-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]pożyjemy zoboczymy;) jo już go spisalach na straty jak to pesymista mo w zwyczaju;)[/COLOR][/QUOTE] No;D E tam przesadzasz:P ja jako optymista mówię ci że jeszcze da się coś zrobić z nim:D
-
[quote name='Izabela124.']To ja nie chcę wiedzieć ile Ty będziesz się regenerowała po swojej 18-stce albo ślubie:diabloti:[/QUOTE] haha:P ale to tylko jest jeden dzień:P a zlotu był tydzień i jeszcze 4 dni we Wrocławiu to mnie długo w domu nie było:P Po takich imprezach szybciej dam rade:D A ty 18 wyprawiasz?:D
-
[quote name='Izabela124.']Nie mam, nie lubię takich kolorów, mam czarną :lol: I jeszcze z przesiadką:shake:[/QUOTE] No nie jak możesz nie mieć różowej...:( bede musiała wziąć swoją :evil_lol: e to już w ogóle masakra...
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]nie działają strzałki w góra i w dół i usówanie jo chciałach do serwisu go dać ale tata stwierdził że jad do serwisu to ino do Olympusa a taki jest we Warszawie więc nie wyślemy go tam...ale jo sie wkurza jo póda do Bytomia i niech sprawdzą... mo\ój aparat moje piniądze moje decyzje a chca za wszelko cena go uratować...no nie jakby sie nie opłacało naprawiac ino kupić nowy to już inno bajka ale nadzieja zawsze jest bo ogółem działo normalnie[/COLOR][/QUOTE] Ja myślę że to już obojętnie jaki serwis da rade go naprawić, najważniejsze żeby się naprawił... A co do kosztu to myślę że nie powinno być aż tak źle żeby się nie opłacało;) Bądźmy dobrej myśli:)
-
[quote name='Izabela124.']A idź Ty zlot już dawno był:eviltong:[/QUOTE] jak dawno:P niecały tydzień temu wróciłam:P Ja potrzebuje dużo czasu na regeneracje:evil_lol:
-
[quote name='Izabela124.']To chodźmy razem :-( Gdyby ono było w Suwałkach to może i bym poszła a tak muszę się tłuc pociągami:shake:[/QUOTE] Dobra.. a masz różową? Aha.. to fakt pociągiem nie fajnie...
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]i miałach aparat w pokrowcu!! a nie jak na zlocie...ehh to dobrze że wiesz że jo wiem że Ty wiesz że jo wiem:D[/COLOR][/QUOTE] No to całe szczęście..:) eh.. ale on już całkiem umarł czy da sie nim cos zrobic? albo do naprawy oddac? :D:D No dokładnie:evil_lol:
-
[quote name='Izabela124.']eeee myślałam, że na jakąś imprę lecisz :lol::evil_lol:[/QUOTE] Nie gdzie tam:P na imprezę to bym pewnie nie poszła z racji jeszcze większego lenistwa i nie doprowadzenia się do porządku jeszcze po powrocie ze zlotu:P
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]chwila stoły my pod takim wielkim parasolem jak fest loło ale jak mni padało to my leciały do dom wtym deszczu:evil_lol: a wiem że idzie ino cza miec jakiś program wpierw:D[/COLOR][/QUOTE] haha:P ale przynajmniej aż tak mocno was nie zmoczyło:P Wiem że wiesz;D
-
No nie;(:( Jestem załamana nie będzie już słit fotek psiaczków:( Ide se żyły podciąć chyba;( Na wesele to bym sobie poszła;D
-
[quote name='Izabela124.']Na fotkach nie podobni, ale na żywo może być inaczej :lol: A to gdzie lecisz?:razz:[/QUOTE] No tak.. ale w sumie to trochę może byli podobni:P A z koleżanką i jej chłopakiem wychodzę na miasto połazić:) A potem jeszcze do jednej koleżanki idziemy:P
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]wtedy mi spierniczały przed burzą z molo:evil_lol: śmiesznie było:D nie mom kaj rozjaśnić nie mom żadnych programów;)[/COLOR][/QUOTE] haha:P a zdążyłyście chociaż uciec?:P Aaa... ale można rozjaśnić:D
-
[IMG]http://img36.imageshack.us/img36/6215/dsc08406k.jpg[/IMG] [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/8891/dsc08407io.jpg[/IMG] Emo Iś i snoopy:D [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/5259/dsc08409h.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/7466/dsc08411q.jpg[/IMG] [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/9452/dsc08412t.jpg[/IMG]
-
portrety Dżasty:D [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/1730/dsc08397.jpg[/IMG] [IMG]http://img830.imageshack.us/img830/3438/dsc08398p.jpg[/IMG] I Nadiowe;D [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/669/dsc08399p.jpg[/IMG] [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/8008/dsc08402b.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/8639/dsc08405y.jpg[/IMG]
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]Maks prędzy wczówo sie w rola ciepłego wujka:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] cicho nie chciałam żeby się wydało:evil_lol: Iś i Snoopy:D [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/3126/dsc08377u.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/5258/dsc08383.jpg[/IMG] Anita oglada zdjecia:P [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/2571/dsc08385z.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/89/dsc08390o.jpg[/IMG] Ewulec:D [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/3044/dsc08392q.jpg[/IMG]
