Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Obojętnie, pewnie lepiej by było gdyby bliżej. Ale najważniejsze jest, żeby byl ktoś kto się nim zajmie.
  2. [quote name='Olena84']A ktos pisał do Murki?[/quote] Ja pisałam wcześniej, u Murki jest kolejka, ale spróbować jeszcze raz nie zawadzi. Jest jeszcze hotelik pod Poznaniem, ale muszę sobie przypomnieć przez kogo był kontakt.
  3. U Gajowej miejsca zajęte. szukamy choć budy i podwórka i opieki troszkę
  4. Oj Ty to musisz mieć wesoło:evil_lol:
  5. Witam serdecznie na forum i dziękuję za domek dla Bagirki;)
  6. Co do hoteliku: wolałabym hotelik, albo Dt platne zaufane, gdzieś ktoś Hieniem się zajmie, bo my będziemy daleko. Kto pójdzie do weta, zmieni opatrunek... Co do konta, konto mam wspólne z tZ-em i juz przy bazarku szlak go trafiał, jak ma pilnować ile może wypłacić, a ile nie. Jeśli nie będzie wyjścia podam jego
  7. Doda to drogi hotelik, doliczmy transport, leczenie... jeśli nie będzie innego wyjścia zobaczymy, ale nie wiemy jak długo potrwa leczenie, koszty będą rosnąć - lepiej znaleźć coś dobrego, a tańszego.
  8. Wysyłaj jak masz czas, ja nie bardzo, ale napisałam o Gajowej. Jakieś deklaracje pomocy mamy. Myślę, że damy radę.
  9. Halbina jesteś wielka!!!!!
  10. czyli szukamy dalej...
  11. Karlika pisała, że u niej 350 zł. metr, transport gratis I u mnie z bazarku 150 z groszami
  12. [quote name='Olena84']Widze ze wet bardzo sympatyczny:/, jakby co tez sie dokladam do hoteliku lub platnego dt[/quote] Dzięki Olena. szukamy nadal, może faktycznie ktoś dałby mu płatny tymczas?
  13. [quote name='Doda_']Nie wiadomo jakie będą koszty leczenia.. A czy na miejscu wet nie mógłby obejrzeć łapke i powiedzieć co z nią jest? Hotelik - jeśli doba 20,- to miesięcznie ponad 600,- ................ Dobrze by bylo gdyby za dobę pani brala 10,- Gdyby ktos tak 'ladnie' z nią pogadal, to pewnie by sie udalo ;)[/quote] Wet na miejscu powiedział, że nie ma rentgena w oczach, leczyć go nie będzie, bo nie ma warunków
  14. Tak do soboty może zostać, podwiozą ją z Teofilowa, tylko teraz gdzie, Marta proponuje, żeby koło jednostki, ale wtedy zulugula musiałabyś ciut zjechać z trasy. I która godzina?
  15. [quote name='Aarionne']Dodałam Figę do ogłoszeń drobnych na lipcowy numer "Przyjaciela Psa". Może ktoś ją zobaczy :)[/quote] Dziękujemy;)
  16. Przepraszam za offa, ale wiem, że Bafek i ciotki są przyjacielsko nastawione do innych zwierzaków. Bardzo ten psiak mi leży na sercu, DT nie wypaliło, a bez DT on nie ma szans. Podrzućcie go czasami chociaż, żeby mi z pierwszej nie niknął [url]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111584[/url] Postawiłam na Rosję w zakładach sportowych:evil_lol: wprawiając w osłupienie znawców będących w lokalu. Kogo Bafek typuje?
  17. Jeszcze raz proszę wszystkich, porozsyłajcie pw do znajomych z prośbą o pomoc. Pilnie potrzebny DT [url]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111584[/url]
  18. [quote name='zulugula']Gdzie jest teraz pies i gdzie trzeba go zawieźć? Jestem "ona" a nie "on" :evil_lol: Faktycznie jadę w sobotę z Warszawy, ale tylko w okolice Katowic. Będę jechała trasą obok Tomaszowa i jest możliwość dowiezienia go do Katowic - jeśli to go zbliży do miejsca przeznaczenia.[/quote] Muszę się dowiedzieć czy sunię do soboty musi zostać. Czy trzeba by ją gdzieś dowieść? Też będę musiała się spytać.
  19. Wpisz Hienia do kolejki. Nie wiem ile on ma jeszcze czasu...
  20. Czyli sunia do soboty musiałaby czekać?
  21. U Wiosny hotelik jest tańszy, ale nie wiem, czy ma miejsce i czy ma warunki na chorego psiaka i czas, żeby się nim opiekować...
  22. Papudraczku ja się boję, że nie damy rady finansowo, a lekarz jeszcze?
×
×
  • Create New...