Jump to content
Dogomania

Pipi

Members
  • Posts

    7958
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pipi

  1. Zagłosowałam oczywiscie na Klembów. Prosze, oddawajcie na nich glos. Kazdy z bioracych udzial w glosowaniu potrzebuje, ale nie kazdy moze wygrac i to jest przykre, ale co poradzimy. Ja zaufam osobom, ktore zaangazowane sa i prosza o glos na Klembow.
  2. O, to bardzo fajnie, ze bedzie widoczna. Dobrze, ze ludzie wspolpracują. Trzymam kciuki w dalszym ciagu i czekajmy spokojnie.
  3. Moze jakis tekst do maila, tak zw. gotowiec?
  4. Śliczna jest i taka malutka. . .nie wyglada na leciwą. Przed chwila rozmawialysmy i w pewnym momencie powiedzialas, ze za chwile jeszcze z psami na spacer idziesz. . . .pomyslalam w duchu, z jakimi psami????? wiem, ze jednego masz. Mialam zapytac, ale cos mi mysl przebilo i jak skonczylysmy rozmowe, to meczylo mnie troche, dlaczego powiedzialas, ze z psami. . .teraz juz wiem. Gratulacje. A to tymczasowiczka? chyba nie? Twoja jest, tak?
  5. A ja czuje, ze wejdzie. Koty tez sa sprytne, a jednak wchodza. Nieraz dluuuugo trzeba czekac, ale w koncu wchodzą. Jeszcze troche i wejdzie. Wiem, ze macie dosc, bo patrzec kazdego dnia z nadzieja, a tu nic, to zalamka pewna. Ciotki, wytrzymajcie. . . .musi wejsc . . .wejdzie . . . .:kciuki:
  6. Tak, lepiej, dziekujemy. Poczula sie pewnie, to probuje ustawiac wszystkie male piesy. Niestety nie poprawia sie, mimo czestego i dobrego zarelka. Mysle, ze trzeba przebadac. Tylko zawsze cos na przeszkodzie, ale zabiore sie za to. Ona jest bardzo karna. Nie bardzo chce sie jej wykonywac polecenia, bo zawsze jest cos ciekawszego do roboty. Nie chce przynosic pileczki, woli biegac. Jak jest jakies zamieszanie, to ozywia sie, bo tak to nie bardzo chce byc aktywna. Stoi sobie i patrzy co sie dzieje w kolo. Jest kilka psow, ktore bardzo lubi, ale sa i takie, ktorych nie cierpi. Jak zobaczy, to od razu pedzi zeby pogonic. Jest jednak taka, ze jak sie ktorys jej postawi, to ona szybko ustepuje, jednak nastepnym razem znowu probuje pokazac, ze ona jest wazniejsza. Poza tym wszystko jest ok. pozdrawiamy serdecznie.
  7. [quote name='buniaaga']Pipi ja też jestem :) czy to Maniek? :)[/QUOTE] Nie, to Niuniek, ten sam co wyzej;)
  8. Musi to fajnie wygladac . . .pani uczorcona, a pies czysty. Mozna zastanowic sie, kto kogo wyprowadzil na spacer:diabloti::lol::loveu:
  9. [IMG]http://images47.fotosik.pl/357/e397c04f334270aemed.jpg[/IMG]
  10. Szukalam zdjec Niuńka i miedzy innymi znalazlam kilka fajnych fotek Frydzia, 4 lata, czysta, miziasta, wykastrowana, bardzo przyjazna, lecz nienachalna [IMG]http://images43.fotosik.pl/783/3a8c42eeedd380c5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/776/60ffc9be7e963210med.jpg[/IMG] [B]A to jest Niuniek[/B] [IMG]http://images37.fotosik.pl/736/bad1a9af0090e79bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/343/473f4a29bb70cf07med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/359/a3fa7fc9a1088b6emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/343/8d01f8eaa8aa96eemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/357/69dac001c0c24cedmed.jpg[/IMG]
  11. Sluchajcie, ja sie nie bede spierac kto ma racje, ale mam oczy i widze, co CM robi z psami i jakie sa tego efekty. A u nas w Polsce behawiorysta to zaczaruje, tak? czy tak jak CM bedzie szukal rozwiazania? Wcale nie powiedziane, ze zaradzi zachowaniu psa i ze "wyprostuje", a pieniadze wezmie. Nigdy nie mialam takiego rodzaju problemow, wiec tylko poradzilam i tyle. Nie powiedzialam zeby stosowac sie do metod i wzorowac na tym co pokazuja w filmach z CM. Uważam, ze jest bardzo madry.
  12. [quote name='tibby']Pipi podczytuję cichaczem, bo niestety nie mam w danej chwili pomagać prężniej. I gdyby nie moje uczulenie to może wzięłabym jakiegoś kotka na DT, a tak to masakra :( 3maj się Pipi ;)[/QUOTE] Dziekuję, bardzo mi milo. Ja czuje, ze jestescie na watku, ale chcialam sie upewnic;) i troche sie pozalilam:oops:.
