Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Weci co prawda też swoje robią. Moja sąsiadka zakupiła soboe kota brytyjskiego bodajze. Śliczna panienka i kiedy pojechała do weta umówic się na sterylkę to sam zaproponował dopuszczenie, bo zna samca tejże rasy:shake:
  2. I przez kościół dlaczego nie, ksiądz to autorytet i przez media koniecznie, przez seriale, co to trzy czwarte Polski ogląda. Niech Mostowiakowie przygarną psa ze schroniska i wysterylizują i motyw się powtarza delikatnie, od razu część gospodyń domowych zauważy problem. I nie tylko gospodyń.
  3. Ale ja nic nie mogę na to poradzić on je lubi i już. Zaznaczam, że ja go nimi nie karmię, on je kradnie.
  4. Mówić, mówić i jeszcze raz mówić. I oczywiście w szkole edukować najmłodsze pokolenie. Bo w nim cal nasza nadzieja.
  5. Fajowy Duduś jest
  6. A na spacerkach nieco wigoru dostaje?
  7. Niektóre samorządu w Polsce już sterylizują i kastrują i znakują psy. Tu chyba są potrzebne rozwiązania odgórne. Pisałam dużo wcześniej w Tomaszowie Maz. od listopada 2007 r. psy ze schroniska bez zabiegu i czipu nie mogą go opuścić. W tym roku ma byc jeszcze uchwalona Ustawa o czipowaniu psów mieszkańców miasta. Sądzę, że to jest pierwszy i najważniejszy krok w celu zapobiegania bezdomności. [SIZE=3] Ale potrzebna jest przede wszystkim edukacja!!!!![/SIZE]
  8. To w takim razie żeby były w zdjęcia owocne odwiedziny
  9. Pewnie, że trzymamy, ona coraz ładniejsza dziewczyna sie obi
  10. Aaa to ta jego miłość? Mama Aza już nie kontroluje:diabloti:
  11. Oj dziekujemy Ci Agnieszko
  12. Malutki już teraz cioteczki Twoje z Łodzi nie dadzą Ci zginąć
  13. Oj mają pomysły, mają...:evil_lol: Ale chyba najlepiej wiedzą co im nie szkodzi
  14. Coś trzeba zrobić, skoro już prawie oswojona
  15. Jabłuszko to samo zdrowie - witaminki;) Mój Maks kradnie surowe ziemniaki i je wcina i nie mam zielonego pojęcia dlaczego
  16. I kolejne [url]http://lodz.gumtree.pl/lodz/04/22388004.html[/url]
  17. I jeszcze jedno [url]http://lodz.gumtree.pl/lodz/27/22387827.html[/url]
  18. Ale żeberek już nie widać:multi:
  19. Przygarnęłam sobie do podpisu Harnasia, ale nie wiem czy podpisik teraz nie jest za długi
×
×
  • Create New...