-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
[url]https://lh5.googleusercontent.com/-Mq98j3cI3G4/TiXNRK0vCwI/AAAAAAAADO0/8JsplMQuGRA/s720/IMG_6911.JPG[/url] rzeczywiście najlepsze zdjęcie :diabloti: Widzisz jaka ona tu słodka? :loveu: :diabloti:
-
[quote name='Pusiakowa']Od razu wiedziałam, że w tym pierwszym poście jest coś nie tak :diabloti:[/QUOTE] Wydało się :evil_lol: Myślałam, że nikt nie zauważy tego :diabloti:
-
"Nie dość że zatruta woda, to jeszcze psy" czyli burżuazyjny zlot zakończony
Sweet replied to Avaloth's topic in Foto Blogi
[quote name='Avaloth']dokładnie :eviltong: i tak zawsze Ci będę robić :evil_lol:[/QUOTE] Z zeszłego roku też są takie zdjęcia :diabloti::evil_lol: ja też będę :eviltong::eviltong: -
"Nie dość że zatruta woda, to jeszcze psy" czyli burżuazyjny zlot zakończony
Sweet replied to Avaloth's topic in Foto Blogi
[quote name='Tepes'][COLOR=blue]no wiesz co przez tyle czasu to Iśka powinna wiedzieć, że mi sie zdjęc NIE robi:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] Robi, robi tylko jak nie wiesz, że ci ktoś robi :diabloti: -
"Nie dość że zatruta woda, to jeszcze psy" czyli burżuazyjny zlot zakończony
Sweet replied to Avaloth's topic in Foto Blogi
[url]https://lh6.googleusercontent.com/-gYTKOXHINjY/TiNtmhSAtLI/AAAAAAAADKs/-ZpAznYJ_VM/s720/IMG_6884.JPG[/url] to już jest tradycyjne zdjęcie Anuli :diabloti: :evil_lol: -
[quote name='NightQueen']mam zdecydowanie odmienne zdanie w tej kwestii :diabloti:[/QUOTE] Nie znasz się po prostu :diabloti: Dobrze, że ja się na różowo nie ubieram, bo dopiero byśmy wyglądali :evil_lol:
-
[quote name='NightQueen']oczywiście że jestem miła :loveu: jak zawsze :loveu: Nie chce się wymienić, Moli jest moja i nikomu nie oddam :diabloti: ja mam taki plan właśnie, żeby zdać za pierwszym, a jak mnie obleją na *******e znów to im zrobię chińską zupę z twarzy :diabloti: trapmy są super :loveu: M. ma mało takich typowo dziewczęcych obroży, ale jak zobaczyłabyś jeszcze jeden projekt na obrożę to byś się zakochała, bo całe w różu :diabloti:[/QUOTE] No tak wiadomo :loveu: :(:(:( W takim razie muszę zostać przy kupieniu nowego psa:dibaloti: Już Kabiemu dzisiaj tym groziłam, że go wymienie na lepszy model:diabloti: Też bym bardzo chciała:) Muszę zacząć robić testy, bo ten dzień już niedługo przyjdzie:diabloti: No fajne są fajne:) ale kasy mi żal na razie :diabloti: To pokaż mi :diabloti:
-
[quote name='NightQueen']ale powiem że to suczka, żeby mi wstyd nie było :evil_lol:[/QUOTE] On w tej obroży wygląda bardzo męsko wszyscy się domyślą, że to facet :diabloti:
-
[quote name='NightQueen']wkleić za ciebie ? :diabloti::diabloti:[/QUOTE] Nie dziękuję:diabloti: Chyba, że powiesz, że to Twój pies :diabloti:
-
[quote name='NightQueen']zapewne była by obrażona za takie towarzystwo, bo ona też woli męskich facetów:diabloti: ten róż Kabiego by ją zniechęcił :evil_lol: Też mam taką nadzieję, ba mam abicję że zdam do września :diabloti: teraz niestety (albo stety :diabloti:) nie zamówiłam różu, tylko takie [URL="http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/tasiemki/DSC02698.jpg"]1[/URL] i [URL="http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/tasiemki/DSC02695.jpg"]2 [/URL][/QUOTE] haha:P jakaś ty miła :evil_lol: kabi to jest wredota, a M. obrażona na niego by pewnie siedziała:P W ogóle to nie chcesz sie psami wymienić? bo ja chcę psa który się bedzie ze mą bawił, bo kabi jest leniem śmierdzącym :P No do września też bym chciała zdać:D czyli musiałabym za 1 razem :diabloti: Jak mogłaś :( Trampki fajne:D ale za męskie :diabloti:
