Jump to content
Dogomania

Pipi

Members
  • Posts

    7958
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pipi

  1. Mysle, ze jej to minie. Nie miala takiego zarelka w schronisku i na zapas sie chce najesc. Corce Twojej, uklony za schronisko i w ogole za serce do zwierzat. Ciesze sie, ze chociaz tyle zlego sie mowi na dzisiejsza mlodziez, to potwierdza sie, ze nieslusznie. W dzisiejszych czasach mlodziez jest skolowana lecz jest wrazliwa, wspaniala. Ja stawiam na mlodych.
  2. Słuchajcie, mysle, ze maly ma dosyc mojego "znecania" nad nim. Reaguje placzem jak zaczynam cwiczenia, zaczyna posikiwac, mysle, ze ze strachu. co ja mam robic? nie chce zeby doszlo do tego, ze mu jego wspanialy charakter wypaczę i mu juz pozostanie tylko lek przed czlowiekiem. Sama mam stresa jak do niego podchodze. Nie widze, zeby to cos zmienily te cwiczenia. Tylko jak juz sie uspokoi i zaczynam masowac miesnie, to zachowuje sie normalnie. Nawet zaczyna spac. Widze, ze moge to robic, bo on dobrze to znosi, ale cwiczenia kostne sa nam obojgu traumą. Po prostu nie wiem, czy mam robic to dalej. Pomozcie podjac decyzje. Czy moze powiedziec o tym lekarzowi? [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy57/628612/1409998/47038646_p1301442.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy57/628612/1409998/47038644_p1301440.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy57/628612/1409998/47038649_p1301445.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy57/628612/1409998/47038636_p1271433.jpg[/IMG]
  3. Dzieki kochana. Kciuki trzymam za ten jeden jedyny dom dla niego. Jest jaki byl, a nawet grzeczniejszy bardziej. Juz tak bardzo nie rozrabia. Mysle, ze stara sie, bo tak sie zachowuje jakby bal sie, ze znowu go oddam. Jest wspanialym, madrym pieskiem. Nie brudzi w domu, nie rzyga w aucie, nawet najedzony moze jechac i nic.
  4. Zadziwiajace, ze ludzie mowią, ze pies np osmioletni, to juz stary. Nasz Leon ma po dziesiatce i jest jak mlodziutki pieseczek. Radosc sercu i oczom daje. Ciesze sie, ze ma checi do zycia i jest szczesliwy.
  5. Halinko, mi sie wydaje, ze on ma jajeczka takie jak guz u suki na sutkach. Moze sie myle, ale na zdjeciu jakos podejrzanie mi to wyglada. Popatrzysz?
  6. On jest Łylson, bo łysy byl, dlatego ma takie imie. On jest taki, ze jak powiesz do niego np. Wacek, to jemu tez bedzie sie podobało i okaze zadowolenie.
  7. Mala Midii, taka fajna i sie zasiedziala. Jaka duza jest, wesola, widac, ze szczesliwa. A ona oglaszana jest? Prosze o ogloszenia dla niej.
  8. Ja do Zambrowa mam ok 80 km w jedna str. Wilson, zdrajca . . .myslalam, ze bedzie rozpaczac po mnie, a on, prosze, jaki szczesliwy. Oczywiscie ciesze sie bardzo.
  9. [quote name='Randa']Czy ktoś mnie jeszcze pamięta???;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/1357/93a4a9b66967a59fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/1346/230fa1dc3cca15aamed.jpg[/IMG][/URL] ...nad zimowe spacery przedkładam grzanie doopy przed kominkiem:lol:[/QUOTE] Rampa?????:watpliwy::-?:niewiem: Evelin, jakos radzimy, dziekuje. Aby do wiosny:painting::happy1:
  10. Tak, mozna bedzie robic Wilsonowi ogloszenia. Tylko na zadjecia trzeba poczekac. Emilia2280, dziekuje.
