Walki - walkami, a nam sie super te zdjęcia ogląda;)
Jak sobie Mone przypomnę ze schroniska i popatrzę na nia teraz to... plakać mi się ze szczęścia chce.
Poleśniczy zdecyduj się!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A to on Monę codzinnie widzi? Nie dziwota,, że się chłopina zakochał
I ogłoszenia:
[url]http://lodz.gumtree.pl/lodz/93/22506293.html[/url]
[URL="http://www.dwukropek.pl/0,70610,3051109,23396938,Lodz_Zwierzaki___Adopcja,146-192.html"]www.dwukropek.pl/0,70610,3051109,23396938,Lodz_Zwierzaki___Adopcja,146-192.html[/URL]
I jeszcze ogłoszenia:
[URL]http://lodz.gumtree.pl/lodz/54/22505754.html[/URL]
[url]www.dwukropek.pl/0,70610,3051109,23396928,Lodz_Zwierzaki___Adopcja,146-192.html[/url]
Kasia ma rację - cos się wymysli, jesli macie na sterylkę, na szczepienia - to trzeba mysleć o bazarku, skladce i pannę do hoteliku.
I na spokojnie domku szukać.
No to jest myśl, u Murki albo met hotelik chyba nie jest taki drogi, a wtedy na spokojnie domku, albo tymczasu szukać.
Sarenka jest śliczna to i domek szybko znajdzie