-
"Nie dość że zatruta woda, to jeszcze psy" czyli burżuazyjny zlot zakończony
Sweet replied to Avaloth's topic in Foto Blogi
[quote name='Tepes'][COLOR=blue]mie se chyba nie pooglądosz:evil_lol: Iś mo moje jede fajne foto:D[/COLOR][/QUOTE] e tam trochę na pewno pooglądam :diabloti: to jarocińskie ze 3 razy widziałam co najmniej :diabloti: -
[quote name='NightQueen']Cała twoja rodzina ma różowo pod czaszką, skoro im to nie przeszkadza :diabloti::evil_lol: czyli od dogstyle to ta sama firma ;) taaa jasne :diabloti: się reakcji boisz :diabloti:[/QUOTE] Im to jest obojętne jaką kupię, bo już za sam fakt że znowu kupię mi sie dostaje :diabloti: A to widzisz nie wiedziałam :D Nie:diabloti: Ja się nie boję ich reakcji, ale jestem za leniwa żeby tam zdjęcia wkleić :diabloti:
-
[quote name='NightQueen']i przenocujesz mnie i M. parę dni? :diabloti: ja wiem że zdam, ja nie wiem tylko kiedy i czy zdążę z moim zapałem w tm roku :diabloti::evil_lol: nic nie powiem bo znów zmałpujesz :diabloti:[/QUOTE] Pewnie :diabloti: Ale M. nie przeżyłaby mojego psa :evil_lol: haha:D zdążysz kiedyś na pewno:D Ja też nie wiem kiedy, ale mam nadzieje, że do przyszłego zlotu dam :diabloti: Nie zmałpuję bo kasy mi szkoda na następną obroże :diabloti: No chyba, że byłaby różowa :diabloti:
-
[quote name='Pusiakowa']Jak kupiłam fioletową smycz to było wielkie halo, że geja z niego robię :D[/QUOTE] haha :evil_lol: Nie znają się :D Ja mojego lubię w takich kolorach i w sumie nikt mi nie marudzi oprócz tych bab tutaj :diabloti: ;) [quote name='NightQueen']masakra, myślałam ze ty sobie żartujesz :diabloti: a już myślałam że nic mnie na tym świecie nie zdziwi :evil_lol: a jednak jeszcze mało przeżyłam od dogstyle? nic nie mówiłaś że zamawiasz czemu się na wątku obrożowym nie chwalisz? nie chcesz by cię zlinczowali za kolor obroży dla psa? :diabloti::diabloti: masz rację :evil_lol:[/QUOTE] No widzisz:D jeszcze pewnie nie raz Cię zadziwię :evil_lol: Od marty_ares (nie wiem czy dobrze napisałam) ;) Już dawno nie wchodziłam na wątek obrożowy ;) Haha :evil_lol: tego się nie boję:P ale nie lubię się chwalić :diabloti:
-
"Nie dość że zatruta woda, to jeszcze psy" czyli burżuazyjny zlot zakończony
Sweet replied to Avaloth's topic in Foto Blogi
Ja też czekam cały czas na fotki, bo chciałam was pooglądać:D Iśka się ociąga :evil_lol: -
[quote name='Pusiakowa']A jak ja chciałam różowe dla Puszka to się ze mnie śmiali :shake: :diabloti:[/QUOTE] Ja bym się nie śmiała ;) Kabi ma chyba 3 bardziej dziewczęce niż chłopięce obroże ;) :diabloti:
-
[quote name='NightQueen'] taaa Mój tata jedzie do Poznania na parę dni do rodzinny za niedługo, ja jako ze nie jestem rodzinną osobą, do tego nie lubię się bratać z dalszą rodziną, to nie mam zamiru z nim jechać :diabloti::eviltong: A i spodziewamy się kolejnych obrożowych akcesoriów :diabloti:[/QUOTE] O:D e tam ale jesteś :eviltong: Ja kocham podróże więc bym jechała jakby mój tata gdzieś jechał :eviltong: Może Cie po drodze u mnie wysadzić :diabloti: :eviltong: A prawko dasz radę ;) Mnie niedługo czeka ten egzamin :P Jakich to znowu :diabloti::eviltong::cool3:
-
