Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Czyli są i plusy, koty jej nie obchodzą, a duże to ciasto wrąbała?
  2. Skoczuś ile jeszcze?
  3. Prześlę jutro co się da, a jeśli nie jutro to w poniedziałek, bo dziś po 10 godz. w przy padam na ryjek. A jutro to stęsknione dzieci mogą mnie osaczyć.
  4. Edik zasuwaj na górę. Folen bardzo dziękuję za wszystko.
  5. Nie mogę patrzeć, ona jest strasznie chudziutka. Oni z Niko też się dogadają, jedna kmuszą sobie hierarchię w stadzie ustawić. Niki miał pokojowe zamiary tak? Bidulek.
  6. Szukamy, ciotki zrobią allegro itd.
  7. Papudraczku widzisz wola Nieba, musisz do nas do schroniska przyjechać, bo czapkę zostawiłaś.;)
  8. Dzwoniłam, szwy trzeba wyjąć, możliwe, że część sama sobie wyjęła, bo podobno tak się zdarza, ale szwy jeszcze ma.
  9. Po 11 zadzwonię, ale też mi się tak zdaje, bo w czwartek kierownik jeszcze mówił, że można ją zabrać, ale koniecznie o szwach pamiętać.
  10. O kochana, to bywałaś tam, gdzie często wracam, po za tym to moje najukochańsze miejsce na Ziemi. Siostry też znam. Był przecież czas, ze Paweł miał swoje 5 min.
  11. One się dogadają, mój pies to też bohater, ale w domu, albo jak się schowa za kogoś. A drze tą japę..., ale w sytuacji zagrożenia życia:diabloti: chowa się nawet za dwulatka.
  12. Zajrzałam, faktycznie tryb życia nie ten na razie.
  13. Mówi, mówi, raz, że faktycznie sława, a dwa to kolega z podwórka, tylko potem jakoś kontakt straciliśmy. Wychowywaliśmy sie w jednej kamienicy, jeszcze jako te glutki. Dlatego pytałam, bo Pawła najlepiej kiedyś znałam.
  14. To reklamuj jej naszego, może przez solidarność, a nuż?;)
  15. A pewnie, że można, a z którym jeśli nie za bardzo niedyskretne?
  16. Może Niko powinien ją dziabnąć mocniej, żeby dziewczyna wiedziała gdzie jej miejsce? Takie to było zahukane..., musi jej być u Ciebie dobrze:evil_lol:
  17. Są Dni Tomaszowa. A Ty papudraczku jesteś Tomaszowianka?
  18. Argat a wszystkie to jamniory, albo prawie?
  19. Ty już dla nas dużo zrobiłaś, jeden maluch na dt, Mone kawał drogi przewiozłaś.
  20. Papudraczku ja za każdym razem jak tam idę i wracam to wypalam tonę papierosów, płaczę i w ogóle. z prasą tomaszowską będę rozmawiać może dziś, żeby było co tydz. zdjęcie i opis psiaka. Telewizja nasza hym..., no mam swoje mało pozytywne zdanie. A pomoc zawsze się przyda, Aga na pewno chętnie Cię będzie do nas zabierać.
  21. [COLOR=black][FONT=Verdana] Poznajecie?[/FONT][/COLOR] [IMG]http://images25.fotosik.pl/171/963be7b905d6628e.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/170/ccf4d27c93be83a8med.jpg[/IMG]
  22. W zasadzie co się dziwić. Dwa lata toż to młodziutki pies, jeszcze jej zabawa i głupie pomysły w głowie. Czyli wniosek prosty - tomaszowskie psy są najwspanialsze.
×
×
  • Create New...