Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. [url]https://lh5.googleusercontent.com/-Mq98j3cI3G4/TiXNRK0vCwI/AAAAAAAADO0/8JsplMQuGRA/s720/IMG_6911.JPG[/url] rzeczywiście najlepsze zdjęcie :diabloti: Widzisz jaka ona tu słodka? :loveu: :diabloti:
  2. [quote name='Pusiakowa']Od razu wiedziałam, że w tym pierwszym poście jest coś nie tak :diabloti:[/QUOTE] Wydało się :evil_lol: Myślałam, że nikt nie zauważy tego :diabloti:
  3. Iśka wchodź tutaj! :D I pochwali się gdzie na studia się dostałaś :D I zdjęcia jakieś Chestiego daj :D
  4. [quote name='Avaloth']dokładnie :eviltong: i tak zawsze Ci będę robić :evil_lol:[/QUOTE] Z zeszłego roku też są takie zdjęcia :diabloti::evil_lol: ja też będę :eviltong::eviltong:
  5. [quote name='Tepes'][COLOR=blue]no wiesz co przez tyle czasu to Iśka powinna wiedzieć, że mi sie zdjęc NIE robi:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] Robi, robi tylko jak nie wiesz, że ci ktoś robi :diabloti:
  6. [url]https://lh6.googleusercontent.com/-gYTKOXHINjY/TiNtmhSAtLI/AAAAAAAADKs/-ZpAznYJ_VM/s720/IMG_6884.JPG[/url] to już jest tradycyjne zdjęcie Anuli :diabloti: :evil_lol:
  7. [quote name='NightQueen']mam zdecydowanie odmienne zdanie w tej kwestii :diabloti:[/QUOTE] Nie znasz się po prostu :diabloti: Dobrze, że ja się na różowo nie ubieram, bo dopiero byśmy wyglądali :evil_lol:
  8. [quote name='NightQueen']oczywiście że jestem miła :loveu: jak zawsze :loveu: Nie chce się wymienić, Moli jest moja i nikomu nie oddam :diabloti: ja mam taki plan właśnie, żeby zdać za pierwszym, a jak mnie obleją na *******e znów to im zrobię chińską zupę z twarzy :diabloti: trapmy są super :loveu: M. ma mało takich typowo dziewczęcych obroży, ale jak zobaczyłabyś jeszcze jeden projekt na obrożę to byś się zakochała, bo całe w różu :diabloti:[/QUOTE] No tak wiadomo :loveu: :(:(:( W takim razie muszę zostać przy kupieniu nowego psa:dibaloti: Już Kabiemu dzisiaj tym groziłam, że go wymienie na lepszy model:diabloti: Też bym bardzo chciała:) Muszę zacząć robić testy, bo ten dzień już niedługo przyjdzie:diabloti: No fajne są fajne:) ale kasy mi żal na razie :diabloti: To pokaż mi :diabloti:
  9. [quote name='NightQueen']ale powiem że to suczka, żeby mi wstyd nie było :evil_lol:[/QUOTE] On w tej obroży wygląda bardzo męsko wszyscy się domyślą, że to facet :diabloti:
  10. [quote name='NightQueen']wkleić za ciebie ? :diabloti::diabloti:[/QUOTE] Nie dziękuję:diabloti: Chyba, że powiesz, że to Twój pies :diabloti:
  11. [quote name='NightQueen']zapewne była by obrażona za takie towarzystwo, bo ona też woli męskich facetów:diabloti: ten róż Kabiego by ją zniechęcił :evil_lol: Też mam taką nadzieję, ba mam abicję że zdam do września :diabloti: teraz niestety (albo stety :diabloti:) nie zamówiłam różu, tylko takie [URL="http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/tasiemki/DSC02698.jpg"]1[/URL] i [URL="http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/tasiemki/DSC02695.jpg"]2 [/URL][/QUOTE] haha:P jakaś ty miła :evil_lol: kabi to jest wredota, a M. obrażona na niego by pewnie siedziała:P W ogóle to nie chcesz sie psami wymienić? bo ja chcę psa który się bedzie ze mą bawił, bo kabi jest leniem śmierdzącym :P No do września też bym chciała zdać:D czyli musiałabym za 1 razem :diabloti: Jak mogłaś :( Trampki fajne:D ale za męskie :diabloti:
