Jump to content
Dogomania

Pipi

Members
  • Posts

    7958
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pipi

  1. Bardzo dziękuję,baaaaardzo :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
  2. Witaj Misiu :loveu: Wczoraj dowiedziałam się,kto strzelał do Misia i go krzywdził pod nieobecność jego opiekuna.Tylko ta osoba,która dzwoniła do mnie nie przedstawiła się.Twierdzi,że ten drań strzela do ptaszków,psów,kotów i jeszcze się z tego śmieje.Tylko się wkurzyłam,bo co mogę zrobić?nic.Poradziłam,żeby Policję powiadomili,albo sami z nim porozmawiali.Ja pojadę do tego pana i też sobie z nim porozmawiam.Ponoć jest bardzo miły dla ludzi.
  3. :multi::multi::multi::multi::multi::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
  4. Powiedzcie same,jak można było nie pomóc Bajce,no jak?Przecież umierałaby powoli w tym chlewie.Skrzydeł dostaję,jak co jakiś czas widzę,że warto. . . .Dziękuję Wam wszystkim,jesteście wspaniałe i kochane :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi:
  5. Ja widziałam filmik.Trzy pieseczki bawiły się żółtą piłeczką i czerwonymi kapciami,rozkoszne maluchy. Nie chciało działać,ale poklikałam kilka razy i się otworzył.
  6. Dzięki,jesteście Wspaniałe.Kłaniam się bardzo nisko.
  7. Do mnie też nikt nie dzwoni,a przecież tyle ogłoszeń mają.Co za licho???????
  8. :multi::multi::multi::multi::multi:Ale dziś nie prima aprilis,Zoja,coś Ty????????? Ale jeśli to prawda,to bardzo się cieszę,na pewno wszystkie się cieszymy :multi::multi::multi::multi: Czy możesz powiedzieć,bardziej co i jak?.Np. do kąd pojedzie Bajka,czy to jest daleko,czy do bloku,czy do domu z ogródkiem itd. . . . .?O jej,jaka wspaniała wiadomość. . . . .:multi::loveu:
  9. Dziękujemy za wieści i zdjęcia.Szczotka,to już nie szczotka,tylko prawdziwa dama.Obie teraz bardzo do siebie podobne.Nelka szczęśliwa i to widać.Lepiej by nie trafiła na pewno.Bardzo,bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam
  10. o mamo,a u mnie są. . . . . .w takim razie przepraszam,dziś już nie mam siły,ale jutro coś pokombinuję żeby było widać
  11. [url]http://foto.plus.pl/usertempdir/L6TbWcnT3N6gPhBc4Xh2K82qTX7H2f9cJwyl5fnNVBQzmZpc9z4R!1499967778!1270502331527/-1545209969/04042010.jpg[/url] a teraz? [url]http://foto.plus.pl/usertempdir/L6JGT1z2vhGvYGmv5hQtJ0pYW1vfP0fdTTnv0pXyPkxlTyjfNHkT!284636134!1270502630645/-1545208886/04042010.jpg[/url]
  12. Wychodzi na to,że tylko ja widzę u siebie.Dziwne?????????nic nie rozumiem.Chciałam pokazać zdjęcia Śnieżki.Pani Małgosia przysłała mi mmsy i skopiowałam z komputera i wkleiłam na dogo i u mnie są,a Wy nie widzicie. . . .Coś nie tak robię.
  13. Coronaaj,pozdrawiam Cię serdecznie. Uwaga,uwaga,zagadka.Kto zgadnie,kto to jest? [IMG]http://foto.plus.pl/usertempdir/L6qJT27VQRvttVFp44GZ416v7pxrvYP4nbZ9J7lQvW4JpGShkKSz!1499967778!1270491796784/-1545209969/04042010.jpg[/IMG] [IMG]http://foto.plus.pl/usertempdir/L6pZZScW7ZGbmmBJLV8RPk0LL5j2t5B2pPpyBL62SwTKNlTSqBvV!284636134!1270491609892/-1545208886/04042010.jpg[/IMG]
  14. To cieszę się,że tak tylko mi się wydawało.
  15. Dziękujemy za życzenia.Tobie,Rodzinie i Psiakom Spokojnych,radosnych Świąt. Biedna Bajeczka,smutna taka. . .
  16. Witajcie,serdecznie dziękuję za życzenia i bardzo życzę Wam Wszystkim [B]Radosnych Świąt. [/B]Przed chwilą wróciłam i opowiem Wam,co zastałam w domu,a właściwie na podwórku.Na skraju wsi,/zamiast piesków bezdomnych/patrzę co za licho?Znowu psy,myślę sobie.Podjeżdżamy bliżej,a to moje, sobie biegają i suka chłopaków,moich sąsiadów.Alutka,Płomyk,Ozzy i Doda.Kojec zamknięty,a psy na zewnątrz. . . .górą poszły na pewno.Kropka za ciężka i widocznie nie dała rady się wspinać.Dobrze,że nic się nie stało,bo podpitych sporo dzisiaj.Wybiegały się łobuzy jak nigdy.Pogoda piękna u nas,zaraz idziemy na spacer.Pójdą oczywiście te,które były grzeczne. Psów z pola nie widziałam.Ciekawe,co z nimi?
  17. [B]Radosnych Świąt Foksi i Jej Rodzinie.Wszystkiego Dobrego.[/B]
  18. [COLOR="#2e8b57"]Wesołych Świąt Kochani[/COLOR]
  19. Przyłączam się do życzeń [COLOR="#ff00ff"]Wesołych Świąt Kochani [/COLOR]
  20. [SIZE="4"][COLOR="#00ff00"]Wesołych Świąt Wielkiej Nocy Wszystkim :loveu:[/COLOR][/SIZE] /[COLOR="#000000"]Evita,bardzo dziękuję :loveu:[/COLOR]
  21. [B]Ciociu Evita,bardzo dziękujemy,[COLOR="#0000ff"]Wesołego Alleluja[/COLOR][/B] [I][SIZE="3"][COLOR="#2e8b57"]Wesołych,Zdrowych Świąt Wielkiej Nocy Kochana DOG O MANIO :loveu:[/COLOR][/SIZE][/I] [B]Ciociu Elik bardzo dziękujemy [COLOR="#0000ff"]Wesołego Alleluja[/COLOR].[/B]
  22. Pudelkowatym i ich opiekunkom Wszystkiego Najlepszego Na Święta.
  23. Gratuluję,podziwiam,trzymam kciuki,dziękuję za te pieski.Tylu ludzi zaangażowanych,strażacy.Jeśli pozwolicie,będę śledzić,co u Was?Pomóc nie mogę,bardzo mi przykro. W mojej okolicy,również była identyczna sytuacja w lesie.Nikt nie pomógł i tylko dwa szczeniaki przeżyły,a matka przepadła bez wieści/kilka już lat minęło/.
  24. Ja również [B]bardzo dziękuję:loveu::multi: [/B] Cieszę się,że z malutkim wszystko dobrze. :loveu::loveu::loveu:[COLOR="#0000ff"][SIZE="5"][FONT="Century Gothic"]Zdrowych,spokojnych,wesołych ŚWIĄT WIELKANOCNYCH od Pipi i Ferajny :loveu::loveu::loveu:[/FONT][/SIZE][/COLOR]
×
×
  • Create New...