Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. W głuszy mimo wszystko jakiś ogonek by się Wam przydał;)
  2. No ja dzisiaj nie wiem też czy dam adę na pocztę skoczyć, ale jutro, pojutrze grosik wpłacę;)
  3. Super. teraz tylko Niko.
  4. Walki - walkami, a nam sie super te zdjęcia ogląda;) Jak sobie Mone przypomnę ze schroniska i popatrzę na nia teraz to... plakać mi się ze szczęścia chce. Poleśniczy zdecyduj się!!!!!!!!!!!!!!!!!! A to on Monę codzinnie widzi? Nie dziwota,, że się chłopina zakochał
  5. Ja też postaram sie wpłacić grosik nieduży, ale grosik. I o jakims bazrku trzeba by pomysleć
  6. I ogłoszenia: [url]http://lodz.gumtree.pl/lodz/93/22506293.html[/url] [URL="http://www.dwukropek.pl/0,70610,3051109,23396938,Lodz_Zwierzaki___Adopcja,146-192.html"]www.dwukropek.pl/0,70610,3051109,23396938,Lodz_Zwierzaki___Adopcja,146-192.html[/URL]
  7. I jeszcze ogłoszenia: [URL]http://lodz.gumtree.pl/lodz/54/22505754.html[/URL] [url]www.dwukropek.pl/0,70610,3051109,23396928,Lodz_Zwierzaki___Adopcja,146-192.html[/url]
  8. Cioteczki z przyjemnościa na ten wątek zaglądałam. Cos innego w koncu na całej dogomani. Oczywiście z jeszcze większa będę, jak bary domek znajdzie.
  9. Kasia ma rację - cos się wymysli, jesli macie na sterylkę, na szczepienia - to trzeba mysleć o bazarku, skladce i pannę do hoteliku. I na spokojnie domku szukać.
  10. Argat z podleśniczym chyba po sąsiedzku? Czyli miałybysmy dopływ informacji. Cholerka te żony...
  11. 10 zł. doba to nie jest duzo, czasami płatny Dt jest droższy.
  12. To trzymam kciuki
  13. Oby jeszcze własne domki znalazły
  14. Argat naprawdę????????????????????????????????
  15. No to jest myśl, u Murki albo met hotelik chyba nie jest taki drogi, a wtedy na spokojnie domku, albo tymczasu szukać. Sarenka jest śliczna to i domek szybko znajdzie
  16. Choroba - Agnieszki juz nie ma na necie, a jutro jedzie do Poznania, nie wiem czy będzie w pracy. A co adopcja się szykuje?
  17. Już zmieniłam, a tytuł?
  18. I na Twoje oko dobry domek? Jak zaiskrzyło to super, niech się dziewczynie wiedzie.
  19. Super wiadomości!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I bardzo szybko się to potoczyło! [SIZE=3][COLOR=Red]Dziękujemy Ci Gajowa za super DT[/COLOR][/SIZE]
  20. Kurcze furorę to ona u Ciebie zrobiła,tylko jakoś nikt tak do końca. Ale trzymamy kciuki za poleśniczego
  21. No ja też, ale musi duuużo czasu minąć, żeby nam się mentalność zmieniła
  22. Zuza założymy pod warunkiem, że panna wysterylizowana i zaczipowana
  23. Moja Wareczka kochana, a jednak cuda się zdarzają;)
×
×
  • Create New...