Co do hoteliku: wolałabym hotelik, albo Dt platne zaufane, gdzieś ktoś Hieniem się zajmie, bo my będziemy daleko. Kto pójdzie do weta, zmieni opatrunek...
Co do konta, konto mam wspólne z tZ-em i juz przy bazarku szlak go trafiał, jak ma pilnować ile może wypłacić, a ile nie.
Jeśli nie będzie wyjścia podam jego