[quote name='justyska2']uroczy jest :D Mały, czujny pies ;)[/QUOTE] Dziękuję:) Oj tak on bardzo jest czujny:P [quote name='Pusiakowa']I znowu gejowska obroża :D:D[/QUOTE] Piękna jest ja nie wiem co ty chcesz:diabloti: :loveu: [quote name='NightQueen'][URL]http://img171.imageshack.us/img171/5797/dsc08627a.jpg[/URL] chyba sobie jaja robisz :crazyeye: kolejny róż? :flaming:kup sobie suczkę... :diabloti: i to jeszcze taka sama jak "moja" :mad: ładnie tak małpować? :evil_lol: widzę że twoje makro to jak i moje, czyli wcale nie makro :evil_lol: niestety potrzeba obiektywu nam nowego do tego celu :p[/QUOTE] haha:P nie;P Kupię sobię w dalekiej przyszłości na razie mam psa :evil_lol: Mówiłam Ci, że sobie taką kupię :diabloti: teraz mogą robić za bliźniaki :diabloti: :loveu: Bo to nie jest makro, ale robione na funkcji makro:D ja posiadam jeden obiektyw z funkcją makro;) Moje nowe dziecko, które mam od niedawna;)
-
I próbowałam funkcji makro w moim obiektywie ;) [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/4239/dsc08605n.jpg[/IMG] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/8974/dsc08608ro.jpg[/IMG] [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/8661/dsc08614.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/359/dsc08617s.jpg[/IMG] [B]KONIEC:) [/B]
-
I przy okazji nasza nowa obróżka:D bo chyba nie pokazywałam jej :) [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/5797/dsc08627a.jpg[/IMG] [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/1661/dsc08630.jpg[/IMG] [IMG]http://img838.imageshack.us/img838/6751/dsc08632e.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/9954/dsc08634dc.jpg[/IMG] CDN:)
-
[IMG]http://img707.imageshack.us/img707/8434/dsc08618bm.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/7578/dsc08619e.jpg[/IMG] [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/6500/dsc08620do.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/4974/dsc08621g.jpg[/IMG] [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/2175/dsc08624k.jpg[/IMG] CDN:)
-
[quote name='justyska2']york w wersji pies stróżujący ;)[/QUOTE] Zaraz będzie w wersji bardziej strożującej:D W ogóle to jest teraz brzydki, bo zarośnięty, ale nie chce mi sie go obcinać :evil_lol: [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/2353/dsc08601g.jpg[/IMG] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/410/dsc08609y.jpg[/IMG] [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/7866/dsc08610s.jpg[/IMG] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/1788/dsc08611d.jpg[/IMG] [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/7407/dsc08612ut.jpg[/IMG] CDN:)
-
"Nie dość że zatruta woda, to jeszcze psy" czyli burżuazyjny zlot zakończony
Sweet replied to Avaloth's topic in Foto Blogi
Iśka :loveu: Przyłączam się do tego, że też kocham twoja zdjęcia :loveu: -
[quote name='NightQueen']ja mam dwie takie istoty (w sumie nazbierałoby się ich więcej, jakby tak podliczyć :diabloti:) Już zbieram kasę na wyjazd :diabloti::evil_lol: Tylko czym my nad to morze się wybierzemy? jak pociągiem to jedziemy razem, bo ktoś musi Moli pilnować jak spać będę, żeby mi ej nie ukradli w PKP :diabloti: [/QUOTE] Ja też zbieram, bo za rok nie odpuszczę :diabloti: Pojedziecie do Poznania i pojedziemy autkiem, albo przez Poznań i wszystkie razem ;P nieważne że wam to trase wydłuży:diabloti: