Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. No niestety psiaki jadą w dal, w Tomaszowie cisza głucha, ale mamy nowy plan;)
  2. Zdecydowanie dla nichw sypialni będzie bezpieczniej:evil_lol: Mam nadzieję, że wszystko będzie ok.
  3. PIĘkNA ONKA - ok. 3-4-letnia. Sunieczka najpierw była bardzo wystraszona. Teraz trochę się oswoiła. Jest piękna. Została też wysterylizowana. [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i667715.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i667714.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i667713.jpg[/IMG]
  4. To może ja zdążę jeszcze ONkowaty pies, od niedawna w schronisku, młodziutki, ma ok. roku. Świetnie dogaduje się z innymi psami i rzecz jasna z ludźmi [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i674973.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i674974.jpg[/IMG]
  5. Maluszku gdzie ten domek. Ale i tak wielkie ukłony dla Argat i jej rodziny, ze nie jesteś w schronie.
  6. Niech ktoś wypatrzy jakiegoś pieseczka... Za tydzień nowe zdjęcia dopiero
  7. Efektów jeszcze nie widać
  8. Ale nikt się jeszcze nie odezwał, ja chyba niecierpliwa jestem:evil_lol:
  9. To taki leniuszek z niego jest;)
  10. To koty sie go boją!!!!!!!!!!!!!! A Thor zwraca na nie uwagę?
  11. A kiedy była szczepiona przeciwko wściekliźnie? Będziemy wiedzieć ile była w schronisku
  12. Sarze też zrobiłam [url]www.dwukropek.pl/0,70610,3051109,23390487,Lodz_Zwierzaki___Adopcja,146-192.html[/url]
  13. Ha, ha, ha jest moje pierwsze ogłoszenie, oby przyniosło skutek [url]www.dwukropek.pl/0,70610,3051109,23390465,Lodz_Zwierzaki___Adopcja,146-192.html[/url]
  14. Przecież to śliczny pies, jak to możliwe, że przez tyle lat go nikt nie wypatrzył?
  15. Ha, ja wiem, że Skoczuś ma sporo ogłoszeń, ale planujemy z Rybą parę innych psinek poogłaszać. Niedużo, ze trzy może...
  16. Choroba, ale za bardzo nie wiem, jak ze zdjęciami, z komputera mi się wstawią czy muszę wrzucać na jakieś strony dziwne w Internecie? Ale ograniczę się do dwóch stron, dalej Wolu będę polegać na Tobie :diabloti:
  17. Juz dwie stronki sobie wybrałam, na jednej się zalogowałam nawet.
  18. No ja też sobie zarezerwuję czas na bank. Teraz mi TZ pokrzyżował plany, bo na kory się poumawiał. Agnieszka to jak Asia kupiła suchą - to może my puchy?
  19. Ja to mam podejrzenia, że Gajowa nam podmieniła psa:diabloti: Taka jest śliczna i wesoła i zadziorna
  20. Dziękuję bardzo
  21. Jest, a jakże na 15 stronie.
  22. [quote name='majqa']Może Ciocia Ocelot dokona przełomu Skoczku, w Twoim życiu, robiąc Ci pierwsze, swoje ogłoszenie???[/quote] Ale jesteś optymistką. Na razie zastanawiam się od której strony zacząć. Może za jakiś tydzień się doczekamy mojej działalności:diabloti: albo dwa
  23. Ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo;););););););););)
×
×
  • Create New...