[SIZE=3][COLOR=Red]Potrzebna jest karma dla szczeniaków, witaminy, zabawki...
[COLOR=Black][SIZE=2]I nadal smycze, obroże[/SIZE][/COLOR]
[/COLOR][/SIZE]
Los, traf tak chciał, że Agnieszki narzeczony ma na imię Edi, więc nasz Edi musial zmienić imię. Na dłuższą metę nie daloby rady.
Thor mieszka w mieszkaniu.
Jego na pewno ktoś zauważy.
To piękny pies, a do tego, jak piszesz ma same zalety.
Choć trochę lubi naszą Brendę? Czy on woli grzeczniejsze towarzystwo?
do schroniska go nie zabieraj, bo on to strasznie przeżyje... Będzie myślał, że chcesz go oddać.
Fotki prześlij mi na maila, a ja wyślę Agnieszce i ona wklei.
Wygłaskaj chłopaka i koteczki od nas;)
Sara ze szczęścia, jak widzi człowieka, albo z rozpaczy, że nikt jej z klatki nie wyciąga wykonuje bardzo efektowne skoki, odbija się łapkami od ściany boksu