[quote name='krakowianka.fr']To ogloszenie jest super wzruszajace: Ocelot gratulacje ;-)
[I]Cutuje:[/I]
Straszy wyglądem, ale serce ma gołębie. Kto go pokocha?
Dostrzegłam go w schronisku w Tomaszowie Maz, kilka miesięcy temu. To duży i piękny pies. Jest [B]dostojny[/B] zarówno z wyglądu, jak i zachowania. To taki pies, na którego nie sposób nie zwrócić uwagi. Nie można przejść obok niego obojętnie. EDI ma około [B]3-4 lat[/B]. Z wyglądu przypomina owczarka niemieckiego. To samo umaszczenie, ta sama wielkość. Różnicę robią jednak uszy, są obcięte jak u owczarka środkowoazjatyckiego. To właśnie uszy nadają Ediemu niespotykanego wyglądu. [B]Edi jest też bardzo smutny.[/B] Tak długo siedzi zamknięty w ciasnym boksie, że chyba nie pamięta już wolności. [B]Nie pamięta[/B], jak to jest biegać po trawie za patykiem lub piłeczką. Wie natomiast, co znaczy [B]dotyk człowieka[/B]. On [B]uwielbia być głaskany[/B]. Nastawia się i cierpliwie [B]czeka na pieszczoty, mizianie i drapanie.[/B]
[I]Koniec cytatu.[/I]
Ludzie - taki pies to cudo, czy nie ma nikogo kto chcialby miec kochanego, grzecznego, jeszcze mlodego psa? Edi czeka z niecierpliwoscia i smutkiem w oczach...[/quote]
To ogłoszenie to nie mojego autorstwa, takie teksty pisze [SIZE=3]GrubbaRybba,[SIZE=2] niezle nie?
A swoją drogą - to sama prawda
[/SIZE][/SIZE]