[quote name='ZUZANNA11']Oj Aniu, ja nic nie wiem o budzie...:razz:
Co tam cioteczka ukrywa...? :eviltong:[/quote]
Buda jest darem od Nany z forum beaglów.
jest ogromna, porządna, ocieplana i nowa!!!!!!!!!!!!
Ja jej jeszcze osobiście nie widziałam, ale Bazyliah z TZ-tem tak.
Próbowali ją przywieźć do schroniska, ale nie weszła przez drzwi samochodu.
Trzeba było szukać innego transportu;)