[FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/208/a2208bc5b387d59a.jpg[/IMG][/URL]
Chłopczyk, bardzo młody, ma niecały rok zdaje się. Chyba popadł w depresję, bo przez ostatni miesiąc może dłużej nie wychodzi z budy.
[/SIZE][/FONT]