Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Skoczek już bez klejnotów, zaczipowany. Siedzi w szpitaliku i ma znów zastawione wyjście, bo znowu przeskoczył przez kraty;)
  2. Edi ciągle czeka. Ogonem dzisiaj na mój widok machała, a ma kawałek ogona;)
  3. Szukamy, oby, jak najszybciej się znalazł. Kierownik mówił, że to mądra sunia (dzisiaj z nim rozmawiałam). Może atakuje inne psy, bo pamięta, że maluchów broniła. On mówi, że w tej stodole taki dołek dla maluchów wygrzebała, że podziw brał - tak tam były bezpieczne, a przede wszystkim cieplutko miały.
  4. Byłam w schronisku, mam nowe zdjęcia znanych nam już psów. Do domu poszedł Puchaty, Czekoladka, jedna On-ka, ale nie Brenda i chyba Momo. Momo trzeba będzie potwierdzić. Nie ma też starego foksterriera. Na kwarantannie cuda same (On-ek około roczny, masa kundelków)
  5. Ken nadal w schronie, mam zdjęcia nowe, ale musicie poczekać do jutra, jak Aga wstawi:diabloti: Ma w boksie nowego, fajnego kumpla, byłam świadkiem cudownej zabawy między chłopakami. [SIZE=3]Wola dobra wiadomość Puchaty już w domu[/SIZE]
  6. Jest na wątku transportowym
  7. Biedny Amiczek, obserwator franca - robi nadzieję i milczy
  8. A może ktoś by Dudusiowi jakieś ogłoszenia porobił?
  9. Dobra, będę tylko wątek podbijać;)
  10. Wiem, tylko ja caly czas o nim myślę, ale, że to pozytywne myśli, to może coś dobrego z tego wyniknie. Sama mi radziłaś, żebym myślała pozytywnie
  11. [quote name='krakowianka.fr']To ogloszenie jest super wzruszajace: Ocelot gratulacje ;-) [I]Cutuje:[/I] Straszy wyglądem, ale serce ma gołębie. Kto go pokocha? Dostrzegłam go w schronisku w Tomaszowie Maz, kilka miesięcy temu. To duży i piękny pies. Jest [B]dostojny[/B] zarówno z wyglądu, jak i zachowania. To taki pies, na którego nie sposób nie zwrócić uwagi. Nie można przejść obok niego obojętnie. EDI ma około [B]3-4 lat[/B]. Z wyglądu przypomina owczarka niemieckiego. To samo umaszczenie, ta sama wielkość. Różnicę robią jednak uszy, są obcięte jak u owczarka środkowoazjatyckiego. To właśnie uszy nadają Ediemu niespotykanego wyglądu. [B]Edi jest też bardzo smutny.[/B] Tak długo siedzi zamknięty w ciasnym boksie, że chyba nie pamięta już wolności. [B]Nie pamięta[/B], jak to jest biegać po trawie za patykiem lub piłeczką. Wie natomiast, co znaczy [B]dotyk człowieka[/B]. On [B]uwielbia być głaskany[/B]. Nastawia się i cierpliwie [B]czeka na pieszczoty, mizianie i drapanie.[/B] [I]Koniec cytatu.[/I] Ludzie - taki pies to cudo, czy nie ma nikogo kto chcialby miec kochanego, grzecznego, jeszcze mlodego psa? Edi czeka z niecierpliwoscia i smutkiem w oczach...[/quote] To ogłoszenie to nie mojego autorstwa, takie teksty pisze [SIZE=3]GrubbaRybba,[SIZE=2] niezle nie? A swoją drogą - to sama prawda [/SIZE][/SIZE]
  12. Pomysł świetny, ale u Małgosi niestety tymczas zajęty, pojechał Czaruś - On-ek.
  13. Sposób dobry, jak każdy inny. Wiadomo co nowego u psiaka? Wpuszczą go na teren jego posesji?
  14. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to Brenda w przyszłym tyg. już będzie u Ciebie;). Transport jest, ale jeszcze dokładnie nie wiem którego dnia.
  15. W tej chwili to chyba najważniejszy chociaż kawałek ogrodzonego terenu i buda jakaś. biedny psiak
  16. Szukaj sobie następnego malucha
  17. To ja nieszczęśliwego malucha chociaż podbiję
  18. To ona na wszystko się widocznie rzuca co się rusza, oprócz kotów.
  19. Hej cioteczki i wujkowie pilnie potrzebny transport
  20. Lisek hop na górę. Allegro na przód, a ciotki wygłaskać Liska jutro ode mnie
  21. Wchodzę, nie sądząc, ze tu takie zmiany.;););););) Możemy liczyć na zdjęcia z domku?
×
×
  • Create New...