Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. Anita fotograf:P (oczywiście strój odpowiedni do lasu:evil_lol: ) [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/3386/dsc08179jl.jpg[/IMG] Mola i tyłek Misi [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/6080/dsc08182.jpg[/IMG] Miśka [IMG]http://img805.imageshack.us/img805/8822/dsc08184.jpg[/IMG] Lucy:D [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/1358/dsc08185s.jpg[/IMG] Zabawa Dakiego i Audika [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/7706/dsc08193e.jpg[/IMG]
  2. Isia i Anita [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/6/dsc08174.jpg[/IMG] [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/9217/dsc08175.jpg[/IMG] Anita [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/2061/dsc08176g.jpg[/IMG] Iś [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/5772/dsc08177v.jpg[/IMG] Dżasta z Misią:) [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/4986/dsc08178.jpg[/IMG]
  3. [quote name='Iś & Chester']a mi 3/4 zdjęc Ady się wyświetla w jakiejś 1/20 w porywach do 1/15 xdd generalnie widzę czyjś czybek głowy albo kawałek nieba i tyle ^ ale te co widzę fajne, część mamy takich samych prawie xd ale są cudowne:loveu: moje z Justynką miażdży:evil_lol: ja Wam zdjęć nie dam bom nie w domu xd[/QUOTE] E to ja nie wiem dlaczego wam się nie wyświetlają.. ja widze wszystkie;P Może na innej przeglądarce spróbujcie?? No są podobne;P Dasz jak wrócisz do domu:D Moje foty cd od nowej strony :D
  4. [quote name='Bartiśkowa_']sa zdjęcia są zdjęcia :multi::multi: Reszta się cosik obija :mad: niee ładnie!! [/QUOTE] A no są:D musi ktoś chociaż wstawiać:D No właśnie! [quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]3/4 zdjęć od Ady mi sie nie wyświetlo...[/COLOR][/QUOTE] hmmm... nie wiem czemu...:(
  5. [url]http://img200.imageshack.us/img200/8665/dsc08148qt.jpg[/url] Kocham to zdjęcie:loveu: aż nie wierze że sama je zrobiłam:evil_lol: [url]http://img245.imageshack.us/img245/3268/dsc08151.jpg[/url] tu ma taką głupią minę:evil_lol:
  6. [quote name='Bewarka']Ada...prosze...tylko mi o tym nie przypominaj...:shake: :icon_roc: :evil_lol: Jestem na etapie kradzieży. :)[/QUOTE] haha:P Tylko ty jedna miałaś przyjemność to słyszeć:evil_lol: to kradnij sobie:D
  7. Dak:D [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/3785/dsc08166b.jpg[/IMG] Pati [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/3977/dsc08168n.jpg[/IMG] Dak:D [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/2157/dsc08170h.jpg[/IMG] Dobra teraz już koniec na dzisiaj nie chce mi się więcej wgrywać:D
  8. [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/9073/dsc08157b.jpg[/IMG] Ulv z Dakim [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/6019/dsc08158i.jpg[/IMG] Lucinda:D [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/7224/dsc08160jf.jpg[/IMG] [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/3860/dsc08161l.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/9751/dsc08164k.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/1523/dsc08149.jpg[/IMG] [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/3268/dsc08151.jpg[/IMG] [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/8802/dsc08152x.jpg[/IMG] Daki biegnie:D [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/3338/dsc08155y.jpg[/IMG] I Lucy tez:D [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/4951/dsc08156fw.jpg[/IMG]
  10. Lucy [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/7466/dsc08142h.jpg[/IMG] [IMG]http://img838.imageshack.us/img838/7060/dsc08143u.jpg[/IMG] Audik:) [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/1928/dsc08145x.jpg[/IMG] [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/2985/dsc08146m.jpg[/IMG] Misia (wg mnie najlepsze moje zdjęcie z całego zlotu:loveu: ) [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/8665/dsc08148qt.jpg[/IMG]
  11. [quote name='dog193']Nie starczy, więcej, więcej! :multi: :lol: Ooo, widzę, że zamęczam Dakusia :diabloti: Biedny pies :shake: :evil_lol:[/QUOTE] haha:D niech ci będzie:D jeszcze dam te co mam wgrane:D No biedny:P ale masz z nim ładne zdjęcia:D:D Audik i Masza biegną:D [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/5237/dsc08133o.jpg[/IMG] [IMG]http://img804.imageshack.us/img804/4187/dsc08134.jpg[/IMG] [IMG]http://img814.imageshack.us/img814/5842/dsc08136.jpg[/IMG] Słit focia raz:D [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/8090/dsc08139x.jpg[/IMG] [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/2042/dsc08141k.jpg[/IMG]
  12. Sweet

    Lucyanna&króliki

    [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/4951/dsc08156fw.jpg[/IMG] [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/9073/dsc08157b.jpg[/IMG] [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/7224/dsc08160jf.jpg[/IMG] [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/3860/dsc08161l.jpg[/IMG] [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/2042/dsc08141k.jpg[/IMG] Jeszcze mam trochę ale na razie te wgrałam:)
  13. Sweet

