[quote name='agata51'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111584"]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111584[/URL]
ocelot, dwa razy próbowałam wejść na wątek Hienka - po zatwierdzeniu pojawiała się pusta strona. moja komórka - 506170230. albo podaj na PW swoją.
ecci, ale masz fajnie z tym kompem. dla urozmaicenia, zamiast przecinków, proponuję myślniki - będzie jaśniej.[/quote]
zadzwonię, jak wrócę z synusiem od lekarza, bo teraz spokojnie nie porozmawiamy