  13. U mnie tez raz sie pobily, ale o zarcie i tylko na chwile. Krzyknelam i sie uspokoily. To bylo na poczatku. Potem karmilam oddzielnie. extra te zdjecia sa, dzieki.
  14. [quote name='kasienka001']A ja tak czasem Was czytam i jestem pełna podziwu dla wszystkich Was a Pipi dla Ciebie w szczególności. Pozdrawiam i mocno ściskam[/QUOTE] Dziekujemy, bardzo nam milo, a mnie w szczegolnosci;):loveu: [quote name='Randa']a ja ,,w kotach zaczynam robić":evil_lol: jakby jeszcze mało było...[/QUOTE] no właśnie, to fakt i ja Ci bardzo, bardzo dziekuje :loveu: a Niuniek jest głupi, wiesniak jeden. No i ludzie niecierpliwi i szkoda, ze nie dali mu czasu, bo u mnie on do kuwety robi. Zdarza sie, ze obok kuwety narobione, ale nigdy nie widzialam zeby robil to Niunio. U mnie koty raczej czyste są. Klara i Maniek sa tylko brudasami. Sikac lubia na miekkie, czyli na chodniki, poslania, nawet na krzeslo potrafią. Klara jak byla mlodsza, to kilka razy wrocila z adopcji i zawsze mowili, ze brudzi w katach. U mnie rzadko sie zdarza, ze nabrudzi, ale niestety sie zdarza. Klara potrafi nawet sikac do pojemnikow z wodą i do sedesu, albo prosto w otwor w wannie. No i czy ja moge powiedziec, ze ona jest brudasem? Randa, jutro spotkamy sie w Lecznicy, wiec do zobaczenia. Dzisiaj Aria dostała pierwszą szczepionke. Plakala troszeczkę, bo zabolało. A jaka ona jest grzeczna? W samochodzie zachowala sie bardzo grzecznie i nie rzyga. Jest bardzo fajna i kochana. Jestesmy w trakcie nauki chodzenia na smyczy. wiem, wiem [B]pucka69[/B], ze wszedzie dobrze, gdzie nas nie ma;)
  15. Na podstawie filmu z psem, ktory skacze i brudzi ubranie, poradzilam sobie z suką. Juz prawie tego nie robi. Oczywiscie trzeba rezerwy, ale i zrozumienia psa. Nie ma skutkow bez przyczyny.
  16. [url]http://www.youtube.com/watch?v=9gbEud6QGdM&feature=related[/url] prosze poogladac filmiki, tam sa madre rzeczy
  17. Odwiedzam i pozdrawiam rodzinke.
  18. Moze zdjec za dużo? albo choc moze sie osmiesze, ale moze ma na to wplyw obrobka zdjec? ostatnio zmienil mi sie program na ktorym wgrywam zdjecia. Przegladalam najpierw zawsze z Mikrosoft cos tammm, a teraz jak wloze karte do laptopa to przegladac musze i z niego wrzucam [B]Nero Photo Snap Viewer[/B]. I z tego Nero nie wiem jak mam usunac zdjecia, bo na pasku nigdzie nie ma usun, a jak klikam prawym na zdjecie to tez nie ma takiej opcji usun ani nawet wytnij. Nie jestem kumata w tych sprawach i nie wiem jak moglam cos poprzestawiac, ale wiem, ze mam teraz problemy ze zdjeciami. Mam na szczescie brata, ktory, pojade do niego z kompem i mi wszystko wyprostuje. On jest wzrokowcem i jak mu mowie przez telefon, albo na skype, ze to, czy tamto, to on mowi, ja musze zobaczyc co tam jest ha ha ha. . . . . A tak w ogole ogolnie, to zebralam sie w sobie i chce zapytac glosno, dlaczego mimo moich wpisow, zdjec, staram sie na biezaca, nie ma prawie nikogo? Moze popełniłam jakis błąd? moze napisałam cos nie tak, może obraziłam kogos? nie wiem? ale cos jest nie tak i meczy mnie to juz od dluzszego czasu, bo czuje, ze nie jest tak samo jak kiedys. Moze powinnam cos wyjasnic, macie jakies pytania, watpliwosci? Jesli jest cos na rzeczy, prosze napisac tu, glosno, jasno i wyraznie. Bede sie tlumaczyc, przepraszac, wyjasniac. A jesli malo nas tutaj, bo jest duzo watkow i ja wiem o tym, ze nie ja jedna jestem na dogo i nie tylko "moje" zwierzaki sa w potrzebie i nie wystarcza fizycznie czasu na wszystko, to oczywiscie rozumiem i nie mam zalu, absolutnie, ale to absolutnie. Tylko jakos troche przykro, bo mimo braku czasu staram sie jak moge zeby byc tutaj. Moze troche za bardzo sie uzalam????? Przepraszam jesli jest cos nie tak z mojej strony. Zapraszam do nas, bo ja bez Was nie bardzo sobie radzę. Potrzebuje Waszej obecnosci zeby naladowywac akumulatory. Dziekuje za wszystko co dla mnie, nam, robicie. Jestem bardzo, bardzo wdzieczna. Pozdrawiam serdecznie.
