-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
[quote name='Bewarka']Jakie słitaśne zdjęcia Misi :loveu: Fenk ju :buzi: [url]http://img697.imageshack.us/img697/1460/dsc08062h.jpg[/url] Ale mnie prześwietliło xD[/QUOTE] mam jeszcze ładnieje ale to w dalszej części gdzieś:P No trochę:P ale Iś ma fajną minę na tym zdjęciu:D Idę wybierać zdjęcia na następną porcje;P
-
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Hej Iza:D ale miałam zdjęc do ogladania:D fajne te z wyjazdu do Agaci:D [url]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/lalalal/Obraz24285.jpg[/url] fajne:D:D [url]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/lalalal/Obraz24330.jpg[/url] To jest cudne:D I w ogóle to w rudych ci dobrze:D mi się jeszcze w tych ciemno brązowych podobałaś;) [/FONT][/COLOR]
-
Wstawiłam bym ci fotki misi ale widze że kradzież idzie ci ładnie więc nie będe taka dobra;P
-
Wiem że jesteście piekne:D [IMG]http://img697.imageshack.us/img697/1460/dsc08062h.jpg[/IMG] [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/2792/dsc08068t.jpg[/IMG] Dakulec:loveu: [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/6381/dsc08069jo.jpg[/IMG] Priofl Ewki:D [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/197/dsc08073zl.jpg[/IMG] Anitka z Dakim:) [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/4040/dsc08077y.jpg[/IMG] Na razie koniec:) Komentować proszę ładnie:evil_lol:
-
[IMG]http://img696.imageshack.us/img696/2659/dsc08054l.jpg[/IMG] Ola znęca się nad głową;P [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/3917/dsc08056w.jpg[/IMG] Asia fotograf:) [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/5440/dsc08058l.jpg[/IMG] Dwóch z Ich troje;P [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/6985/dsc08059.jpg[/IMG] [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/5849/dsc08060a.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img200.imageshack.us/img200/899/dsc08048j.jpg[/IMG] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/8427/dsc08050c.jpg[/IMG] Molka z trawie:D [IMG]http://img818.imageshack.us/img818/3605/dsc08051a.jpg[/IMG] Ewa&Daki, Arek [IMG]http://img686.imageshack.us/img686/8241/dsc08052my.jpg[/IMG] Chłopacy/Chłopcy/Chłopaki :P [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/3763/dsc08053.jpg[/IMG]
-
Dowód na to że nie zawsze kradnę psy czasem je też odpycham;P [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/7082/dsc08042z.jpg[/IMG] [IMG]http://img830.imageshack.us/img830/4623/dsc08043d.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/5788/dsc08044ah.jpg[/IMG] Sesja Misi:D [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/2152/dsc08046s.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/6987/dsc08047e.jpg[/IMG]
-
Ewka:D [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/7642/dsc08034q.jpg[/IMG] [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/5931/dsc08035n.jpg[/IMG] Arek:evil_lol: [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/6029/dsc08036y.jpg[/IMG] Łukasz :P [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/2029/dsc08040e.jpg[/IMG] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/1697/dsc08041x.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img205.imageshack.us/img205/6866/dsc08024f.jpg[/IMG] [IMG]http://img576.imageshack.us/img576/3681/dsc08025d.jpg[/IMG] iś:P [IMG]http://img693.imageshack.us/img693/7936/dsc08026w.jpg[/IMG] Zwróćcie uwagę na minę dakiego i co ewa ma na głowie:P [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/3934/dsc08029.jpg[/IMG] Mola:D [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/3581/dsc08031.jpg[/IMG]
-
[quote name='dog193'] Ada zabiję :diabloti: Ale mam zdjęcie z Dakusiem :loveu:[/QUOTE] haha:P wszyscy mnie chcą zabić ja nie wiem czemu:evil_lol: Mam więcej ale gdzieś pod koniec dopiero;) [quote name='NightQueen']rusały wymiatają :eviltong: tyle że ta ostania od lewej, strasznie niefotogeniczna :placz:[/QUOTE] Ta w środku bardziej;P [quote name='NightQueen']jak ja wyglądam jedwabiście :loveu::loveu: i te woreczki przy pasku :loveu: cały zlot nimi wyżywiłam :diabloti: [/QUOTE] Jak ciebie nie było to i woreczków nie było;P [quote name='NightQueen']ja mam, ale nie przy sobie :placz::placz:[/QUOTE] :( my chcemy twoje fotki!:D Kolejna porcja bo mi się nudzi:P Misia:D [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/5744/dsc08017.jpg[/IMG] pati znowu męczy daktyla:D [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/2981/dsc08019f.jpg[/IMG] [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/9828/dsc08020d.jpg[/IMG] eeee... nie wiem co one wyprawiają:P [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/1926/dsc08022e.jpg[/IMG] [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/1395/dsc08023d.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img840.imageshack.us/img840/6231/dsc08006.jpg[/IMG] Lalka:) [IMG]http://img693.imageshack.us/img693/4624/dsc08008y.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/8969/dsc08014e.jpg[/IMG] Miny Ewy:P [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/1440/dsc08015q.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/5180/dsc08016r.jpg[/IMG] Wieczorem więcej:D
-
