Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. [quote name='wiosna']dobrze. moze byc nieco pozniej, pod wieczor ?[/quote] Może być środa wieczór
  2. Agnieszka zmień tytuł, że szukamy kasy na transport Jeśli Wiosna pojedziesz po nią w środę po 15.00, to jutro do schronu jej nie zawiozą
  3. [quote name='wiosna']tak jak napisalam - moge pomoc z transportem..[/quote] A kiedy byś mogła? Ale nie mam pewności, że szybko na transport uzbieramy...
  4. Imię Aktywista najbardziej mi się podoba:evil_lol:
  5. Mnie też to martwi, zwłaszcza, że tamtego schroniska nie znam
  6. Nie upieram się tak do końca z fundacją, ale myślałam, że tak jest prfesjonalniej
  7. Sunia jedzie jutro do Rzeczycy do schroniska, ale jeśli będzie coś nie tak, to jej nie zostawią w weekend zawiozą do Wiosny. Dlatego proszę Wiosna trzymaj to miejsce jeszcze trochę
  8. Choroba u mnie podobnie było:evil_lol:
  9. Ale malce mają różowe łapeczki jeszcze;)
  10. Pierwsze zdjęcia psiaki miały zrobione pod koniec grudnia, czyli chyba nie jest źle;)
  11. A słuchajcie to SOS dla zwierząt? Ma ktoś namiar?
  12. Czyli trzeba na wątku transportowym napisać;)
  13. Zaufanie to kierownik do nas ma. On jest po prostu przeciwnikiem domów tymczasowych i to wiedziałyśmy od początku współpracy. My musimy dać mu jeszcze czas, on i tak przez te kilka miesięcy radykalne postępy poczynił.
  14. Postanowiłam zrobić listę psiaków, które dzięki ogłoszeniom znalazły dom. Agnieszka uzupełnij w razie przeoczenia któregoś psiaka: 1. Puszek 2. Balbina - Zuza 3.Borys (podhalan) 4. Malamut (odnalazł go właściciel) 5. Mona 6. Malunia (córka Mony) 7. Brenda - Kara 8. Edi - Thor 9. Ken 10. Zuza (Kraków) 11. Bagira 12. Emma 13. Zuza (DT u dalenki) 14. Mina (DT w Kocim-Świecie) 15. Budrys (synuś Miny) 16. Luna 17. Heidi 18. Strażak (podhalan) 19. Trixie - Aruka 20. Skoczek (poniekąd, bo przyjechali po szczeniaka z ogłoszeń) 21. Szczeniak (zamiast Trixie) 22. Srajdek 1 (DT u Bazyliah) 23. Srajdek 2 (DT u Bazyliah) 24. Srajdek 3 (DT u Bazyliah) 25. Srajdek 4 (DT u Bazyliah)
  15. No tak, ale teraz już wiadomo o DT. W tej chwili musiałby po niego przyjechać ktoś kogo kierownik nie zna.
  16. banerek już mam. Na szczęście Albi domek znalazła;) i zwolniło się miejsce
  17. Nie przerzucaj się na fajkę, mój znajomy odzwyczajał dziadka od papierosów. Kupili mu fajkę, tytoń... dziadek kurzył fajkę, w międzyczasie jak ją czyścił palił papierosy;) Też palę, na meczu paliła, jak dzik.
  18. Olu proszę zdjęcie malców pakujących się do michy:loveu: To musi być uroczy widok:evil_lol: [SIZE=3] DT pilnie potrzebny[/SIZE]
  19. Kiiniaa to nie tak. On jest po kastracji, czyli jest bezpieczny, bać to się można o psy chore, które nie są wykastrowane. Dzięki kastracji zyskał szansę, uwierz, to pierwszy pies, który ma jakieś dolegliwości i dostał szansę. U nas jest na 150 psów, tylko 30 wykastrowanych i tylko te można adoptować.
  20. Szukamy pilnie!!!! Srajdki w schronisku były w boksie z ciut starszymi szczeniorami, może do michy nie mogły się dostać. A nasza mamuśka z lasu wykarmiła dwa mioty i już mleka nie ma, ale malce ogrzewała.
  21. Tylko, ze nie możemy psów wyprowadzać, kontakt przez kraty - to też tak na prawdę sprawdzić reakcji psiaków do końca nie możemy. Swoją drogą harnaś to suuuper psiak;)
×
×
  • Create New...