Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. No dobrze, bezdomne zwierzęta można przecież sterylizować, kastrować, czipować w schroniskach na podstawie Uchwały, oczywiście nie każdy samorząd od razu znajdzie pieniądze. Ale można by zamiast podatku za psa wprowadzić obowiązek czipowania. Mie ciekawi jedno i nigdzie nie mogę znaleźć, jak sytuacja polskich psów ma się do przepisów unijnych? Można by na tym bazować, bo przecież jesteśmy zobowiązani do ich przestrzegania. Tylko jakie te przepisy są???!!!!
  2. Za benia pojedzie jakaś bieda z Fundacji, ale nie wiem jaka. Krystyna już jest przygotowana, czekać na biedę ma 15 marca. Któremuś psiakowi się na pewno uda.
  3. Rozdzieleni Tobą? Sądzę, że szybko doczekam sie takiego zdjęcia;)
  4. No jak zobaczę jeszcze zdjęcie Mony i Nika w takiej komitywie, jak z kotem - to odetchnę;)
  5. On-ka nie ma podobno. GrubbaRybba dzisiaj dzwoniła do schronu. Wyadoptowany, tylko niestety nie wiemy kto go adoptował. Miejmy nadzieję, że nie na łańcuch. Wiem, że znajomi mojej znajomej jakiegoś On-ka w schronie sobie wybrali, ale na 100% nie wiem czy jego. Gajowa przemyśl sprawę Brendy. A czy On-ko podobny wchodziłby w rachubę?
  6. Słuchajcie wyjście ze schronu i tak będzie możliwe dopiero po rozmowie z kierownikiem. Na razie wstępnie zbieramy kasę, deklarację co miesięcznych wpłat i szukamy ewentualnego transportu i klatki.
  7. Ale piękna jest skubana;)
  8. Mentalności ludzi od razu nie zmienimy niestety. Ale i w miastach nie jest lepiej, przecież psy wyrzucane, to miejskie psy, psy domowe. Najczęściej wyrzucane psy to nie te z domków jednorodzinnych, tylko z bloków, kamienic.
  9. Co Ty, wszystkie szczekają, płaczą, a on się tylko patrzy. To powala na kolana.
  10. Towarzysz niedoli jest też fajny. Jak coś wyadoptujemy to nim też się zajmiemy. Zaraz sprawdzę czy nie mam więcej zdjęć miska. W pracy na kompie nie mam jego zdjęć, w domu zerknę w aparacie, może jeszcze mój TZ ich nie wykasował.
  11. autobusy mamy, ale masz rację niekoniecznie dobrze mógłby trafić.;)
  12. To ona każdego wymęcza po prostu
  13. Też piękny psiak
  14. Gosia bo ja miałam Ci wysłać informację i z braku czasu nie wysłałam, ale sądziłam, że czytałaś wątek. Benio jest agresywny, tzn. on cały czas siedzi w budzie, ale jak ktoś chce go pogłaskać to się rzuca z zębami.
  15. Pod koniec miesiąca ok. 28 wpłacę 20 zł. Nie obiecuję, że więcej, bo realia ciężkie i kilka innych psiaków.
  16. Pomalutku, niech sobie ludziska pooglądają go na allegro. Ktoś go wypatrzy
  17. Jak go zwał tak go zwał, ale cudny jest;)
  18. Są, są co najmniej dwie prawdziwe pięknoty, ale zdjęcia dopiero po kwarantannie.
  19. To trzymamy kciuki. Mona jest rewelacyjna skradnie na pewno czyjeś serce. Duże te blizny?
  20. Ludzie niestety pomysłowi są. Ale u nas brak tramwajów;). Inaczej domku trzeba szukać.
  21. Trzymaj się Mała, po zabiegu będzie lepiej
  22. Aga - GrubbaRybba fajne teksty pisze, jutro już chyba będzie miała dostęp do Netu to napisze na pewno. Aaa to Ty mieszkacie sobie z mona w leśniczówce? Pozazdrościć. Cieszę się, że z Niko lepiej, bo mi go troszkę żal było.
  23. To pannica robi u Was furorę. Dobrze, dobrze. Domek by się przydała bardzo, a i Ty byś Monę miała na oku. Jak relację z Niko i resztą zoo?
  24. Czego to ludzie się nie dopatrzą. Ale niech będzie i seter. Tak mu się faktycznie spodobała mimo, ze za jamnikami nie przepada? Czym go ujęła, urokiem osobistym?
×
×
  • Create New...