Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Dzięki taks, jutro zadzwonię o te płyty, a potem skonsultuje się ze schronem;)
  2. To nieźle chyba;) dziewczynkę z malcem widział wet?
  3. Ale rozrabia? zachowuje się już jak szczeniaczek? A nie, jak kłębuszek bólu?
  4. To musi być Lisek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I w nerwach będę siedzieć do niedzieli. Niech jej cudowna mama szepcze cały czas do uszka o Lisku kochanym
  5. [quote name='koci-świat'] Mina dzisiaj wlazła Ryśkowi do łóżka :mad: Był zaaaaachwycony jak się domyślacie. Jak ją wypchał to w odwecie narobiła kupsko na środku pokoju żeby za dobrze nie miał[/quote] Czyli pies domowy:evil_lol:
  6. Zdjęcia robił TZ Bazyliah. Musimy poczekać, aż znajdzie czas, żeby je wrzucić
  7. Jak Bagira dzisiaj się czuje? Co u weta?
  8. Ona znajdzie migiem domek, wyróżnia się urodą
  9. [quote name='Bazyliah']Śliczna jak wszystkie Tomaszowianki ;)[/quote] Zgadzam się w 100%;)
  10. Supergoga marzy mi się, żeby Bagirka trafiła do domku blisko Ciebie.;) Żeby cioteczka miała cały czas ją na oku;)
  11. Mówcie co chcecie dla mnie ona mix boksia zostani i już:evil_lol:
  12. banerka nie zrobię, ale maluszka odwiedzilam już;)
  13. [quote name='iwop']Bardzo smutna ta sprawa z Kulfonem....:-([/quote] A Kulfon miał swój wątek?
  14. Ja niestety nie znam sprawy Kulfona, chociaż przewija się ciągle przez wątek.
  15. a czy met ma nam coś do powiedzenia? jest tyle psiego nieszczęścia, pomóc można innemu psu, gdzie to jest zasadne
  16. W zasadzie jeśli dźek jest psem fundacjyjnym to chyba mie musimy już na niego łożyć? Ja przeczytałam cały wątek o met i jestem "nieco" rozgoryczona.
  17. i tu się zgadzam, co z Dźekiem? A nad sensownością pomocy finansowej dla Dźeka też się zastanowię.
  18. [quote name='Tengusia']chudzinka biedna :( a ta mordka na fotkach jakos malo boksiowata :roll:[/quote] to nie mix boksia? Kurcze, czyli On-ki tylko rozpoznaje i to też nie do końca:evil_lol:
  19. O tak, ale wiesz Bazyliah ona u Ciebie wypiękniała
  20. Niech dziewczyna odchowa maluszka, zobaczymy. tylko te blizny też muszą być z czegoś, prawda?
×
×
  • Create New...