Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Inne dwa co maja problemy z łapkami też dostają. Wizualnie to on mi trochę krótkowłosego On-ka przypomina, ale nie do końca, ma taki śmieszny łepek. Ma długie łapy, jeszcze szczupły tułów i stosunkowo mały łepek z fajnymi uszkami. Karlika , jak się pojawi to lepiej Ci powie jak rasę przypomina;), bo ja to średnio na rasach się znam, ale od On-ka to on będzie wyższy i to chyba sporo.
  2. Kara. musisz poczekać, kierownik jest twardy i nie chce pozwolić na zdjęcia psiaków które nie są jeszcze do adopcji. Ale mam dla Ciebie dobre wieści. Z Lordem jest lepiej, dostaje witaminki od Ciebie;). Podobno wszystko się normuje. pewne zmiany już są i jest to już nie o odwrócenia, ale może być już tylko lepiej. Weterynarz przypuszcza, że w okresie największego wzrostu mały-wielki musiał się długo błąkać. Był drastycznie niedożywiony. Jest taki fajny pokraczny. Z tymi długimi łapami. On choroba chyba jeszcze urośnie. Mały, jak dojdzie do siebie, szybko pójdzie do kastracji, bo młodziutki jest, wtedy obiecuję zdjęcia i trzeba będzie się postarać o fajowy domek
  3. Bazyliah masz, jak zwykle rację. Czy w razie czego boksery nam pomogą?
  4. Beżowa dziewczynka, nowy czarnuszek i taka większa troszkę beżowa dziewczyna co szczeniakiem nie jest.
  5. Kochani na pewno będzie potrzebne wsparcie finansowe na leczenie. Może na karmę..
  6. Jest pod opieką schroniskowego weterynarza. Dostaje cały czas witaminy na wzmocnienie. Ja sądzę, że tu jest problem psychiczny. Jej chyba człowieka i troski bardzo potrzeba.
  7. Ja myślę, że w ostateczności maluszka podłożą mmuśce z lasu. Dodam, że sunia była przywieziona skrajnie wyczerpana, zagłodzona w wysokiej ciąży. Musiała bardzo długo się błąkać. zapewne od człowieka nie spotkało jej nic dobrego. Ona kuli się jak widzi człowieka
  8. Link do wątku bokserki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10070059[/URL] Bardzo prosimy o pomoc
  9. [SIZE=3]DT pilnie potrzebne - to dwa psie istnienia. [/SIZE] Nie mogłyśmy zabrać jej maluszka, bo to chyba ostatnia iskierka, która pozwala jej jeszcze żyć
  10. Z tej adopcji chyba nici:shake::shake::shake::shake::shake::shake: Domku szukamy dalej. Pani była wczoraj z synem. Psa obejrzeli, ale synuś chce malutkiego szczeniaczka. * maja mają przyjść po malutką beżową sunię - tyletylko, że do budy i kojca, a to maluszek dwumiesięczny chyba.
  11. Dzisiaj miałem ciut lepszy humor, a jak ładnie się bawiłem z Panem Michałem;)
  12. Rudolf daje sobie radę, ustawia kolegów w boksie
  13. Bazyliah zabrała dzisiaj szczeniaka a'la husky. Chłopczyk podobno wyszedł z żółtaczki, ale coś jest nie tak. Malucha albo coś bardzo boli, albo psychicznie zaczął odczuwać pobyt w schronisku. To nie to samo szczenię co kilka tyg. temu:-( Razem z nim przebywały trzy psiaki, dwa szczeniaczki, oby się czymś nie zaraziły. Dla reszty pilne tymczasy. I kochani ogromna prośba - musimy coś znaleźć dla bokserki z malcem, żeby nie było za późno. Bazyliah zastanawiał się na zabraniem malca i wykarmieniem go butelką, ale nie chciałyśmy ryzykować, że odbierzemy bokserce ostatnią iskrę dla której ciągle żyje. Bo ona żyje chyba już tylko dla tego malca:-( Z adopcji Trixi chyba nici, Pani była z synkiem, ale on chce szczeniaka. Heidi nadal w schronisku:shake:
  14. W takim razie jestem już spokojna
  15. [quote name='Zmysł']Czyli jutro. Akurat będę "wyjechany"(do 10 maja), ale cały czas trzymam kciuki.[/quote] To kto nam przekaże wiadomości?;)
  16. Właśnie nie króciaki, tylko okorki, więc trzeba sprawdzić w tartakach w okolicy, być może tak drogo jest w tomaszowskim. karlika spytaj się tego kolegi ile u nich stoją te dechy
  17. [quote name='ZUZANNA11']Dzisiaj mają być fotki...:)[/quote] Jutro;););)
  18. A dlaczego? Lepszy chociaż ten boks?
  19. Poczekamy, do 8 niedaleko, oby nie zapeszyć. Myślę sobie, że szansa spora, bo rodzina z Tomaszowa. Marzy mi się, żeby do schronu przyszli w piątek, bo wtedy będę akurat.
  20. Choroba trudna zagadka...:evil_lol:
  21. I co u ślicznego?
  22. I jak dzisiaj dziewczynki?
  23. Ja widzę, jak bardzo się zmienił od grudnia. W schronisku już 4 miesiące przeszło:shake:
  24. Skoczek był dzisiaj bardzo smutny, tylko się ze mną przywitał i uciekł na budę. Już się nie cieszy na widok człowieka
  25. To trzymamy, dziewczynka dzisiaj wyglądała świetnie, współlokatorka nic jej nie zrobiła
×
×
  • Create New...