Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. [SIZE=3][COLOR=Red]Potrzebna jest karma dla szczeniaków, witaminy, zabawki... [COLOR=Black][SIZE=2]I nadal smycze, obroże[/SIZE][/COLOR] [/COLOR][/SIZE]
  2. Tak teraz faktycznie widać różnicę;)
  3. Los, traf tak chciał, że Agnieszki narzeczony ma na imię Edi, więc nasz Edi musial zmienić imię. Na dłuższą metę nie daloby rady. Thor mieszka w mieszkaniu.
  4. Jego na pewno ktoś zauważy. To piękny pies, a do tego, jak piszesz ma same zalety. Choć trochę lubi naszą Brendę? Czy on woli grzeczniejsze towarzystwo?
  5. do schroniska go nie zabieraj, bo on to strasznie przeżyje... Będzie myślał, że chcesz go oddać. Fotki prześlij mi na maila, a ja wyślę Agnieszce i ona wklei. Wygłaskaj chłopaka i koteczki od nas;)
  6. To w takim razie czekmy na zdjęcia;)
  7. On się przyzwyczi, na razie to się boi, e chcecie go opuścić. I dlatego tak pilnuje, bo nie czuje się pewnie.
  8. Nadal kiełbaską go kusicie, żeby wydzedł lub wrócił do domu?
  9. To wydarzenie jest początkiem czegoś dobrego. Fart już go nie może opuścić
  10. Wareczko moja kochana, nareszcie masz swojego ludzia
  11. idziecie na kurs? Super! A widzieli się choć przez chwilę z kotkami?
  12. Przykro mi.:-( macie osobne pomieszczenie dla szczeniaków?
  13. Przed odjazdem prosiłam Kenowego Pana o foteczki na maila Agnieszki. Aga przypomnij mu;)
  14. Troszkę za daleko, bo bym aparacik pożyczyła;)
  15. On wcale nie jest grubasek, chyba mojego psiaka nie widziałyście;)
  16. teraz czekam na 4 adopcje jednego dnia;) Dwie widziałam, trzy w ostatnią sobotę, więc czekam na cztery;)
  17. Tak bardzo chce się bawić z dziećmi?
  18. A był weterynarz?
  19. Skoczuś walczy po prostu o miejsce w stadzie. Jest taki mikry i taki dzielny...
  20. Sara ze szczęścia, jak widzi człowieka, albo z rozpaczy, że nikt jej z klatki nie wyciąga wykonuje bardzo efektowne skoki, odbija się łapkami od ściany boksu
×
×
  • Create New...