Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Kurcze, jak on musi cierpieć. Biedny maluszek... Nie płacz maleńki, teraz może być już tylko lepiej...
  2. Co tu tak cicho? Kasiu są jakieś nowe wiadomości?
  3. Jest znowu straszny zastój adopcyjny:shake: od przed długiego weekendu do domu poszedł tylko jeden szczeniak. Straszny zastój, nawet odwiedzających schronisko nie ma:-(
  4. Zdjątko fajne, ale my czekamy na więcej:evil_lol: Ale ona wypiękniała;)
  5. bazyliah pilnuj pampersów, psiaki je uwielbiają:evil_lol: Pluszaki zresztą też;)
  6. Nie mam pojęcia co zrobić. To super psiak przecież
  7. W takim razie pomyśl, do końca czerwca taki maluszek znalazłby pewnie domek.:evil_lol:
  8. Co tu taka cisza? Płyty OSB wcale nie są takie tanie. Jedna - 18 mm, kosztuje 115 zł.
  9. To ja też malutką pozdrawiam. Jak zdróweczko?
  10. [quote name='koci-świat']Musiałam Minie dzisiaj poluzować obróżkę o jedną dziurkę :lol: Ona głównie zajmuje się jedzeniem, a i Budrys nie lepszy.[/quote] Najlepsze wieści z możliwych;)
  11. takie toto małe, ale tyle przeszło. Ona Was kocha bo od Was tylko doznała miłości.
  12. [quote name='jagienka42']no dziewczyny i chlopcy teraz to mnie zalamaliscie tym stwierdzeniem moje dzieci np kanapki jedza razem z psem raz gryzie pies raz dziecko i nigdy psu nie zaszkodzilo:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] U mnie to samo:diabloti: Maks nauczył się jeść mięsko z widelca od Stasia. Jeden i drugi zdrowy;)
  13. [quote name='maggiejan']Aniu, dostałam w paczce z Niemiec używane obroże i smycze. Czy przydadzą się wam w schronie? Przyślij mi nr konta, bo obiecałam coś na tego psiaka wpłacić...[/quote] Na którego psiaka?
  14. a'la spaniel - to suczka. Spokojna, towarzyska dziewczynka. Bardzo krótko w schronisku, niecałe dwa miesiące, a może nawet krócej. Ktoś od spanieli jest na dogo? Można by zdjątka podrzucić.
  15. Wiemy Wolu, jesteś naszym dalekim dobrym duszkiem.;)
  16. Nie jestem pewna czy Mina jest zaczipowana, chyba nie...
  17. [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/208/a2208bc5b387d59a.jpg[/IMG][/URL] Chłopczyk, bardzo młody, ma niecały rok zdaje się. Chyba popadł w depresję, bo przez ostatni miesiąc może dłużej nie wychodzi z budy. [/SIZE][/FONT]
  18. Ja psiaki kojarzę, mogę odpowiadać na pytania niektóre;)
  19. To tym bardziej we wtorek ma się dobrze;)
×
×
  • Create New...