  19. Widzial i powiedzial, ze to sa diably wcielone i ze trzeba na wiosne cos pomyslec zeby zabezpieczyc. Ale janie bede dowiosny czekac, bo zwariuje z tym uganianiem sie za nimi. Juz mysle i bede sama cos robic, bo tak nie moze byc. I albo zrobie jak trzeba, albo ich "ukatrupie":mad::mad::mad:. a w najlepszym wypadku na 12 godzin na lancuchy poprzypinam;)
  20. o, taka mam z nimi radoche. za siatka uciekinierka [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy56/628612/1391033/46334138_p1060052.jpg[/IMG] taka decha na lancuchu to Celinie nie stanowi problemu [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy56/628612/1391033/46334141_p1060053.jpg[/IMG] i tak kazdego ranka, wszystkie te ktore spia w budach, zbieram z pola [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy56/628612/1391033/46334155_p1060057.jpg[/IMG] albo takie porzadki robią/ to jest koldra [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy56/628612/1391033/46334124_p1060048.jpg[/IMG] [B]I wcale sie nie uzalam, tylko tak Wam pokazalam. . . .bo biznes sie kreci, a piesy musza cos robic. Tak jak dzieci, w czasie deszczu sie nudzą [/B]:evil_lol:
  21. A to dwa czorty z piekla rodem. Dwa dzikusy, ktore tylko glaskac sie nie pozwalają, a poza tym maja mnie gdzies, sa sprytne. Cezar i Celina, ktorzy maja zly wplyw na wszystkie psy. Pokazaly jak sie wydostawac na zewnatrz, poza ogrodzenie. Kazda zapora nie jest im nie do przejscia. Nawet łancuchem zaczepiona deche do siatki, potrafią zdewastowac. Inne patrza na nic i robia dokladnie tak samo. Nie wiem jak im wytlumaczyc, ze tak sie nie robi. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy56/628612/1391033/46336320_p1060138.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy56/628612/1391033/46336284_p1060136.jpg[/IMG] a tu Celinki juz nie ma, bo wlasnie sobie poszla . . .pod siatką poszla, a Wilson i Cezar za chwile za nia [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy56/628612/1391033/46336303_p1060137.jpg[/IMG] tu, Pitus wraca z pola [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy56/628612/1391033/46334167_p1060061.jpg[/IMG] a tu juz wrocil, ta dziura, ktora jest za nim [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy56/628612/1391033/46334170_p1060062.jpg[/IMG]
  22. Bakusiowa, nie wiem co to moze byc, czasem tak muli, zawiesza sie. Mnie wczoraj nie wpuszczali na dogo w nocy. Informuje i zapraszam do nas, do nowych lokatorek. Tak jak napisala Randa, "biznes" sie kreci. Kilka kolejnych ciachnietych, wypuszczonych. Kilka przybylo. . .np. mam dwie kotki mozna powiedziec, ze nowe. Jedna trikolorke znalazlam przy Kauflandzie w Bielsku Podlaskim, a druga, szarunia jest u mnie tymczasowo od Kasi z Bielska Podlaskiego. Obie dziwne sa, bo niby sie nie boją, kontaktowe, miziaste, ale wola mieszkac na regale pod sufitem. Nie rozumiem dlaczego. Suki z Wolki Zaleskiej chyba sa szczesliwe. Z psami jest w miare dobrze. Tajga sie madrzy, ale juz co raz lepiej. Pogoda paskudna, psy brudne, mokre, w chalupie bloto. No i tak nam leci jakos. Kilka zdjec z pierwszego dnia kiedy Cytra i Nuta przyjechaly do mnie Tak sobie mieszkaja na razie na lancuchach, bo nie mam pewnosci czy nie dadza dyla do swojej pani [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy56/628612/1391033/46333989_p1060119.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy56/628612/1391033/46333991_p1060120.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy56/628612/1391033/46334009_p1060072.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy56/628612/1391033/46334176_p1060064.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy56/628612/1391033/46336120_p1060129.jpg[/IMG]
  23. Dogomaniaczko, masz skrzynke zapchana. Nie moglam odpisac na pw, przykro mi. Ciesze sie, ze juz sie uporalas z problemem. Powodzenia.
  24. I bardzo dobrze, dziekuje Ci za to. Mysle, ze choroba pokonana i nie wroci. Musze tylko jej racje zywieniowa chyba zmniejszyc, bo jest niestety przy tuszy. Musze ja zwazyc. Ale jak ona kocha jesc, no to jak jej nie dac? Ona tak srednio co 3 godziny idzie i do miski zaglada. Bywa, ze ja lize i liże . . .
×
×
  • Create New...