roll: O jakie śliczne fotki. :loveu: No wiesz, przeszkadzasz mu znowu, on chce spać, a Ty mu zdjęcia cykasz. :eviltong: Łoh, i jak si obraził na Ciebie. :eviltong: Jak tak możesz. :shake: :eviltong:[/quote] nie kocha:(:(:(:( No wiem ze na mnie;P hehe;) ja tez cały dzien na dgm siedze:) a dzikuje:) no co ja juz tak ma:P zawsze mu przeszkadzam;p a potem sie dziwie ze mnie nie kocha;p hehe:P co powiesz/? ja zaraz bede tylko włosy musze wysuszyc;P
  7. jak ktos co chce?? No nieługo bedzie świeto:):) i dużo fot prosimy:D:D
  8. witam:)) kiedy nowe foteczki pięknisia?? i co tu tak cicho??
  9. jakie cudne foty:) [url]http://images34.fotosik.pl/201/d8f6a288d09ea009med.jpg[/url] ale Hakerek ładnie stoi:):) super:))
  10. [quote name='Martinee']no to czekamy dalej :candle::shiny:[/quote] zdjecia kabisiaka w nowych szelkach które mi sie strasznie nie podobają;/ ja bym mu nigdy takich nie kupiła ale to mama kupowała... [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0889.jpg[/IMG] przebudzony śpioch:D [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0891.jpg[/IMG] próbuje spac a ona mi robi ciągle zdjęcia:P [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0895.jpg[/IMG] pozycja na bobasa:):) [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0898.jpg[/IMG] nie chcą mnie wypuścić z kanapy:P [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0899.jpg[/IMG] no i co sie gapisz:P [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0900.jpg[/IMG] obrażalski:P:P
  11. super fotki [URL]http://i31.tinypic.com/21meq0j.jpg[/URL] taka mała tu wyszłas:P [url]http://i29.tinypic.com/2hmplc9.jpg[/url] masz dwa psy:D:D super zdjecie:)
  12. [quote name='Martinee'][URL]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0821.jpg[/URL] [B][COLOR=DarkOrchid]taki jestem sweet[/COLOR][/B]:shiny::shiny::iloveyou: ale gdzie roki :nono::nono::niewiem::hmmmm::hmmmm::hmmmm: czekamy na zdjecia:candle::candle::candle:[/quote] Witamy:):) hehe:):) dziekujemy:) a roki bedzie jutro:) :) zdjecia kabilka dam zaraz jakies:)
  13. [quote name='Martunia']E tam, zawsze tak jest, jak Ciebie zdenerwuje, ale kocha Ciebie tak samo. :D Może następnym razem z kimś pójdziecie. ;) O to fajnie. :D Trzymam za Ciebie kciuki. :kciuki: No to zgrywaj foty. :cool3: Szczerze, to miałam tylko zobaczyć, co się dzieje na DGM i się uczyć, ale skoro napisałaś, że jak nikt się nie odzywa, to nie ma, to już gadam. :D Ale muszę się uczyć na jutro, więc trochę mnie nie będzie..[/quote] hehe:P On mnie wcale nie kocha i w tym jest problem:P Byłam dzisiaj z koleżankami:):) No zgrałam juz dawno:P:P No wiesz co znowu mnie opuszczasz:( ale to nic teraz ja tez ide sobie bo musze sie wykapac:):) I ucz sie ucz:) bo potem bedzie na mnie że przezemnie źle napisałas:P No ja bede za jakis czas:P ok.30 min:P Do napisania;) moze dam jakies foty ale sie zastanowie:P
  14. hihi:) dzieki:D:D:D
  15. [quote name='smallpati'] ja też lubię gratisy i ciągle wysyłam maile do rożnych firm żeby mi cos posłali :evil_lol:[/quote] hehe:) ja nie bo nie mam meili ich:P hehe:P
  16. O:D:D fajnie;) zawsze jakis gratis:P:P ja tam lubie gratisy:P
  17. Ale moze sie uda:):) Przekonuj rodziców:)
  18. [quote name='smallpati']nie ma notesów bo szkoda drzew na wyrób papieru :diabloti:[/quote] To moze chociaz jakies bryloczki?? albo cos w zamian? nie badź juz taka skąpa:eviltong::eviltong: i tak to za nasze bedzie:P
  19. super by było:):):) trzymamy kciuki:):):)
  20. [quote name='smallpati']oj droga panno :mad: długopis dostajesz po to żeby nim zaznaczać moje imię i nazwisko podczas wyborów :evil_lol: więcej ci nie trzeba :eviltong:[/quote] e tam:P a ja chciałam firmowe notesiki:P ale dobra jest:p NIE TO NIE łaski bez:eviltong::eviltong::eviltong:
  21. No co tu taka cisza?? wszyscy sobie poszli?? Dobra jest:P nie chcecie fotek to nie:P:P
  22. [quote name='smallpati']Eee ty już nie przesadzaj,:diabloti: notesiki to dla rolników mam tyko :evil_lol:[/quote] No wiesz co:P w takim razie po co długopisy jak nie ma na czym nimi pisac?? :P:P
  23. No niestety:P chyba zaraz całe forum bedzie wiedziało że ja jestem leń:P hehe:):)
  24. Sweet

    York i Pinczer

    O dobry pomysł:) bo gdzies widziałam jej wpis z marca końca a jej tu juz chyba z miesiąc nie ma;/
×
×
  • Create New...