Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. I tak nie mam dobrych wiadomości. Niestety pani Kalina nie może zabrać Hienia z powodów losowych. Cóż zdarza się i trzymam kciuki, żeby wszystko się pomyślnie poukładało. Hienio nie ma już DT, a ja nie mam pomysłu
  2. Jest to imię adekwatne do jego charakterku:diabloti:
  3. On jest przeraźliwie smutny na tym zdjęciu:shake:
  4. Brak słów, ależ ona wyrosła.;) Supergoga jeszcze raz dzięki;)
  5. Cieszę się ogromnie;) czyli jutro Wiosna pojedziesz po mamuśkę? Prosimy o deklarowane wpłaty na hotelik;) Ja wpłacę jak ruszy poczta;)
  6. Malce się przypominają
  7. Supergoga a Bagirka ich też kocha szalenie jak ciebie? Chciała z Tobą wychodzić czy niekoniecznie?
  8. Czyli Aktywista przed ciotkami śpiącego królewicza zgrywa:diabloti: Myślałam, że z oczkiem Alusia jest bardzo źle, ale ja się na maluszkach nie znam.
  9. To dziewczynka - szczeniak już troszkę odchowany. Bardzo smutna i przerażona sytuacją:shake:
  10. [quote name='halbina']może... :p[/quote] Halbina co to znaczy?;)
  11. [quote name='Wola']ogłoszę Bubę jak tylko znajdę czas ;)[/quote] Dzięki bardzo;)
  12. [quote name='Wola']ogłoszę Figunie jak będę miała chwilę ;)[/quote] Jesteś błyskawica Wolu;)
  13. [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i715712.jpg[/IMG]
  14. Nawet wczoraj późno w nocy, ja pocztę odebrałam dopiero po powrocie z pracy, odpsałam i czekam, nie ukrywam z nadzieją. jeśli znajdzie się ktoś chętny na Hienia - zostanie wykastrowany
  15. Czyli Figunia doczekała się wąteczku
  16. [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i715708.jpg[/IMG] Pręgacz jako żywo;)
  17. Psiak, młody po kastracji - gotowy do adopcji [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i715704.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i715705.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i715706.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i715709.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i715710.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i715711.jpg[/IMG] czarnuszka nie znam, za to brązowe cudo - to sunia, która nie ma roku, jest wulkanem energii, po prostu żywioł, kocha wszystko i wszystkich. Nasz wet bał się jej sterylizować, bo ruchliwa bardzo wielce;););) zanim ją uśpił do zabiegu, przez pół godz. musiał sunię zmęczyć zabawą i głaskaniem;)
  19. Szorstka mordka bardzo męczy się w boksie. Skacze po murze bardzo wysoko
  20. Podrzucamy maluchy...
  21. Powiedz, że tak;)
  22. A Aktywista na każdym zdjęciu śpi;)
×
×
  • Create New...