Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. dzieciak domaga się czułości, cóż mały jest
  2. Przyzwyczai się, albo Ty:evil_lol:
  3. Lisku kochany co jest? Na spacerek śmigaj
  4. Jestem na 100% pewna, że Warka po kąpieli będzie się chciała wytarzać;)
  5. Ciotki tak myślę, a może byśmy jakiś bazarek wymyśliły? W ten sposób byśmy może mogły zgromadzić trochę kasy na przyszłe transporty, czy wykup psiaków?
  6. Wcześniej muszę z kier. schroniska porozmawiać, jak on się zgodzi to będziemy ustalać wszystko dokładnie
  7. Właśnie, ale i tak domek trzeba jeszcze sprawdzić, a tam czasami mam dość
  8. On nie ma wesołych fotek, bo jest smutny. Potrzebny domek, który ten smutek przegoni
  9. My o nim pamiętamy
  10. Mała walczy o zainteresowanie, jak umie, szkoda, że ze szkodą dla innych
  11. Interesuje sie , interesuje, ale ja wczoraj do 20 w pracy, bez możliwości dotarcia do komputera. A potem w domu to już brak sił na wszystko
  12. Agnieszka najpierw domek musi się jednak odezwać.
  13. Szkoda, że tylko szczeniaki, bo mam w schronisku takiego co on bardzo do ludzi, a ludzie niekoniecznie do niego. Ale o szczeniakach będę pamiętać;) Trzymam kciuki za maluchy, oby domki szybo się znalazły
  14. Faktycznie nic nie ma co. Ale, jak się pozbędziesz tymczasów, to wiem do kogo w te pędy uderzyć;)
  15. Wszystkich, z rozbiciem na grupy;)
  16. Game Boy, ja tak z ciekawości ile Ty masz psiurów małych i dużych?
  17. tak by trzeba zrobić, bo jeśli chcą jej się pozbyć to, jak na przykladzieBafusia widać zrobią to.
  18. Słuchaj, a może papudraczek? Pisala wcześniej, że mogłaby zabrać psiaka do gajowej? Poczekamy może się odezwie.
  19. Agnieszka u mnie w domu nie da rady,żebym nie wiem jakich argumentów używała. Godziny w schronisku są kradzione. Porozmawiam jutro przez tel. z Izą, w końcu mieszka trzy kroki od schronu, ma podwórko, kojec.
  20. Ona chyba jest zazdrosna?
  21. [quote name='Wola']dzięki Ciotka. Jak mi ktoś pozwoli to go poogłaszam :)[/quote] Współlokatora? Pewnie ogłaszaj;) tylko mało o nim wiemy, ale jak się spytamy w schronisku to i tak tę samą śpiewkę usłyszymy;)
  22. Super., że dla Bafusia wszystko dobrze się skończyło. Ciotki myślmy, jak pomóc jamnisi od tej baby. mamy w zanadrzu DT. Szkoda psa.
  23. Agnieszka nie dam rady zabrać psiaków ze schroniska, bo ja nie mam co z nimi zrobić niestety.
  24. Czyli psy mogłyby razem pojechać? Ja później spróbuję się skontaktować z gajową, bo do wieczora nie dorwę się do Internetu
×
×
  • Create New...