  11. dziekuje, pojde na watek. Mnie moja Siwá przypomina.
  12. [quote name='Evelin']Pipi pamiętasz tych 2 panów,którzy we wrześniu mieli byc wypuszczenia na wolność????Przebywali u Ciebie parę dni... Potem pojechali do Warszawy,skąd nastąpił szybki przerzut kanałami świńskimi :) do Łodzi...Chłopaki gościli się u Kimery parę miesięcy,a 27 stycznia pojechali do domu stałego... Zostali Krakusami ... [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy49/628612/1258941/42334349_p8024272.jpg[/IMG] A tak jeszcze napiszę ( bo wiem),ze Wilson pojechał do Ani,Milvy i Ulvera[/QUOTE] naczekali sie chlopaki, ale udalo sie. w dodatku poszli razem?
  13. [quote name='Ania+Milva i Ulver'] Jestem w nim zakochana:)[/QUOTE] Nawet nie wiesz jak sie ciesze, bo ja tez go kocham. Wczoraj nie bylo mi do smiechu, zryczalam sie. Ale jak go kochasz, to juz mi lzej, bo wiem, ze pojdzie w dobrych ludzi. Aniu, dziekuje.
  14. Ooooo, nie mogeee, jakie cudne te psy. Takie pañskie, dostojne. Nie moge zrozumiec, ze domu szukaja-dlaczego???? kolejka powinna sie po nie ustawic. Oj, Narodzie??!!!! Patmol, napisz cos wiecej o tej, ktora szuka domu???? czy to ta z czarna obroza?
  15. Ciesze sie, ze chlopak grzeczny jest i sie podoba. Randa Tobie wielkie dziekuje za niego. Wilsonku, brakuje nam Ciebie aniolku kochany. Mocno trzymam kciuki za naaaaajlepszy domek na swiecie. Aniu, ksiazeczke zdrowia wysle jutro.
  16. To tak jak u mnie. Spryciule sa, jak koty po cichutku.
  17. [quote name='Javena']Podziwiam Cie Pipi .Dawno tu nie byłam . Odkąd adoptowałaś do Krakowa tą sunie z pod szkoły. Juz nie pamiętam nawet jak miała na imie.[/QUOTE] Dziekuje. Sunia z pod szkoly to Foxia. Ciekawe co u niej slychac? mysle jednak, ze dobrze. Jak znajde chwile, to odszukam jej watek i zapytam.
  18. [quote name='Moli@']Jesteście przesympatyczną parą, młodzi, wykształceni, obyci, inteligentni – ludzie dziś to rzadkość. Z kim można porozmawiać o literaturze, muzyce, kulturze, zabytkach – w dzisiejszych czasach. Jakbym przeniosła się w czasie - ewenement![/QUOTE] To prawda i emanuja spokojem wewnetrznym.
  19. Jaka ona cudna, taka panieneczka, sareneczka, milutka, usmiechnieta.
  20. No wlasnie, Wilson. . . . . a moze przesunac choc z kilka dni jego wyjazd? on w chalupie teraz, a u Ani w budzie zamieszka.Bedzie mu zimno. Moze mroz odpusci??? moze zaczekac, ciooo???? szkoda chlopaka, on taki kochany, grzeczny jest. Niespodzianka w deche, ciesze sie, ale moze to klopot.Ja pojade, bo Pati i tak przez pol Polski bedzie jechac. No nie wiem, nie chce byc opierniczona, chce dobrze zeby bylo.
  21. Ale ja lubie niespodzianki:eviltong: Maly spi sobie smacznie.
  22. Pucka69, a tak powaznie, to co z nim zrobisz?
  23. O matenko jaki biedny. Jakie to szczescie, ze Kerad uratowal Kerusia i, ze Ciotki zgodzily sie go przyjac i pojechac tak szybko po niego. Teraz juz szczesliwy dziadunio. Jakie on ma spojrzenie wdzieczne.
  24. [quote name='zachary']Pipi, pewnie, że baby z troski się czepiają[/QUOTE] toz wiem, wiem, ze z troski, zartowalam przecież. A ciocia doris66 chiba na powaznie wziela. Ciociu doris66, wracaj tu sybko, bom zartowala, niooo:evil_lol:
×
×
  • Create New...