Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Biedny ten Lord. Kurcze nikt z sąsiadów, działkowców się nim nie interesuje?
  2. Chudzina prawda? Ale mówisz, że lgnie do ludzi mimo takich doświadczeń?
  3. Niunia chyba już przekazana. czekamy na potwierdzenie.
  4. Ok., a jeszcze podrążę w takim razie, a pomoc dla bardzo, ale to bardzo potrzebującego Asta, no może mix? Pisałam już do doddy, wiem, że nie ma miejsc i środków, ale no on bez pomocy szybkiej ma zerowe szanse.
  5. Mamy w Tomaszowie od dzisiaj (nie mam jeszcze zdjęć) szczeniaka kaukaza i pomyślałam, że można by jakąś inf. już puścić, bo szkoda, żeby mały siedział długo. Zwłaszcza, że u nas maluchy nie szczepione i tylko te najsilniejsze przeżywają
  6. dziewczyny są już za Kielcami;););););)
  7. No i mamy w schronisku szczeniaka kaukaza, znacie kogoś od molosów?
  8. Oj, żeby trafiła do tak dobrego domku jak Twój. Szczyt marzeń
  9. To niech się gryzie, oby efekt był dobry;)
  10. Czy ktoś ma jakieś wieści?
  11. Dzięki Wanda, wszystko doszło. Husky zaczipowany gotowy do adopcji.
  12. Sara to tak mała psinka do kochania, ale strasznie dużo w niej miłości, ta miłość wręcz ją rozsadza. Ciężko przejść koło jej boksu - tak strasznie płacze
  13. Dzięki majga za wszystko razem i z osobna. Chyba została Brendą. Beka wczoraj robiła jej ogłoszenie, bo był Pan zainteresowany i tak ją nazwała, więc chyba tak zostanie. Na razie Pan jeszcze się do mnie nie odezwał.
  14. Co Ty, to po prostu cuda nie psy. A na kwarantannie jakie cuda siedzą, ale one jeszcze mają ciut szansy, że ktoś je będzie szukał i znajdzie
  15. Z tego co wiem, w tym momencie chodzi o złą wolę urzędników
  16. W tym tyg. nie był kastrowany, na razie zabiegi wstrzymane, jak zwykle chodzi o kasę, a raczej jej brak
  17. Może niedługo będzie. Zgłosiła się do kir. Politechnika z ofertą, że stronę www zrobią, ale zabijcie nie pamiętam która i jaki wydział Co do Ediego - to na prawdę super psiak. Wczoraj przy okazji szczepienia mojego Maksa rozmawiałam z Maćkiem - wet., który go kastrował i Maciej mówi, że to super pies, spokojny, dostojny, a przy okazji kocha ludzi. Nie było problemu przy zabiegach weterynaryjnych. Znosi wszystko na spokojnie, ani wariacji, ani strachu. Natomiast jego współtowarzysz ten co siedział, jak byłyśmy w budzie podobno wariat, agresor itd. Ale przy nas raczej był wycofany może po prostu tak się weterynarza przestraszył. Maciek mówi, że Edi powinien sobie poradzić z jego agresją, bo jest większy i potężniejszy
  18. Kochana to już dzisiaj. Dzwoniłam wczoraj do kier., żeby potwierdzić i nadal się zgadza
  19. Ostatnie informacje o Balbinie-Zuzi "Zuzka po tych zastrzykach czuje się znacznie lepiej biega, chce się bawić,słucha się. Dzisiaj jak zobaczyła drzwi do wterynarza zerwała się ze smyczy i zwiała musiałam ja gonić , ale tak to bardzo wesoła jest. Jeszcze 2 dni będzie miała te zastrzyki,potem 2 tyg brania tabletek i dopiero potem zbadają jej krew i będzie coś wiadomo. W Pruszkowie weterynarz mówił , że dziennie do 3 psów jest zarażonych przychodzi, ale nie wiadomo gdzie kleszcza złapała bo już ma rozwiniętą tą chorobę. W każdym razie ona czuje się świetnie:D"
  20. Niestety nie otwierają się, aleja sobie prześlę na maila w pracy - to może informatyk coś wymyśli i otworzy
×
×
  • Create New...