  12. [quote name='Tepes'][COLOR=blue]mie se chyba nie pooglądosz:evil_lol: Iś mo moje jede fajne foto:D[/COLOR][/QUOTE] e tam trochę na pewno pooglądam :diabloti: to jarocińskie ze 3 razy widziałam co najmniej :diabloti:
  13. [quote name='NightQueen']Cała twoja rodzina ma różowo pod czaszką, skoro im to nie przeszkadza :diabloti::evil_lol: czyli od dogstyle to ta sama firma ;) taaa jasne :diabloti: się reakcji boisz :diabloti:[/QUOTE] Im to jest obojętne jaką kupię, bo już za sam fakt że znowu kupię mi sie dostaje :diabloti: A to widzisz nie wiedziałam :D Nie:diabloti: Ja się nie boję ich reakcji, ale jestem za leniwa żeby tam zdjęcia wkleić :diabloti:
  14. [quote name='NightQueen']i przenocujesz mnie i M. parę dni? :diabloti: ja wiem że zdam, ja nie wiem tylko kiedy i czy zdążę z moim zapałem w tm roku :diabloti::evil_lol: nic nie powiem bo znów zmałpujesz :diabloti:[/QUOTE] Pewnie :diabloti: Ale M. nie przeżyłaby mojego psa :evil_lol: haha:D zdążysz kiedyś na pewno:D Ja też nie wiem kiedy, ale mam nadzieje, że do przyszłego zlotu dam :diabloti: Nie zmałpuję bo kasy mi szkoda na następną obroże :diabloti: No chyba, że byłaby różowa :diabloti:
  15. [quote name='Pusiakowa']Jak kupiłam fioletową smycz to było wielkie halo, że geja z niego robię :D[/QUOTE] haha :evil_lol: Nie znają się :D Ja mojego lubię w takich kolorach i w sumie nikt mi nie marudzi oprócz tych bab tutaj :diabloti: ;) [quote name='NightQueen']masakra, myślałam ze ty sobie żartujesz :diabloti: a już myślałam że nic mnie na tym świecie nie zdziwi :evil_lol: a jednak jeszcze mało przeżyłam od dogstyle? nic nie mówiłaś że zamawiasz czemu się na wątku obrożowym nie chwalisz? nie chcesz by cię zlinczowali za kolor obroży dla psa? :diabloti::diabloti: masz rację :evil_lol:[/QUOTE] No widzisz:D jeszcze pewnie nie raz Cię zadziwię :evil_lol: Od marty_ares (nie wiem czy dobrze napisałam) ;) Już dawno nie wchodziłam na wątek obrożowy ;) Haha :evil_lol: tego się nie boję:P ale nie lubię się chwalić :diabloti:
  16. Ja też czekam cały czas na fotki, bo chciałam was pooglądać:D Iśka się ociąga :evil_lol:
  17. [quote name='Pusiakowa']A jak ja chciałam różowe dla Puszka to się ze mnie śmiali :shake: :diabloti:[/QUOTE] Ja bym się nie śmiała ;) Kabi ma chyba 3 bardziej dziewczęce niż chłopięce obroże ;) :diabloti:
  18. [quote name='NightQueen'] taaa Mój tata jedzie do Poznania na parę dni do rodzinny za niedługo, ja jako ze nie jestem rodzinną osobą, do tego nie lubię się bratać z dalszą rodziną, to nie mam zamiru z nim jechać :diabloti::eviltong: A i spodziewamy się kolejnych obrożowych akcesoriów :diabloti:[/QUOTE] O:D e tam ale jesteś :eviltong: Ja kocham podróże więc bym jechała jakby mój tata gdzieś jechał :eviltong: Może Cie po drodze u mnie wysadzić :diabloti: :eviltong: A prawko dasz radę ;) Mnie niedługo czeka ten egzamin :P Jakich to znowu :diabloti::eviltong::cool3:
  19. [quote name='justyska2']uroczy jest :D Mały, czujny pies ;)[/QUOTE] Dziękuję:) Oj tak on bardzo jest czujny:P [quote name='Pusiakowa']I znowu gejowska obroża :D:D[/QUOTE] Piękna jest ja nie wiem co ty chcesz:diabloti: :loveu: [quote name='NightQueen'][URL]http://img171.imageshack.us/img171/5797/dsc08627a.jpg[/URL] chyba sobie jaja robisz :crazyeye: kolejny róż? :flaming:kup sobie suczkę... :diabloti: i to jeszcze taka sama jak "moja" :mad: ładnie tak małpować? :evil_lol: widzę że twoje makro to jak i moje, czyli wcale nie makro :evil_lol: niestety potrzeba obiektywu nam nowego do tego celu :p[/QUOTE] haha:P nie;P Kupię sobię w dalekiej przyszłości na razie mam psa :evil_lol: Mówiłam Ci, że sobie taką kupię :diabloti: teraz mogą robić za bliźniaki :diabloti: :loveu: Bo to nie jest makro, ale robione na funkcji makro:D ja posiadam jeden obiektyw z funkcją makro;) Moje nowe dziecko, które mam od niedawna;)
  20. I próbowałam funkcji makro w moim obiektywie ;) [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/4239/dsc08605n.jpg[/IMG] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/8974/dsc08608ro.jpg[/IMG] [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/8661/dsc08614.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/359/dsc08617s.jpg[/IMG] [B]KONIEC:) [/B]
  21. I przy okazji nasza nowa obróżka:D bo chyba nie pokazywałam jej :) [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/5797/dsc08627a.jpg[/IMG] [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/1661/dsc08630.jpg[/IMG] [IMG]http://img838.imageshack.us/img838/6751/dsc08632e.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/9954/dsc08634dc.jpg[/IMG] CDN:)
  22. [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/8434/dsc08618bm.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/7578/dsc08619e.jpg[/IMG] [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/6500/dsc08620do.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/4974/dsc08621g.jpg[/IMG] [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/2175/dsc08624k.jpg[/IMG] CDN:)
  23. [quote name='justyska2']york w wersji pies stróżujący ;)[/QUOTE] Zaraz będzie w wersji bardziej strożującej:D W ogóle to jest teraz brzydki, bo zarośnięty, ale nie chce mi sie go obcinać :evil_lol: [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/2353/dsc08601g.jpg[/IMG] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/410/dsc08609y.jpg[/IMG] [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/7866/dsc08610s.jpg[/IMG] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/1788/dsc08611d.jpg[/IMG] [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/7407/dsc08612ut.jpg[/IMG] CDN:)
  24. Iśka :loveu: Przyłączam się do tego, że też kocham twoja zdjęcia :loveu:
  25. [quote name='NightQueen']ja mam dwie takie istoty (w sumie nazbierałoby się ich więcej, jakby tak podliczyć :diabloti:) Już zbieram kasę na wyjazd :diabloti::evil_lol: Tylko czym my nad to morze się wybierzemy? jak pociągiem to jedziemy razem, bo ktoś musi Moli pilnować jak spać będę, żeby mi ej nie ukradli w PKP :diabloti: [/QUOTE] Ja też zbieram, bo za rok nie odpuszczę :diabloti: Pojedziecie do Poznania i pojedziemy autkiem, albo przez Poznań i wszystkie razem ;P nieważne że wam to trase wydłuży:diabloti:
×
×
  • Create New...