    Lucyanna&króliki

    Fajne króliki:D A ja mam troszke Lucy: [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/8528/dsc08113r.jpg[/IMG] [IMG]http://img697.imageshack.us/img697/7492/dsc08130o.jpg[/IMG] [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/5227/dsc08132k.jpg[/IMG] [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/7466/dsc08142h.jpg[/IMG] [IMG]http://img838.imageshack.us/img838/7060/dsc08143u.jpg[/IMG]
  14. Masza [IMG]http://img815.imageshack.us/img815/1792/dsc08124.jpg[/IMG] Nadia:D (nieostre ale mi się podoba:)) [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/9752/dsc08128q.jpg[/IMG] Audik i Lucy (Dwa białasy które są ciągle prześwietlone na zdjęciach) [IMG]http://img697.imageshack.us/img697/7492/dsc08130o.jpg[/IMG] [IMG]http://img686.imageshack.us/img686/4896/dsc08131b.jpg[/IMG] [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/5227/dsc08132k.jpg[/IMG] Dobra na razie starczy:evil_lol:
  15. [IMG]http://img806.imageshack.us/img806/1710/dsc08106.jpg[/IMG] [IMG]http://img693.imageshack.us/img693/5584/dsc08109a.jpg[/IMG] Spacer do lasu:) [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/9373/dsc08112.jpg[/IMG] Lucy:D [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/8528/dsc08113r.jpg[/IMG] Audik:D [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/8783/dsc08114b.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/6875/dsc08096e.jpg[/IMG] Sesja Ewka&Daki :) [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/1583/dsc08099t.jpg[/IMG] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/4383/dsc08100v.jpg[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/9026/dsc08101p.jpg[/IMG] Dżasta z Dakulcem:) [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/8853/dsc08103p.jpg[/IMG]
  17. Ewka rozmarzona;) [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/916/dsc08088m.jpg[/IMG] [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/411/dsc08090x.jpg[/IMG] Arek;P [IMG]http://img802.imageshack.us/img802/8666/dsc08092.jpg[/IMG] Obrażona? ;p [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/1341/dsc08093y.jpg[/IMG] Misia z patykiem:D [IMG]http://img838.imageshack.us/img838/2182/dsc08094.jpg[/IMG]
  18. [quote name='dog193']Nie, po prostu ty nie znasz polskiego :diabloti: :D Jak to o jakim... tym ze srebrnym dachem :D Ja, ja, wybierz mnie! Ja chcę zdjęcia! :D[/QUOTE] haha znam bardzo dobrze;P śląskiego to może nie znam chociaż jak szłyśmy z pati kiedyś do nam nieźle szło ale taki to był nasz śląski;P aha:evil_lol: Dobra to dla ciebie Ewcia specjalnie:D Anita [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/5248/dsc08078g.jpg[/IMG] Ewka się chowa [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/5841/dsc08079l.jpg[/IMG] Moli chlebek:D [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/9261/dsc08081u.jpg[/IMG] [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/4253/dsc08083d.jpg[/IMG] Daki daje łapkę Anicie:) [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/1725/dsc08086i.jpg[/IMG]
  19. [quote name='Iza.']nie wydaje mnie się ;P[/QUOTE] Mnie też:P Iza już ma wystarczająco podniesiony i mocniej sie nie da:P
  20. [quote name='Izabela124.']Bo ostatnio modne są kłótnie a nie fotki :P[/QUOTE] No tak nie jestem na czasie:evil_lol: Ale i tak Magda zrób jakieś fotki bo chcemy twoje białasy:D
  21. [quote name='dog193'] Ada, żadni "chłopacy"! Nie ma takiego słowa :D I nie "chcie[B]li[/B]śmy", tylko "[B]chcie[/B]liśmy" :eviltong: A wasz domek to ten ze srebrnym dachem :diabloti: :D[/QUOTE] Haha;P chłopacy nie znasz się:P jest takie słowo:P przynajmniej u mnie:P O jakim domku ty mówisz?:P Chce ktoś jeszcze zdjęć?:D
  22. Hej:D Dawno mnie u was nie było... jaki masz aparat? :D [url]http://i736.photobucket.com/albums/xx1/K-arolina/Lucky/DSC_2053k.jpg?t=1281482092[/url] fajne:D i ten rozwiany włos:loveu:
  23. Zdjęć dawno nie było!:evil_lol:
  24. [quote name='Pestka'][url]http://img819.imageshack.us/img819/8586/dsc07489w.jpg[/url] Fajne małpki ;)[/QUOTE] Dzięki:D [quote name='Feigned']heeeeeej :cool3:[/QUOTE] Hej:D:D [quote name='Izabela124.']Ale tu fotkowo się zrobiło, jak nigdy[/QUOTE] hehe:P kiedyś też było fotkowo ale coś ostatnio zamarła galeria:P Jeszcze ze zlotu mam sporo do wstawienia;) ale tylko najlepsze wybiorę:)
  25. [quote name='Izabela124.']Hej Ada, ale Cię dawno tu nie było, wieki normalnie[/QUOTE] Wiem właśnie ale postanowiłam się pojawiać w innych galeriach też od czasu do czasu a nie tylko w swojej;P Więc będziesz mnie teraz tu częściej widywać:D
×
×
  • Create New...