-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
[quote name='deer_1987']Podobaja mi sie te zlotowe fotki! Pozdrawiam[/QUOTE] :) dzieki;) [quote name='Bewarka']Zapraszamy za rok ;) Ciekawe co wtedy się wydarzy...:diabloti:[/QUOTE] haha:P Nie strasz ludzi;P [quote name='Karolina.']Mam się zacząć bać? :diabloti:[/QUOTE] Nie wiadomo :evil_lol:
-
lalka znowu coś zjadła i się zakrztusiał:P [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/3460/dsc08485s.jpg[/IMG] I już dobrze:P [IMG]http://img541.imageshack.us/img541/8379/dsc08486.jpg[/IMG] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/7610/dsc08487h.jpg[/IMG] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/3516/dsc08488s.jpg[/IMG] [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/8071/dsc08491r.jpg[/IMG] Jeszcze później dam kilka zdjęć może zależy czy ktoś chce w ogóle oglądać:evil_lol:
-
[IMG]http://img245.imageshack.us/img245/487/dsc08473x.jpg[/IMG] Sesja Viki:) [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/8628/dsc08475e.jpg[/IMG] [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/9157/dsc08476p.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/5168/dsc08477q.jpg[/IMG] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/186/dsc08480s.jpg[/IMG]
-
Bonek:D [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/7217/dsc08464q.jpg[/IMG] Jego ogon mi sie tu podoba;P [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/8618/dsc08466.jpg[/IMG] [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/1879/dsc08467o.jpg[/IMG] [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/4756/dsc08469.jpg[/IMG] [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/766/dsc08470y.jpg[/IMG]
-
Zakagańcowany maks :P [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/8545/dsc08458l.jpg[/IMG] [IMG]http://img571.imageshack.us/img571/3171/dsc08460g.jpg[/IMG] [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/6417/dsc08461.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/8206/dsc08462t.jpg[/IMG] Iś obserwuje:D [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/1416/dsc08463w.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img714.imageshack.us/img714/1033/dsc08451h.jpg[/IMG] [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/6629/dsc08452q.jpg[/IMG] Misi wyraźnie się nie podoba:P [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/6440/dsc08454o.jpg[/IMG] [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/4941/dsc08456z.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/4425/dsc08457k.jpg[/IMG]
-
Tomek Sandry:P [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/2461/dsc08444k.jpg[/IMG] Basia:) [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/3474/dsc08445d.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/5660/dsc08446k.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/8086/dsc08447.jpg[/IMG] [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/2881/dsc08449a.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img442.imageshack.us/img442/2148/dsc08434e.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/1084/dsc08436.jpg[/IMG] Jeziorkowe;) [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/4858/dsc08438th.jpg[/IMG] [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/7237/dsc08442j.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/3750/dsc08443z.jpg[/IMG]
-
Macie fotki żeby wam smutno nie było:P [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/2378/dsc08417.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/962/dsc08422q.jpg[/IMG] o patrzcie zdjecia:evil_lol: [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/5301/dsc08427i.jpg[/IMG] jemy kukurydze;D [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/518/dsc08432.jpg[/IMG] [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/461/dsc08433z.jpg[/IMG]
-
[quote name='Iś & Chester']dzisiaj szaleństwo, widzę zdjęcia Ady ^^[/QUOTE] Wow:D święto:D w końcu piątek 13:P widzę że jak ja nie dodam zdjęć to juz nikt:P Za niedługo będą:) I nie wiem czy pytanie skibki co do kradnięcia tyczyło się też moich zdjęć ale jak co to można kraść:P
-
[quote name='Karolina.']No, gdyby nie to że: a) nie mam kompletnie czym dojechać b) mam nierozgarniętego psa to już bym dawno była na zlocie :D[/QUOTE] też miałam takie problemy. ale udało się:) Psa zostawiłam w domu;) :D Może za rok sie uda:):)
-
[url]http://i37.tinypic.com/x2jeqq.jpg[/url] to zdjęcie mi się podoba:evil_lol: takie wesołe:D Ja dzisiaj już raczej nic nie dodam lenistwo mnie dopadło:P
-
Głupi jest i tyle;P nie zna się na dobrych rzeczach:P Może się kiedyś nauczy co dobre:)
-
[quote name='gordonowa']Tak, czesałam, ale zaczyna przestawać lubić swoją magiczną rękawicę... ;)[/QUOTE] Oj... on nie ma wyboru musi lubić ta rękawice chociaż na moje to do szczotki nic nie ma ;) ale czesz go czesz:D
-
Bo Misia się fajnie fotografowała:D I ty też:D Wstawiłam twoje ładne portrety włóż je tu:D
-
Ja też mam więcej z zabawy ale nie wstawiłam wszystkich:P
-
[quote name='Karolina.'] Tak Sweet, to jest aparat :evil_lol: Nikon D3000 ;)[/QUOTE] wow;D nie wiedziałam:P Fajnie:D:D
-
[quote name='Martunia']Właśnie, Ada ma rację, [/QUOTE] ja mam zawsze racje;P [quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]taaaaa sranie w banie:diabloti: [/COLOR] wcale że nie:P
-
[quote name='Izabela124.']Bo ja sem głupia :diabloti: Tak planuję, a co wyjdzie to nikt nie wie:evil_lol:[/QUOTE] dobrze że chociaż zdajesz sobie z tego sprawę:P zobaczymy;D [quote name='Karolina.']Buuu... kurcze, ja żałuję że nie byłam na zlocie :-( Ale może uda mi się chociaż w przyszłym roku pojechać, zobaczymy jak wyjdzie ;)[/QUOTE] a żałuj żałuj bo było bardzo fajnie:D
-
[quote name='Izabela124.']Eeeee ja wolę czarną :eviltong: No takie nasze Polskie życie[/QUOTE] To każda będzie miała swoją i bedzie zadowolona;P No niestety:P
-
[quote name='Izabela124.']Teoretycznie tak praktycznie nie :eviltong: Jedną w Suwałkach druga w Łomży :lol:[/QUOTE] Nie znasz się:P O to fajnie że aż dwie:D
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]zawsze wszyscy mi godali obojętnie z czym jaaa bydzie dobrze a zawsze było źle i po moi myśli;)[/COLOR][/QUOTE] Czyli musisz myśleć że będzie dobrze to bedzie;P Bo jak myślisz tak jest....
-
[quote name='Karolina.'] Aparat taki czarny, ma kilka przycisków, w tym taki do włączania i wyłączania, i taki do robienia zdjęć, i jeszcze ma ekranik na którym te zdjęcia się wyświetlają :laugh2_2: [/QUOTE] O ja:O naprawdę? I to jest aparat?:O [COLOR=PaleTurquoise] A tak na serio to jakiej masz firmy i model?:)[/COLOR]