Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Zrobiłam bazarek dla tomaszowskich psiaków. Zbieramy na deski. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10080246#post10080246"]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10080246#post10080246[/URL] podbijajcie cioteczki.
  2. Mi dogo nie działało - inaczej do Skoczka bym zajrzała.
  3. Nie będzie wiadomości, to adopcja schroniskowa i trzeba mieć nadzieję, że do dobrych ludzi trafiła.
  4. Już się poprawiamy, ale to my czekamy na relację;););)
  5. czyli jednak dobrze, że malc jej nie zabrałyśmy. Strasznie się cieszę, że malcem się opiekuje. Trochę ta agresjamnie martwi. Czyli mówicie, że ona nie bokser? Maluch to chłopak czy dziewczynka?
  6. [quote name='koci-świat']Luna nieźle, choć nie jest jeszcze dobrze do końca. Jest zażółcona i bardzo blada. Zaprzyjaźniła się już z psami kuchennymi-dzisiaj rano zgodnie zjadły po śmierdzącym, suszonym przełyku nie wyrywając sobie nawzajem. Siusiu i kupka w miarę lądują na podwórku, a nie w domu-dziewczynka naprawdę jest dzielna ;)[/quote] Dzięki takim wiadomościom życie pieknieje;););)
  7. [quote name='ZUZANNA11']A mi sie marzy dla niego...istny raj...on zasługuje tylko na to.:razz:[/quote] O tak - pełnia szczęścia;)
  8. [quote name='ZUZANNA11']Oj Aniu, ja nic nie wiem o budzie...:razz: Co tam cioteczka ukrywa...? :eviltong:[/quote] Buda jest darem od Nany z forum beaglów. jest ogromna, porządna, ocieplana i nowa!!!!!!!!!!!! Ja jej jeszcze osobiście nie widziałam, ale Bazyliah z TZ-tem tak. Próbowali ją przywieźć do schroniska, ale nie weszła przez drzwi samochodu. Trzeba było szukać innego transportu;)
  9. Musiała się długo błąkać. Ona na łapie ma ślady bicia czy pogryzień?
  10. Tak cichutko mi się marzy chociaż super DT
  11. Ale tu spojrzała, a w schronisku unikała spojrzenia na człowieka. Śliczna ta kuleczka.
  12. W końcu to on ją zabrał ze schroniska. A maluch jk? Kontaktowa kulka czy jeszcze nie bardzo?
  13. Czyli ona chyba otępiała jest bardzo. Do końca instynkt nie zgasł, ale mało co ją pobudza. Ludzi się nie boi?
  14. To poczekamy, troszkę boję się kosztów leczenia, ale myślę, że jakoś z pomocą sobie poradzimy
  15. Teraz nie zmywaj. Ja jestem cala roztrzęsiona. Czy ją dzisiaj wet obejrzy jeszcze?
  16. Martwię się, jak psiaki podróż zniosą, ale teraz może być tylko lepiej
  17. Ona zamerdała ogonem???????????? Ja widziałam ją tylko skuloną w róg boksu...:-(
  18. Straszne jest to, że jak szukałyśmy pomocy dla Bagirki i Zuzi, to nie pomyślałysmy o Lunie, bo była w niezłej kondycji i była starsza. Ech szczeniaki nie mają łatwego życia w schronisku:-(:-(:-(
  19. Dzisiaj do schroniska pojechała piękna, duża, ocieplana buda. Bardzo dziękujemy beagielkom za pomoc;)
  20. Malutka jest chudziutka, ale teraz może być tylko lepiej
  21. Czekamy w takim razie na wieści, dla boksi to jedyna szansa
  22. Szczeniorek ma ok 2,5 tyg. może trzy. Dwa tygodnie temu, w sobotę na pewno był już na świecie. Ale jest maleńki... Nie wim czy taka jego uroda, czy za mało pokarmu?
  23. A ja cały czas sądziłam, że to chłopczyk, a to śliczna dziewczynka. Luna trzymaj się malutka
×
×
  • Create New...