Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. No to mnie uspokoiłaś. Trzeba było siedzieć u tego weta jak najdłużej;) skoro Mona mu się spodobała. Zaglądajcie tam często, gdzie jej będzie lepiej, jak nie u specjalisty;)
  2. Ok. Czekam;) Tylko mi najlepiej wekendy psaują, a do Gajowej napiszemy pw
  3. Dzięki stokrotne Folen, to Ty jesteś specjalistka, wiesz co robisz;)
  4. Trzeba szukać innego hoteliku. Nie ma wyjścia.
  5. [quote name='maggiejan']Aniu, widzę, że wprawiasz się w hopaniu ;) A jaki ruch w schronie, czy ludzie zachodzą, pytają?[/quote]Hopam, hopam. Ruchu prawie wcale, jedna adopcja na tydzień. Rozmawiałam z dziennikarką miejscowej gazety, żeby ukazywały się zdjęcia psiaków z opisem. Ma porozmawiać z dziennikarką od tej rubryki;)
  6. Agnieszka zmieniała już kilkakrotnie, ten miał przykuć uwagę, ale jak się pojawi na dogo to pewnie zmieni
  7. To dobrze. Może go tam ktoś w końcu wypatrzy.
  8. Ten obserwator to chyba fan Amika
  9. To dzisiaj mocniej będziemy trzymać kciuki
  10. [quote name='GrubbaRybba']Nikt o biedaka nie pyta. Nawet obserwatora nie ma. :( Ocelot, czy robialas Skoczkowi tez inne ogloszenia? Ja zrobilam tylko allegro.[/quote] Tak robiła Folen i Wola masę ogłoszeń. Pani z Krakowa niestety milczy, chyba się rozmyśliła.
  11. To ja z rana, żeby ktoś wypatrzył jakiegoś pieska
  12. Teraz trzymamy kciuki i za Ediego, i za tamtego psiaka, oby znalazła go jego Pani
  13. Ale przecież podobno, tak mówi kierownik naszego schroniska, psy w Polsce wszystkie maja być zaczipowane do 2011 r. To musi powstać jakaś jedna baza.
  14. Ja bazarku nie wystawię, bo nie robilam tego jeszcze, ale poszukam czegoś na niego, jeśli, któraś z ciotek zrobi.
  15. Żeby to tylko bylo słabienie po małych, zabiegu i schronisku, a nie coś innego, poważnego. Dobrze, że jest u Ciebie, a nie w schronie. Tam zero szans, zero prawdziwej opieki weterynaryjnej, choć mam nadzieję, że zmieni się niedługo na lepsze.
  16. Jeśli miejsce w hoteliku jest to trzeba mu transport zorganizować i hej, a w międzyczasie może jakiś bazarek?
  17. Pewnie, że fajnie. Tylko ta ciemnota ludzi czasami mnie przerasta.
  18. Dzięki kochane, że wierzycie, bo mi czasem wiary brak.
  19. Od razu napisz co i jak.
×
×
  • Create New...