-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
Inne dwa co maja problemy z łapkami też dostają. Wizualnie to on mi trochę krótkowłosego On-ka przypomina, ale nie do końca, ma taki śmieszny łepek. Ma długie łapy, jeszcze szczupły tułów i stosunkowo mały łepek z fajnymi uszkami. Karlika , jak się pojawi to lepiej Ci powie jak rasę przypomina;), bo ja to średnio na rasach się znam, ale od On-ka to on będzie wyższy i to chyba sporo.
-
Kara. musisz poczekać, kierownik jest twardy i nie chce pozwolić na zdjęcia psiaków które nie są jeszcze do adopcji. Ale mam dla Ciebie dobre wieści. Z Lordem jest lepiej, dostaje witaminki od Ciebie;). Podobno wszystko się normuje. pewne zmiany już są i jest to już nie o odwrócenia, ale może być już tylko lepiej. Weterynarz przypuszcza, że w okresie największego wzrostu mały-wielki musiał się długo błąkać. Był drastycznie niedożywiony. Jest taki fajny pokraczny. Z tymi długimi łapami. On choroba chyba jeszcze urośnie. Mały, jak dojdzie do siebie, szybko pójdzie do kastracji, bo młodziutki jest, wtedy obiecuję zdjęcia i trzeba będzie się postarać o fajowy domek
-
Dzisiaj miałem ciut lepszy humor, a jak ładnie się bawiłem z Panem Michałem;)
-
RUDOLF -> jak mix Amstafa z Dogiem Niemieckim. MA DOM!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Rudolf daje sobie radę, ustawia kolegów w boksie -
Bazyliah zabrała dzisiaj szczeniaka a'la husky. Chłopczyk podobno wyszedł z żółtaczki, ale coś jest nie tak. Malucha albo coś bardzo boli, albo psychicznie zaczął odczuwać pobyt w schronisku. To nie to samo szczenię co kilka tyg. temu:-( Razem z nim przebywały trzy psiaki, dwa szczeniaczki, oby się czymś nie zaraziły. Dla reszty pilne tymczasy. I kochani ogromna prośba - musimy coś znaleźć dla bokserki z malcem, żeby nie było za późno. Bazyliah zastanawiał się na zabraniem malca i wykarmieniem go butelką, ale nie chciałyśmy ryzykować, że odbierzemy bokserce ostatnią iskrę dla której ciągle żyje. Bo ona żyje chyba już tylko dla tego malca:-( Z adopcji Trixi chyba nici, Pani była z synkiem, ale on chce szczeniaka. Heidi nadal w schronisku:shake:
-
W takim razie jestem już spokojna
-
[quote name='Zmysł']Czyli jutro. Akurat będę "wyjechany"(do 10 maja), ale cały czas trzymam kciuki.[/quote] To kto nam przekaże wiadomości?;)
-
A dlaczego? Lepszy chociaż ten boks?
-
Choroba trudna zagadka...:evil_lol:
-
I co u ślicznego?
-
I jak dzisiaj dziewczynki?
-
Ja widzę, jak bardzo się zmienił od grudnia. W schronisku już 4 miesiące przeszło:shake:
-
Skoczek był dzisiaj bardzo smutny, tylko się ze mną przywitał i uciekł na budę. Już się nie cieszy na widok człowieka