Justyna [IMG]http://img802.imageshack.us/img802/4260/dsc07994.jpg[/IMG] Ewka i skaczący daktyl:D [IMG]http://img807.imageshack.us/img807/2049/dsc07997.jpg[/IMG] Emo Iśka;D [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/4009/dsc08002o.jpg[/IMG] pati sprząta kupki:P [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/3315/dsc08004v.jpg[/IMG] [IMG]http://img541.imageshack.us/img541/2842/dsc08005y.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img231.imageshack.us/img231/4028/dsc07986f.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/4908/dsc07987id.jpg[/IMG] Ulv [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3491/dsc07988s.jpg[/IMG] Absolwent i ręka Arka :P [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/6456/dsc07992.jpg[/IMG] Pati je:D [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/294/dsc07993z.jpg[/IMG]
-
pati dusi daktyla;P [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/4996/dsc07968t.jpg[/IMG] maks i lalka [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/6937/dsc07971.jpg[/IMG] Iza [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/4928/dsc07974h.jpg[/IMG] maks [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/6565/dsc07976x.jpg[/IMG] Jolka, Ewka, Ulv [IMG]http://img804.imageshack.us/img804/1509/dsc07985.jpg[/IMG]
-
[quote name='dog193']Ej, to był chyba ten dzień, co mieliśmy kratkę na balkonie? :diabloti: Słoneczny patrol rządzi :evil_lol: Szkoda, że nikt nie miał aparatu na naszym nocnym spacerku :D My z Iśką i tak za bardzo się bałyśmy, żeby robić zdjęcia, ale Ulv i Jolka zamiast nam uciekać, mogłyby porobić parę fotek :diabloti:[/QUOTE] Nie to później nam zamontowali kratki na balkonie;P Moich fotek cześć dalsza:D Pati [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/5071/dsc07952t.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/3672/dsc07954y.jpg[/IMG] Moli i but [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/8084/dsc07956ux.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/1000/dsc07958r.jpg[/IMG] Fuks [IMG]http://img806.imageshack.us/img806/7760/dsc07961.jpg[/IMG]
-
[quote name='Bartiśkowa_']Iś ty nie zapominaj że ja mam bnaardzo groxnego yoreczka i ma mnie kto obronić :evil_lol::evil_lol: Właśnie tak wogulę kto ma zdjecie mojej Adusi-jorkusi w kagańcu od Bonka ?:diabloti::evil_lol: Zaraz wrzucam dalej :razz:[/QUOTE] No właśnie:evil_lol: Patusia ma chyba.... Wrzucaj:D ja wrzucę wieczorem bo coś mało osób tu zagląda:P
-
[quote name='C&B'][url]http://img62.imageshack.us/img62/6392/dsc07483li.jpg[/url] Aduś... Ale ty wyładniałaś :loveu::loveu:[/QUOTE] Wiem wiem:D cudna jestem:D :evil_lol: [quote name='Cavy']o boże, gleba totalna! :mdleje: :lol:[/QUOTE] haha:P nie mdlej bo nie będę cię zbierać:evil_lol:
-
[url]http://lh5.ggpht.com/_UOLe6AH4BJo/TFr9bztfFDI/AAAAAAAAAKk/CAgr2PlTRig/DSC_0093.JPG[/url] haha:P śmiesznie tu wygląda:) A na kita nie narzekaj bo nim też całkiem fajne fotki idzie zrobić:D
-
[url]http://i27.tinypic.com/x6l8js.jpg[/url] :loveu: Gdzie was wywiało? Fotki chcemy Cezarka!!:)
-
[quote name='Bewarka']Cześć Ada... :D[/QUOTE] Hej Dżastina:D [quote name='Cavy'][url]http://img821.imageshack.us/img821/34/dsc0202f.jpg[/url] ale to jest fajne, takie słiitaśneee. :diabloti: i nawet buty Ci pasują do koloru wody. :evil_lol:[/QUOTE] hehe:D No prawie pasują ale co tam;P Nie ważne że buty są bardziej seledynowe niż niebieskie:evil_lol:
-
Masza brodząca:P [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/7020/dsc07941.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/8817/dsc07942y.jpg[/IMG] Jolka ze swoją zdobyczą:D [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/6052/dsc07944l.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/6771/dsc07946m.jpg[/IMG] [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/1752/dsc07947d.jpg[/IMG] I tak oto skończył mi się w końcu dzień 2 zlotu:D
-
Masza:D [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/1151/dsc07935v.jpg[/IMG] Iś:D [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/678/dsc07937k.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/3947/dsc07938w.jpg[/IMG] [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/4739/dsc07939i.jpg[/IMG] Maks;) i Misia:) [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/3496/dsc07940n.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img833.imageshack.us/img833/7859/dsc07930.jpg[/IMG] pati zastanawia się co robi jej pies;P [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/9431/dsc07931.jpg[/IMG] Nadia w wodzie:) [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/3011/dsc07932c.jpg[/IMG] [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/1983/dsc07933s.jpg[/IMG] Ulv i Piksi pływająca w powietrzu:D [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/7876/dsc07934d.jpg[/IMG] Coś nie chcą mi się skończyć zdjęcia z tego dnia:evil_lol:
-
Kraksa w kamizelce:D [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/6079/dsc07922l.jpg[/IMG] jolka;D [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/8411/dsc07924l.jpg[/IMG] Nadia:D [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/1967/dsc07925.jpg[/IMG] kraksa:) [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/3272/dsc07927u.jpg[/IMG] Daki z piłką:D [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/2342/dsc07929y.jpg[/IMG]