-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
[quote name='NightQueen']M. nie znosi aparatów, jak widzi że go niosę to dupą się obraca i udaje że mnie nie słyszy jak ją wołam :evil_lol: peszek :diabloti: wiem że z tymi taśmami był problem, bo ostatnio nie doszły bo ich chyba brakło, mogę zapytać, jak się będzie dało to zamówię, tylko nie wiem czy przyjdą ;)[/QUOTE] Kabi robi to samo :evil_lol: ok to się zapytaj, jak dojdą to jestem chętna, bo ta taśma jest urocza:D
-
[quote name='bianka19']uroczo wygląda w oklapniętych uszkach. :loveu: no fajna obróżka w sówki, ale ja na jego miejscu bym się wstydziła. :evil_lol: [url]http://img171.imageshack.us/img171/5797/dsc08627a.jpg[/url][/QUOTE] Dziękujemy :) On by śmiesznie wyglądał jakby mu sterczały, bo ma wielkie te uchole :diabloti: E tam :evil_lol: On nie ma się czego wstydzić :diabloti:
-
[quote name='NightQueen'] nie będę, zamawiam inną :diabloti: ale zapytam Marty, może uda się zamówić 0,5 m [/CENTER][/QUOTE] Wstrętna jesteś :( Ja chciałam mieć znowu taką jak ty :diabloti: To zapytaj jak możesz :loveu:
-
[quote name='NightQueen']no niestety przy takiej liczbie, jest szansa że ktoś (zwłaszcza Ada) zmałpuje :diabloti: a ja chyba znów w róż pójdę :diabloti:[/QUOTE] Ej ale do tych pand różowa tasiemka by dobrze wyglądała :cool3::cool3: Będziesz zamawiać tą tasiemkę ? :cool3: Bo bym taką chciała :diabloti::diabloti:
-
Patrz mamy 3 takie same obroże :diabloti: [url]http://www.farbenmix.de/shop/images/product_images/popup_images/9461_0.jpg[/url] Ta jest cudna :loveu: Od dawna marzy mi się zielona dla Kabiego :diabloti:
-
[quote name='Pusiakowa']Kabiemu teraz będzie wstyd z domu wychodzić w nowej fryzurze :diabloti: Dawaj zdjęcia łysego :D[/QUOTE] E tam jemu wstyd nie będzie:diabloti: Łysy to on nie jest, ale takie mały i goły:P haha:evil_lol: Zdjęc nie mam, ale jak bedzie jutro ładnie to może coś zrobię, ale nie wiem czy będzie mi się chciało :evil_lol: [quote name='NightQueen']i tak się już wstydzi różowych obroży :diabloti:[/QUOTE] On się tego nie wstydzi :diabloti: A teraz przynajmniej wiidać te piękne różowe obroże :diabloti:
-
[quote name='Avaloth']zamiast mnie wspierać to się naśmiewa, brzydka Kondomanka :shake: dziękuję bardzo, przyda się :evil_lol: Ta, bo burżuazja ma ogniki, Ewka jest wyrzutkiem społeczeństwa w tym momencie, musi nadrabiać :evil_lol: [/QUOTE] E tam dasz radę jesteś w końcu po klasie mat-chem-INF :diabloti::diabloti: Ja tam w ciebie wierze :cool3: Nawet ja mam ognika :eviltong::eviltong:
-
Witam :D Dzisiaj okropna pogoda i z tej okazji obcięłam dzisiaj psa :diabloti: Wygląda jak 7 nieszczęść :evil_lol: W najbliższym czasie nie będzie zdjęć, bo mi wstyd :evil_lol: Znaczy ogólnie jest chyba ok, ale te łapy :/ :/ :/ Macie zdjęcie koktajlu:D (wiem, że brzydkie jakościowo i nieostre, ale trudno :P) Widzicie serduszko ? :D [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg52/scaled.php?server=52&filename=dsc08635u.jpg&res=medium[/IMG]
-
Pokazuj nowe obroże :D :D :D A pogoda okropna;/ A ja chciałam się opalać :( :evil_lol:
-
[quote name='NightQueen']M. też lubi pospać i mi to akurat na rękę :diabloti: no co? nie chcesz M. w takiej wersji? :-(:diabloti: [/QUOTE] Haha :D Mi ogolnie też, ale akurat wczoraj chciałam się z nim pobawić a on się nie chciał bawić:P i dzisiaj to samo:diabloti: Kupię sobie szczeniaczka to będzie chciał się bawić :diabloti: No dobra chcę:D ale piękniejsza jest sucha :evil_lol: :loveu:
-
[quote name='Tepes'][COLOR=blue]a skąd miałach wiedzieć nie interesuja sie nim, jakby Eicca zostawił żona i dzieci to zaroz bych wiedziała co i jak:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] Ja też sie nim nie interesuje, ale to trzeba wiedzieć:P Przecież to nowinki o Dodzie :evil_lol:
-
