Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. [quote name='majqa']No nie ukrywam, że jestem ciekawa sesji wodnej z Brendą!;)[/quote] Nie ukrywam, że ja też. Z resztą stada było już zapoznanie?
  2. I wieści o Balbinie-Zuzi: "Ona nie taka mała:-)Niestety jak idzie bez smyczy na spacer musi mieć kaganiec ludzie się jej boją i ona nie wszystkich lubi dziś na spacerze np miała ochotę na listonosza :D Na początku nie podobał jej się kaganiec bała się strasznie chyba już wcześniej w nim chodziła, zdejmowała go albo próbowała teraz już po paru dniach przyzwyczaiła się. Boi sie piłki ucieka do budy natomiast uwielbia czesanie i szczotkę do włosów.Jutro napisze co i jak u weterynarza i porobię jej zdjęcia w śniegu bo właśnie dużo spadło." dziś badania i wizyta u weta. mam kilka zdjęć, potem wyślę do Agi. Bardzo urodziwa panna z naszej suni
  3. Dlatego ogłoszenia w Internecie są dla nich szansą. Ostatnio moją 18-letnią chrześnicę opierniczyłam, jak usłyszałam, że psy ze schronisk to są gorsze. I dziewuszka młoda, niegłupia, matura na karku, plany na studia i takie brednie opowiada, to co powiedzieć o reszcie mieszkańców ciemnogrodu?
  4. szansa na domek zawsze jest. Mefik ma się nie poddawać i już. Przecież są ludziska co adoptują starsze psiaki
  5. [quote name='tomcug']Mała nocuje u Zmysła a Zmysł w DT :evil_lol:.[/quote] To się Zmysłowi trafiło? A jak z tym imieniem dla ślicznotki?
  6. Mo ja też jestem nieco zdziwiona;) gdzie mała dzisiaj nocuje, ma imię?
  7. No piękna jest niemożliwie;)
  8. Zawsze większe szanse.
  9. Anetko my też nie chcemy. Tylko w jego przypadku nie jest to wszystko takie proste. Najlepiej dla niego pewnie by było gdyby trafił do Emir
  10. Trzeba mocno trzymać
  11. Kurcze ciotki, a płatne jakieś dt nie wchodzi w rachubę?
  12. To jest takie małe, zapyziałe miasto, gdzie pokutuje jeszcze pogląd, że psy ze schroniska do domu się nie nadają:shake:
  13. Toż to oaza spokoju;)
  14. Dobra zadania podzielone, jak uzyskam odpowiedź kierownika to zadzwonię do Gosi.
  15. Niestety to jest warunek kierownika, nawet sensowny. My jesteśmy tylko dwie, czasami zjawiamy się w schronisku pojedynczo, jak się nie możemy zgrać w czasie. Ja postaram się być w sobotę (obiecałam Pani zainteresowanej Edim), jeśli wypadnie mi coś, a może - to będzie niedziela, ale sama to mogę je jedynie pogłaskać przez kraty
  16. Ja też zamilknę do soboty;)
  17. Aga ja odkładam rozmowę z Gosią, bo najpierw muszę porozmawiać z kierownikiem (sądzę, że w sobotę). Wiesz, że lubi zmienić zdanie, ostatnio miał go nie kastrować, a wiadomo co teraz powie? Może go będzie chciał zaczipować? A może w ogóle go nie wyda?
  18. No to piszę. Jeśli dracula by go wiózł i tylko jego to koszt transportu 500 zł., jeśli w międzyczasie jakiegoś psiaka by odstawiał, w Poznaniu zabierał to mogłoby to wynieść np. 166 zł. Ale benia nie można przekazać z ręki do ręki, ktoś kto po niego przyjedzie trochę czasu musi poświęcić. Ktoś z Poznania jeździ z psiakami, może by mrówa? Może byłoby taniej?
  19. To dopiero będzie piękna panna. Gajowa podasz wątek Cygana i suni z małym? Poczytamy
  20. I jak można w takim maluchu się nie zakochać?
  21. Gordon też wie, w końcu ceni się chłopak:diabloti:
  22. i jak się z nowym towarzyszem dogaduje?
  23. dzięki Aga, wiesz, jak te maluchy mi leżą na sercu
  24. Oj bardzo pani Agnieszka poddenerwowana wizytą
×
×
  • Create New...