PIĘkNA ONKA - ok. 3-4-letnia. Sunieczka najpierw była bardzo wystraszona. Teraz trochę się oswoiła. Jest piękna. Została też wysterylizowana.
[IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i667715.jpg[/IMG]
[IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i667714.jpg[/IMG]
[IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i667713.jpg[/IMG]
To może ja zdążę jeszcze
ONkowaty pies, od niedawna w schronisku, młodziutki, ma ok. roku. Świetnie dogaduje się z innymi psami i rzecz jasna z ludźmi
[IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i674973.jpg[/IMG]
[IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i674974.jpg[/IMG]
Ha, ha, ha jest moje pierwsze ogłoszenie, oby przyniosło skutek
[url]www.dwukropek.pl/0,70610,3051109,23390465,Lodz_Zwierzaki___Adopcja,146-192.html[/url]
Choroba, ale za bardzo nie wiem, jak ze zdjęciami, z komputera mi się wstawią czy muszę wrzucać na jakieś strony dziwne w Internecie?
Ale ograniczę się do dwóch stron, dalej Wolu będę polegać na Tobie :diabloti:
No ja też sobie zarezerwuję czas na bank. Teraz mi TZ pokrzyżował plany, bo na kory się poumawiał.
Agnieszka to jak Asia kupiła suchą - to może my puchy?
[quote name='majqa']Może Ciocia Ocelot dokona przełomu Skoczku, w Twoim życiu, robiąc Ci pierwsze, swoje ogłoszenie???[/quote]
Ale jesteś optymistką. Na razie zastanawiam się od której strony zacząć. Może za jakiś tydzień się doczekamy mojej działalności:diabloti: albo dwa