[quote name='NightQueen']ja ma dziś dzień, że mam ochotę wywalić M. przez okno, bo mnie denerwuje, cały czasu jada :mad: nie pokażę :diabloti: [/QUOTE] Mój jest głupi, bo spi tylko z moją mamą cały dzień :eviltong: A ja chciałam się pobawić i nie mam z kim :placz::placz: jesteś okropna :diabloti::placz::evil_lol: [url]http://img192.imageshack.us/img192/4108/dsc0706k.jpg[/url] Jezu :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nie wstawiaj takich zdjęć bo nie mogę :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jak ona wygląda? :eviltong::eviltong:
-
[quote name='NightQueen']wiem, wiem czytam pudelsa :diabloti:[/QUOTE] Myślałam, że nie czytałas ostatnio i nie wiesz o tym :eviltong::evil_lol::diabloti: [quote name='Tepes'][COLOR=blue][/COLOR] [COLOR=blue]to by było okropne:evil_lol: nie sa???????????:crazyeye: uu Pati mosz szansa:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] No straszne :evil_lol::diabloti: Nie wiedziałaś? :crazyeye: Ale przynajmniej już wiesz :cool3: No teraz może do niego startować :eviltong: to nic że brzydki, ale ma kasę :diabloti::evil_lol:
-
[quote name='Tepes'][COLOR=blue]to by było STRASZNE! jakby taki Pati podoboł sie MÓJ Eicca koniec swiata:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] No właśnie :eviltong: Jakby wszystkim się podobał TWÓJ Eicca ? :diabloti::evil_lol: [quote name='NightQueen']Już Dodowy Negral przystojniejszy :diabloti:[/QUOTE] Nie jesteś na czasie :P Oni już nie są razem :diabloti:
-
[quote name='Tepes'] [COLOR=blue]Otóż to, tyn Twój tyż mi do gustu nie przypod no ale jak Ci sie podobo no to już nie byda nic godać :)[/COLOR] [/QUOTE] No ;) Ja tam szanuję każdego gust, było by nudno jakby wszystkim to samo czy też Ci sami się podobali :) :diabloti:
-
[quote name='NightQueen']ale on jest obleśny, takiego to kijem bym nie szturchała nawet :diabloti: [SIZE=1] Anula mnie zabije, bo sądząc po ->:loveu: przy jego imieniu sądzę że jej się podoba :diabloti:[/SIZE][/QUOTE] Haha:diabloti: Bez przesady:P ale w moim guście też nie jest:P za to jeden którego wczoraj Anuli pokazałam to jej się nie podoba i już nie powiem jak go nazwała :diabloti: :evil_lol: Jaka ty domyślna Pati :evil_lol:
-
[quote name='NightQueen'][URL]http://img204.imageshack.us/img204/8996/eicca.jpg[/URL] jaki obleśny :smhair2:[/QUOTE] Pati rozwaliłaś mnie:evil_lol: Każdemu co innego się podoba :diabloti:
-
Łe tam:D myślałam, że masz jakieś stare nie wstawione jeszcze;)
-
[quote name='Tepes'][COLOR=blue]pff, żebych jeszcze jakieś miała:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] na pewno masz tylko nie chcesz się przyznać :diabloti:
-
[quote name='Tepes'][COLOR=blue]do tego szukom codziennie jakis informacji co gdzie i jak:) ale zawsze można se spiąc;)[/COLOR][/QUOTE] :D szukaj szukaj:D No niby można, zawsze jakieś rozwiązanie się znajdzie ;) Daj jakieś fotki :loveu:
-
[quote name='Tepes'][COLOR=blue]jak powiedzieli, że bydzie to kurde musi być! ah dziękuję dziękiję xD ta zapuszczom, chicioż już mie wkurzają:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] No właśnie, skoro tak powiedzieli to napewno jeszcze przyjadą :cool3::cool3: :D:D Długie są wkurzające:P Najgorzej jak jest gorąco :eviltong:
-
[quote name='Tepes'][COLOR=blue]o ile bydzie kolejny... no nie tyż tak sądza:evil_lol: to jeszcze nie są no jakby to padać całkowito ich długośćc bo sie trocha poskręcąły jak wyprostuja sę dłuuuższe:loveu:[/COLOR][/QUOTE] Na pewno będzie ;) No od razu zauważyłam jak ładnie wyszłaś :evil_lol: Zapuszczasz?:D No proste zawsze są dłuższe dlatego lubię proste:D
-
Teraz od następnego koncertu będziesz przeżywać tak jak iśka :evil_lol: Te zlotowe cudne:diabloti: Ładna twarz:evil_lol: I swoją drogą włosy ci mocno urosły ;)
-
[quote name='Avaloth'] Zdjeć Krówiastych brak, za to zlotowych mam tyyle ;) część tu poprzeklejam potem. Wita Was student Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, informatyka stosowana :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a teraz się żegna gdyż do schroniska jedzie.[/QUOTE] No dobra jakoś przeżyję :eviltong::eviltong: jezu Iśka :diabloti: Powodzenia :eviltong: Ja od infy trzymam się z daleka, także podziwiam Cię, że na to idziesz :evil_lol::eviltong::diabloti: