Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Nie możemy... I jakieś wieści też by się przydały.
  2. Na łańcuch? jamnika? Naszą Monę? Kretyn:angryy:
  3. BlackSheWolf witaj na naszym wątku;) a może sama do nas się wybierz?
  4. [quote name='GrubbaRybba']Wyeksponowałam psiaka w tomaszowskim wątku ogólnym.[/quote] I bardzo dobrze;)
  5. [quote name='GrubbaRybba']Wyeksponowałam psiaka w tomaszowskim wątku ogólnym.[/quote] I bardzo dobrze;)
  6. [quote name='GrubbaRybba']Wyeksponowałam psiaka w tomaszowskim wątku ogólnym.[/quote] I bardzo dobrze;)
  7. [quote name='GrubbaRybba']Wyeksponowałam psiaka w tomaszowskim wątku ogólnym.[/quote] I bardzo dobrze;)
  8. Nie wiedzą ludziska co tracą, znajdzie sie końcu ten domek najlepszy z najlepszych. Czyli teraz wierzymy w kolegę. z jakimi szczurami?
  9. Ja myślę, że zrobiłaś kawał świetnej roboty;)
  10. Momo i Pręgacz chyba nie wykastrowani jeszcze? Trzeba sprawdzić.
  11. No jak uważasz, ale choci z pierwszych postów trzeba psiaki co mają domek poprzesuwać. Bo na razie najwięcej zdjęć mamy Ediego-thora i kena;)
  12. Dzień dobry dziewczyny z rana
  13. Duduś niech Cię ten domek w końcu znajdzie.
  14. Uff, to tylko w takim razie,żeby zdrówko mu się unormowało. Agresywny chyba nie jest prawda? Jak myślisz wcześniej był w domu czy na podwórku przed schroniskiem?
  15. No ja też mam nadzieję, że wszystko dobrze i szybko się skończy. A jak koty, żyją?
  16. Kurcze, ale to po tych tabletkach na odrobaczenie? Wcześniej było dobrze przecież? Może coś nie tak z jedzeniem, może on do schroniskowego żarcia przyzwyczajony? Ale się teraz zdenerwowałam. daj jutro od razu znać. A samopoczucie Thora?
  17. Agnieszka ale co się dzieje? Na co jest chory? Jakie objawy? Przyjechać do nas możesz w każdy weekend, więc o ten się nie martw.
  18. Kurcze tak sobie myślę, nie wiem co Agnieszka na to. Może założyć by osobny wątek dla tych psiaków co domki znalazły? Byłoby przejrzyściej.
  19. A bo ja mam dzisiaj zły dzień
  20. Podrzucimy Nanę, a coś więcej o współlokatorce?
×
×
  • Create New...