Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Może masz i rację - ocelotem cmentarnym nie chciałabym być:evil_lol: Na razie niech będzie Heniek, chyba, że macie inne propozycje?;)
  2. Prosimy bardzo o pomoc finansową i transport Domku szukamy dalej
  3. Po Buddiego mają ludzie z Warszawy przyjechać w niedzielę, oby się udało;)
  4. wszyscy chyba popełniliśmy błąd. ewentualny domek chyba powinien Zuzę odwiedzić kilka razy, wyjść na spacerek, żeby jej od razu tyle stresu nie fundować. Nieufny bąk z tej naszej Zuzi.
  5. [quote name='ecci']beżowy!!!:evil_lol:[/quote] Beże znam i lubię;)
  6. [quote name='ecci'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=7][COLOR=DimGray]idę malowac pokój!!! Bafek! Sypialnia będzie koloru - paryski poranek!!!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] A jaki to kolor?;)
  7. To już Wiosna niech zmienia;) A dlaczego Wam się tak nie podoba?;)
  8. [quote name='agata51']Wszelkie psiaczki mile widziane na wątku Bafusia. Ocelot, dzisiaj obstawiam tak jak ty. Ja też nie lubię Włochów ani Francuzów. Holandia to mój faworyt od zawsze. Śledzę wątek Hienka, więc jestem na bieżąco. Strasznie się boję tej operacji. Chyba jestem głupia.[/quote] Coś Ty, ja to panikara jestem, rok temu mojemu Maksowi wrósł paznokieć, trzeba było zboczyć jak panikowałam:evil_lol: Ja w tej piłce to bardziej emocjami się kieruję niż wiedzą;)
  9. [quote name='katarzyna kuczewska']hmmm chyba sie skonczyło 8 czerwca ale nie jestem pewna[/quote] Nie mam konta na allegro, zawsze Rybka robi
  10. Miała na pewno, ale nie wiem czy się nie skończyło
  11. Dobra to mi się też nieco poukładało;)
  12. Wszystkie malce rozparcelowane? Bo lekki zawrót głowy u mnie nastąpił;)
  13. Tym bardziej podziwiam tych co psiaki ze schroniska adoptują;)
  14. [quote name='haank']Wpłaciłam obiecane 30 zł. Przepraszam, że tak późno.[/quote] Wcale nie późno ;)
  15. W końcu ktoś zadzwoni, a jak się dziewczynka sprawuje?
  16. Musi!!!! Ma same atuty: młodość, urodę i zapewne inteligencję;)
  17. 19 będę trzymać kciukasy za Bafka. Dobrze, że bidula nie wie co go czeka. Postawiłam dzisiaj na Rumunię:diabloti: dość ryzykowne, jak również na Holandię. Nie lubię włoskiej piłki, również francuskiej;) Hieniek pojedzie do hoteliku do Wiosny. Jeśli ktoś może go wspomóc pieniążkiem to prosimy (250 zł. miesięcznie +nieznane koszty operacji) Wiosna zadzwoniła do schronu i sobie go zaklepała jako osoba adoptująca. W przyszłym tyg. kastracja, a prawdopodobnie w sobotę, lub niedzielę wyjazd do Kluczborka. Transportu szukamy też;) Bafuś sorry postaram się więcej o Hieniu nie marudzić na Twoim wątku;)
  18. Ale tak czy siak o wpłaty prosimy jeśli ktoś może Hienia wspomóc.
×
×
  • Create New...