-
Posts
7958 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Pipi
-
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
Pipi replied to elik's topic in Już w nowym domu
Witaj Misiu :loveu: Wczoraj dowiedziałam się,kto strzelał do Misia i go krzywdził pod nieobecność jego opiekuna.Tylko ta osoba,która dzwoniła do mnie nie przedstawiła się.Twierdzi,że ten drań strzela do ptaszków,psów,kotów i jeszcze się z tego śmieje.Tylko się wkurzyłam,bo co mogę zrobić?nic.Poradziłam,żeby Policję powiadomili,albo sami z nim porozmawiali.Ja pojadę do tego pana i też sobie z nim porozmawiam.Ponoć jest bardzo miły dla ludzi. -
Szczeniaki z LISIEJ NORY! 5sz. EX-DZIKUSÓW MA DOMY!!! Mama nadal w lesie :(
Pipi replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
:multi::multi::multi::multi::multi::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: -
Skrajnie wychudzona i chora onka z chlewu - MA DOM!!!
Pipi replied to enia's topic in Już w nowym domu
Powiedzcie same,jak można było nie pomóc Bajce,no jak?Przecież umierałaby powoli w tym chlewie.Skrzydeł dostaję,jak co jakiś czas widzę,że warto. . . .Dziękuję Wam wszystkim,jesteście wspaniałe i kochane :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi: -
Szczeniaki z LISIEJ NORY! 5sz. EX-DZIKUSÓW MA DOMY!!! Mama nadal w lesie :(
Pipi replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Ja widziałam filmik.Trzy pieseczki bawiły się żółtą piłeczką i czerwonymi kapciami,rozkoszne maluchy. Nie chciało działać,ale poklikałam kilka razy i się otworzył. -
Skrajnie wychudzona i chora onka z chlewu - MA DOM!!!
Pipi replied to enia's topic in Już w nowym domu
ja też nie. . . . -
Szczeniaki z LISIEJ NORY! 5sz. EX-DZIKUSÓW MA DOMY!!! Mama nadal w lesie :(
Pipi replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Dzięki,jesteście Wspaniałe.Kłaniam się bardzo nisko. -
Do mnie też nikt nie dzwoni,a przecież tyle ogłoszeń mają.Co za licho???????
-
Skrajnie wychudzona i chora onka z chlewu - MA DOM!!!
Pipi replied to enia's topic in Już w nowym domu
:multi::multi::multi::multi::multi:Ale dziś nie prima aprilis,Zoja,coś Ty????????? Ale jeśli to prawda,to bardzo się cieszę,na pewno wszystkie się cieszymy :multi::multi::multi::multi: Czy możesz powiedzieć,bardziej co i jak?.Np. do kąd pojedzie Bajka,czy to jest daleko,czy do bloku,czy do domu z ogródkiem itd. . . . .?O jej,jaka wspaniała wiadomość. . . . .:multi::loveu: -
uroczna młoda kudłatka pieSZCZOTKA - TERAZ NELLY MIESZKA W CHORZOWIE :-)
Pipi replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy za wieści i zdjęcia.Szczotka,to już nie szczotka,tylko prawdziwa dama.Obie teraz bardzo do siebie podobne.Nelka szczęśliwa i to widać.Lepiej by nie trafiła na pewno.Bardzo,bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam -
Coronaaj,pozdrawiam Cię serdecznie. Uwaga,uwaga,zagadka.Kto zgadnie,kto to jest? [IMG]http://foto.plus.pl/usertempdir/L6qJT27VQRvttVFp44GZ416v7pxrvYP4nbZ9J7lQvW4JpGShkKSz!1499967778!1270491796784/-1545209969/04042010.jpg[/IMG] [IMG]http://foto.plus.pl/usertempdir/L6pZZScW7ZGbmmBJLV8RPk0LL5j2t5B2pPpyBL62SwTKNlTSqBvV!284636134!1270491609892/-1545208886/04042010.jpg[/IMG]
-
Skrajnie wychudzona i chora onka z chlewu - MA DOM!!!
Pipi replied to enia's topic in Już w nowym domu
To cieszę się,że tak tylko mi się wydawało. -
Skrajnie wychudzona i chora onka z chlewu - MA DOM!!!
Pipi replied to enia's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy za życzenia.Tobie,Rodzinie i Psiakom Spokojnych,radosnych Świąt. Biedna Bajeczka,smutna taka. . . -
Witajcie,serdecznie dziękuję za życzenia i bardzo życzę Wam Wszystkim [B]Radosnych Świąt. [/B]Przed chwilą wróciłam i opowiem Wam,co zastałam w domu,a właściwie na podwórku.Na skraju wsi,/zamiast piesków bezdomnych/patrzę co za licho?Znowu psy,myślę sobie.Podjeżdżamy bliżej,a to moje, sobie biegają i suka chłopaków,moich sąsiadów.Alutka,Płomyk,Ozzy i Doda.Kojec zamknięty,a psy na zewnątrz. . . .górą poszły na pewno.Kropka za ciężka i widocznie nie dała rady się wspinać.Dobrze,że nic się nie stało,bo podpitych sporo dzisiaj.Wybiegały się łobuzy jak nigdy.Pogoda piękna u nas,zaraz idziemy na spacer.Pójdą oczywiście te,które były grzeczne. Psów z pola nie widziałam.Ciekawe,co z nimi?
-
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
Pipi replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[B]Radosnych Świąt Foksi i Jej Rodzinie.Wszystkiego Dobrego.[/B] -
[COLOR="#2e8b57"]Wesołych Świąt Kochani[/COLOR]
-
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
Pipi replied to elik's topic in Już w nowym domu
Przyłączam się do życzeń [COLOR="#ff00ff"]Wesołych Świąt Kochani [/COLOR] -
Pudelkowatym i ich opiekunkom Wszystkiego Najlepszego Na Święta.
-
Szczeniaki z LISIEJ NORY! 5sz. EX-DZIKUSÓW MA DOMY!!! Mama nadal w lesie :(
Pipi replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Gratuluję,podziwiam,trzymam kciuki,dziękuję za te pieski.Tylu ludzi zaangażowanych,strażacy.Jeśli pozwolicie,będę śledzić,co u Was?Pomóc nie mogę,bardzo mi przykro. W mojej okolicy,również była identyczna sytuacja w lesie.Nikt nie pomógł i tylko dwa szczeniaki przeżyły,a matka przepadła bez wieści/kilka już lat minęło/. -
Malutki Rumcajsik chore oczko, koci katar- znalazł DS!!!
Pipi replied to enia's topic in Już w nowym domu
Ja również [B]bardzo dziękuję:loveu::multi: [/B] Cieszę się,że z malutkim wszystko dobrze. :loveu::loveu::loveu:[COLOR="#0000ff"][SIZE="5"][FONT="Century Gothic"]Zdrowych,spokojnych,wesołych ŚWIĄT WIELKANOCNYCH od Pipi i Ferajny :loveu::loveu::loveu:[/FONT][/SIZE][/COLOR]