[quote name='agata51']Wszelkie psiaczki mile widziane na wątku Bafusia.
Ocelot, dzisiaj obstawiam tak jak ty. Ja też nie lubię Włochów ani Francuzów. Holandia to mój faworyt od zawsze.
Śledzę wątek Hienka, więc jestem na bieżąco.
Strasznie się boję tej operacji. Chyba jestem głupia.[/quote]
Coś Ty, ja to panikara jestem, rok temu mojemu Maksowi wrósł paznokieć, trzeba było zboczyć jak panikowałam:evil_lol:
Ja w tej piłce to bardziej emocjami się kieruję niż wiedzą;)