Może niedługo będzie. Zgłosiła się do kir. Politechnika z ofertą, że stronę www zrobią, ale zabijcie nie pamiętam która i jaki wydział
Co do Ediego - to na prawdę super psiak. Wczoraj przy okazji szczepienia mojego Maksa rozmawiałam z Maćkiem - wet., który go kastrował i Maciej mówi, że to super pies, spokojny, dostojny, a przy okazji kocha ludzi. Nie było problemu przy zabiegach weterynaryjnych. Znosi wszystko na spokojnie, ani wariacji, ani strachu.
Natomiast jego współtowarzysz ten co siedział, jak byłyśmy w budzie podobno wariat, agresor itd. Ale przy nas raczej był wycofany może po prostu tak się weterynarza przestraszył.
Maciek mówi, że Edi powinien sobie poradzić z jego agresją, bo jest większy i potężniejszy