Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. idźcie, idźcie, może warto go odpchlić i odrobaczyć, a przy okazji czegoś się o nim dowiecie na pewno. Bardziej Twój jest czy Ediego?
  2. matko, jak Wy się na tym małym łóżeczku mieścicie? Zainwestujcie w ogromne łoże:diabloti:
  3. Cioteczki ustalmy co kupujemy, kto kupuje i po ile się składamy?
  4. O to super!
  5. I dzień dobry z rana
  6. Byliście może z nim u weterynarza tak na wszelki wypadek?
  7. On teraz to nareszcie normalnie wygląda;)
  8. czekam na dalsze opowieści o Czarnym Bandycie vel Ptysiu.
  9. Ja poczekam na dalszy rozwój wydarzeń, bo się gubię
  10. W końcu sama pisalaś, że na włościach, to może chłopak sobie powybierać. I już. Dać mu spokój, bo to mój pupil.
  11. To przyjedziemy:diabloti:
  12. Boni pieseczku teraz juz będzie tylko lepiej. Cioteczka beka nie da Ci zginąć.
  13. Zaglądam tu, bo ciągle wydaje mi się, że to nieprawda. Trzeba Misiowi szukać szybko choć tymczasu. Ja myslę, że nawet płatnego. Mis ma wielu przyjaciół, jakoś damy radę. Albo może hotelik? Dobry, sprawdzony?
  14. A to czekamy, a kto wpadł do Brenduli? Tak i Wola, i Folen robiły dziewczynie ogłoszenia.
  15. No trzymamy kciuki, ale teraz to już może być tylko lepiej
  16. W ten weekend, mąż mnie chyba ubije, bo jestem coraz częściej tam. Ale się postaram.
  17. Ale widzę, że rozruszała resztę towarzystwa
  18. To chłopakowi dopisuje apetyt jednym słowem;)
  19. No trafia mnie. 07.01.05 przyjechał do nas Maks - 7 tygodniowy szczeniak. Ola miała wtedy 6 lat. W lutym zaszłam w ciążę, w marcu juz byłam na zwolnieniu. Do konca ciąży. Leki, leki i jeszcze raz lekki na podtrzymanie ciąży. ani chwili się nie zastanawialiśmy, pies został. Kocha Olę, ale za Stasia dałby się pokrajać. Nie ma większej więzi. to niesamowite obserwować rozwój dziecka przy psie. Nawet Ola nie jest tak za Maksem, jak Staś. Nie potrafię zrozumieć
  20. Przecież on nie przeżyje powrotu do schroniska:-(:-(:-( czy oni nie zdają sobie z tego sprawy?
  21. No właśnie coś cichutko na wątku u Bafusia. Agatko nam opowiedz nam co u Brygady.
  22. [quote name='lothia']przedłuzam mu ogłoszenie w moim psie do 1 maja[/quote] dziękuję;)
×
×
  • Create New...