Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Tyle nowych wrażeń, nic dziwnego;)
  2. [quote name='Selenga']a który to? może mu banerek zrobię?[/quote] To zapraszam na wątek: Sary [url]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106959[/url], albo Skoczka [url]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106362[/url] I dziękuję
  3. A i czekam na relację cały czas, jak tam z kocurkami idzie? Acha a weterynarzowi jak się piesio podobał? Co mówił?
  4. Rybko droga, wiem, że jesteś zarobiona i mam nadzieję, że w końcu się obrobisz;) Jakiś wtedy banereczek dla Skoczka albo Saruni? Bo mamy wolne miejsce...
  5. [quote name='agulenka']kochana, a moze zdjelabys go tak juz z tego banerka, co?:mad:[/quote] Przed chwilą to robiłam z wielką przyjemnością. Teraz muszę sobie znaleźć nowy. Nawet mam faworyta, ale on nie ma banerków.
  6. A to chłopak szybko sie o luksusu przyzwyczaił;)
  7. Mamy już jakieś deklaracje, to może by mu szukać jakiegoś DT, hoteliku? Im szybciej - tym lepiej. Misiu kochany
  8. Dzięki Wolu, ja nie mam pojęcia o ogłoszeniach. Choć ostatnio nawet pomyślałam, żeby zacząć się uczyć, ale kompletnie nie wiem, jak się za to zabrać
  9. Plakat świetny. Aga znalazłaś troszkę czasu i odnowiłaś psiaczkom allegro?
  10. Oj Zmysł, Zmysł strasznie tajemniczy jesteś.;)
  11. Że tak powiem Wet-siostro subtelne i delikatne zagranie:loveu:
  12. DIF bierz go nawet do budy. I na spokojnie domku będziemy szukać
  13. Anetko on do hoteliku nie był od początku przekonany, tak samo, jak i do adopcji. Kiedy pani Krystyna zrezygnowała - to mu ulżyło. Anetko - to napisz może jeszcze raz Ty? Calutką historię, że teraz nie wychodzi z budy? Że była szansa, itd... I o pieniążkach...
  14. Nie znam się, nie jestem lekarzem. Ale sąsiedzi na parterze od 13 lat mają jamnika, syn uczulony jest na wszystko, nawet chlebek zdrowotny jakiś ma sprowadzany (w tej chwili chłopak studiuje), lekarz doradził psa i sąsiadka mówi, że faktycznie odkąd jest Tico Piotrowi było lepiej. Przeżył w końcu z psem 13 lat. Oyeczko przemyślcie to co napisała Agnieszka, jeśli Oskar kocha Misia (chyba, że nie) to będzie miał żal, że przez nowego członka rodziny psa nie ma. I nie ma siły, żeby nie był zazdrosny. Do tej pory był sam, a teraz skupicie się na maluchu. I pomyśl o Misiu - co on będzie przeżywał - jego schronisko zabije.
  15. GameBoy skąd Ty takie cuda ciągle masz?
  16. Koty to mądre zwierzęta dadzą sobie radę. A Wy się w końcu wyśpicie i Ptyś nie będzie się czuł opuszczony. On w tej łzience czuje się samotny.
  17. No nie tylko Agnieszka, ale ona pisze zgrabnie, ładnie i czytelnie. Chodzi o to, że kierownik nie jest przekonany do pomysłu hoteliku. Pies nieobliczalny, a jak kogoś capnie? Albo capnie innego psa, którego ktoś oddał na przechowanie? Teoretycznie u nas źle nie ma, ale brak mu człowieka i tak sobie pomyślałyśmy, że może Emir? Ona ma doświadczenie z benkami. Kiedyś pisała Anetka, ale wtedy miejsca dla benia nie było, może teraz by się znalazło? Trudno go tak do końca skreślić
  18. Z wpłatami musimy się wstrzymać, kierownik benia do hoteliku nie wyda. Cała nadzieja w Emir, jej też przecież mogłybyśmy wpłaty przelewać, ale nie wiem, czy Agnieszka znalazła czas na maila.
  19. A tak liczyłam na weterynarza...
  20. czyli Brendę trzeba najpierw oswoić Troszeczkę? Ale dobrze, że chociaż Aza ma szczęście
  21. Do kiedy Skoczek ma ważne ogłoszenia?
  22. To gośc specjalny miał foteczki zamieścić;)
×
×
  • Create New...