-
[quote name='Izabela124.']Nie podobny :eviltong: To nie nowość :diabloti:[/QUOTE] Właśnie ja sama sie nad tym zastanawiałam ale nie doszłam do niczego:P trudno stwierdzić:P No tak:P a jutro prawie cały dzień ma mnie w domu nie być... ale nie chce mi sie;P
-
Lucy: Może pogadamy? [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/9779/dsc08368j.jpg[/IMG] Masza: A mam cię gdzieś. :evil_lol: [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/3905/dsc08370r.jpg[/IMG] Iza, lucy, Paulina;) [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/1131/dsc08372y.jpg[/IMG] Ewka;P [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/8462/dsc08374.jpg[/IMG] [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/2118/dsc08376.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img835.imageshack.us/img835/9206/dsc08347y.jpg[/IMG] Laluchna:) [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/3650/dsc08349m.jpg[/IMG] Wspólna dziura:P [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/3687/dsc08354d.jpg[/IMG] [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/6821/dsc08356v.jpg[/IMG] Masza i jej dziura;p [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/6127/dsc08367xn.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img299.imageshack.us/img299/7669/dsc08334.jpg[/IMG] [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/4453/dsc08337f.jpg[/IMG] [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/1294/dsc08339p.jpg[/IMG] Maks wczuwa się w role ojca/matki [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/5894/dsc08341e.jpg[/IMG] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/699/dsc08342v.jpg[/IMG]
-
Boneczek:D [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/4386/dsc08318o.jpg[/IMG] [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/605/dsc08322c.jpg[/IMG] [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/110/dsc08324z.jpg[/IMG] I z Lucy:D [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/8844/dsc08328j.jpg[/IMG] [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/7250/dsc08330.jpg[/IMG]
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=blue]nie dowej moich takich zdjęć:evil_lol: poślij mi w pełnym rozmiarze te zdj Bona nade mną;)[/COLOR][/QUOTE] Potem ci wyśle;) [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/707/dsc08298f.jpg[/IMG] Jolka i zachód słońca miał być ale sie troche prześwietliło;P [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/1423/dsc08307u.jpg[/IMG] Jolkowy pies:D [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/7417/dsc08309lk.jpg[/IMG] Miśka;D [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/2564/dsc08312bq.jpg[/IMG] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/4075/dsc08314o.jpg[/IMG]
-
Misia:D [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/9153/dsc08277n.jpg[/IMG] Szaleństwa Misi i Snoopy'ego [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/6403/dsc08280a.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/5655/dsc08283.jpg[/IMG] [IMG]http://img693.imageshack.us/img693/7484/dsc08284n.jpg[/IMG] [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/8904/dsc08287c.jpg[/IMG]
-
[quote name='Caachou_']Dziewczyny, kiedy się Wam skończą te foty? :evil_lol:[/QUOTE] Nigdy:P ja mam jeszcze pełno:evil_lol: [quote name='dog193']Eeee, niech się nie kończą, fajnie się ogląda :D Głupie pytanie :eviltong:[/QUOTE] Właśnie:D Ja też z chęcią bym sobie pooglądała bo moje widziałam już ze 100 razy:evil_lol: Nowa dostawa zdjęć:D Buba i Jolka [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/9643/dsc08268y.jpg[/IMG] [IMG]http://img830.imageshack.us/img830/3294/dsc08269.jpg[/IMG] jolka [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/3517/dsc08270u.jpg[/IMG] Bonek [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/9695/dsc08271.jpg[/IMG] Anula;) [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/7606/dsc08275z.jpg[/IMG]
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]te pierwsze wg mie za ciemne ale włosy fajnie ji lotały:diabloti: no lubu fest dużo rano było za to w nocy 2 osoby na krzyż;)[/COLOR] [/QUOTE] Właśnie to mi sie najbardziej podoba;P A można zawsze rozjaśnić:D Zawsze tak jest :P tylko wieczorem jest luz;)
-
[url]http://i38.tinypic.com/2rcschw.jpg[/url] śliczna Tyśka:loveu: czesałaś Bardusia?:D