Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Edi ma zdecydowanie krótszą sierść, inny pies, i uszka inne. To na pewno nie ten pies
  2. Nie wiem co napisać, strasznie się bedę cieszyć jeśli wszystko się ułoży.
  3. A byłyście z tymi szwami u weta?
  4. Ciut się pogubiła, Wiwat jest przy budzie, a nie w boksie?
  5. Dziewczyny u mnie w marcu krucho z kasą, ale w razie czego pod koniec miesiąca jakieś 20 zł. dołożę, to bardzo mało, ale zawsze...
  6. Nie Gruba Ryba tylko GameBoy - 20 zł Ja też mogę 20, ale to wszystko mało.
  7. Nie, on jest Majga dostojny, kiedy inne szczekaja, piszczą, skaczą, on podchodzi i się patrzy...
  8. Argat nie dawaj jej może jedzenia dużo na raz.
  9. Ja to mam wrażenie, że kundelki wiadomo jest ich cala masa, ale zarz po nich to chyba owczarki, albo mix owczarki najczęściej są porzucane... U mnie po mieście notorycznie biegają porzucone On-ki:-(
  10. Kurcze to nie tak dużo, tylko transport i kasa na niego i hotelik. Gosiu ja jutro, jak znajdę chwilę czasu to postaram Ci się wysłać trochę informacji na jego temat.
  11. Mój ulubieniec, faworyt i co mu z tego?
  12. Kurcze dlaczego jest tyle porzucanych owczarków?
  13. Edi może jeszcze tylko trochę, gdzieś ten domek musiu być
  14. Wiecie co czy Ci ludzie są ślepi? Przecież to śliczny psiak.
  15. Ja jestem niepoprawną optymistką - Misio znalazł dom to, i Lisek, i Warka, i Fred znajdzie.
  16. Poprosimy Agnieszkę, ona ma wprawę, ale dopiero dostęp będzie do Internetu miała we wtorek niestety.
  17. A i tak mnie zachwyca ta jej szybkość z jaką przystosowała się. Widocznie młodość robi swoje. Byłam pewna, że to będzie trudny orzech do zgryzienia.
  18. [quote name='oti']Może jakieś zdjęcie poza kratami wstawcie...może się uda i ktos go wtedy wypatrzy....:shake:[/quote] Nie ma takiej możliwości, nam nie wolno wchodzić do boksu, ani psów z boksu wyprowadzać.
  19. Co tu kryć, finansowo to my nie podołamy niestety.
  20. A i tak ciotki Wam dziękuję, u mnie każda chwila na wagę złota, nawet tekst gotowy by mi nie pomógł.
  21. No ja też raptus jestem;) czasami tego żałuję, ale...
  22. Zastanawiam się co ona w tym schronie jeść dostawała. Inny psy może nie parówki, ale na zagłodzone nie wyglądają. Może jej do szczęścia potrzebny człowiek i dom, tzn. do apetytu. Cieszę się, że Niko wraca do siebie;)
×
×
  • Create New...