Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. [quote name='NightQueen']to ja poproszę zdjęcie - temat przewodni "Kabik" :diabloti::evil_lol:[/QUOTE] Seria genialnych zdjęc:D Są tak cudne że nie wiem :evil_lol: :diabloti: [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/6366/dsc02782t.jpg[/IMG] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/4387/dsc02783sr.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/1080/dsc02784n.jpg[/IMG] [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/3586/dsc02785.jpg[/IMG] Więcej nie mam bo nie miałam czasu aparatem się bawić ostatnio:)
  2. [quote name='Bewarka']Łehehe no way. Wokół tysioncpińcet ludzi z aparatami i to z LUSTRZANKAMI. Anita to przynajmniej odwróciła uwagę tymi kratkami, a ja znając życie takiego szczęścia mieć nie będę :eviltong: Sweet, mówił ci ktoś kiedyś, że jesteś sweet? :D A tak, sorki, wszyscy mówili jak cie zobaczyli... :p[/QUOTE] haha:D Właśnie anicie nikt nie zrobił zdjęcia wtedy;( Ciebie nie pominiemy:P Tak?? Nie nikt mi nie mówił:P haha:P Pati to mnie nawet nie poznała :evil_lol:
  3. [quote name='NightQueen']Dżasta ? ona pić nie musi żeby mieć "ładne" zdjęcia :loveu::diabloti: Ona najładniej ze wszystkich zawsze wychodzi na zdjęciach:P a już na pewno lepiej ode mnie;P [quote name='przeszlus'] Można dokładniej wiedzieć ?? :diabloti: hah:P bo tymczasowo nie robi zdjęć:P to jest zadowolona ze wszystkich :diabloti:
  4. Ona ma jeszcze inne talenty;D i inny powód dla którego podoba jej się 100% zrobionych zdjęć :D
  5. czy mają kratki na balkonie jakby ktoś chciał pranie zrzucać żeby nie wyleciało :diabloti:
  6. Nie mogę uwierzyć....:( [*] Trzymaj się ;*
  7. Dobrze;D będę czekać:D
  8. [quote name='NightQueen'] gdzie tam daleko ! tramwajem przyjedziesz prosto z poznania :diabloti:[/QUOTE] No pewnie;P :diabloti: Wiem o Fuksie;( [*]
  9. Ej dlaczego tak daleko??:( to jeszcze dalej niz ostatnio...:( Ja chociaż bym chciała to pewnie będę mieć problem z transportem... ale zobaczymy do lata kupa czasu;)
  10. Sweet

    Lucyanna&króliki

    [quote name='Avaloth']haha ja też :D nowe zdjęcia chcemy :D[/QUOTE] Ja też:D I zdjęcia też chce;)
  11. No ja nie widze... jaki suchar;/ ja najbardziej chce zobaczyc i go nie widze..;/
  12. Nie widać;( O:) to fajnie:D Szkoda tylko że pewnie nie pojadę... To dobrze nie wspominając o chyba wiem czy to dobrze:)
  13. [quote name='Izabela124.']Ha ha bo ja czasem nieogarnięta jestem i nie patrze do kogo wysyłam te smsy :D[/QUOTE] hehe:D Bywa;)
  14. [quote name='Avaloth'] zastanawiałabym się nad tym :evil_lol::evil_lol: jakie zdjęcia ?:-o[/QUOTE] Oj nie nas na pewno nie pobijesz;P ale nie wiem czy ty wtedy tam byłaś:P na pewnie ola była i nie wiedziała co sie nam stało;P W sukience i butach:D
  15. [quote name='Izabela124.']Jak mogłaś zmienić Kabikowi róż na czerń?! Ps. Bobik też teraz śmiga w czerni :D[/QUOTE] Wstrętne baby mnie zmusiły:P za bardzo na moją psychikę naciskały:P :D bo oni prawie jak bracie bliźniacy :diabloti:
  16. No właśnie o tym oleju dostałam:P haha:D raz mi wysłałaś że mam zdjecia bobika wstawić to myslałam ze się nie pomyliłaś ale nie dostałam żadnych to potem się skapłam że to chyba nie do mnie:P a jak o tym oleju wysłałaś to już byłam pewna;P haha:D
  17. No właśnie nie widać... ale to możesz mi przesłać na gadu albo na pocztę, albo na priva ;) a tak co tam u ciebie w ogóle i u Bonka??:D
  18. Iśka wiesz że Mnie Anity i Pati nie pobijesz jak na zlocie się śmiałyśmy i nie mogłyśmy przestać:P ;* Czekam z niecierpliwością na zdjęcie które mi obiecałaś:D
  19. Hej Iza;* Przyszłam się przywitać:D a tak w ogóle to wiesz że parę razy wysłałaś mi sms'a zamiast komuś innemu(znaczy chyba z kimś pisałaś a przez przypadek do mnie wysłałaś)? ale nie miałam kasy żeby ci odpisać:P
  20. Anula to wstaw!:D [quote name='przeszlus']yyym ktoś tu jest z "płci przeciwnej"[/QUOTE] to co my tylko prawdę mówimy;P
  21. [quote name='przeszlus']no ale mni napisać możesz ;) No nie wiem czy mogę:evil_lol: [quote name='Bewarka']:buzi: Sweet oczywiście chodzi o...talent :lol: :buzi: No właśnie to miałam na myśli :D :diabloti:
  22. [quote name='Bewarka']Haha jestem najlepsza :D Obecnie podoba mi się 100% fotek robionych przeze mnie :evil_lol:[/QUOTE] Ja wiem dlaczego ale może nie powiem bo nie chcesz się przyznawać:P Dżasta;D
  23. O fajnie:D haha:D Masz jakieś zdjęcia jak wyglądaliście??:D
  24. Skąd ty masz taką perukę?:D Jak lady gaga prawie:P haha:D Ja już dawno zwątpiłam ...
  25. [quote name='justyska2'][URL]http://img687.imageshack.us/img687/5140/dsc02604io.jpg[/URL] jaki zdziwiony ;) fajny ten obiektyw :cool3: może kiedyś pomyśle o podobnym :diabloti:[/QUOTE] No;P on zawsze ma taką minę:P ;) Pomyśl pomyśl;) [quote name='Avaloth']to jest sigma ? czy soniakowski ? Justyśka ja mam odpowiednik canonowski, polecam :) jak śpi są boskie *.*[/QUOTE] Soniak 50. :):) bo jak śpi to jakoś wygląda;P [quote name='NightQueen']jaka pierdoła z niego :loveu::loveu: [URL]http://img814.imageshack.us/img814/2879/dsc02565q.jpg[/URL] co to zdjęcie przedstawia, czapkę miśka czy grzywę ?:diabloti: ooo nie ma muscata :multi:[/QUOTE] heh No bywa;P To zdjęcie przedstawia nic;P ogólnie to nie wiem miało być ładniejsze ale wyszło jak wyszło:P nie umiem robić zdjęć:) A no nie ma:D
×
×
  • Create New...