Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. [quote name='koci-świat']Jutro, jutro błagam nie dzisiaj bo nie wyrabiam na zakrętach :cool3:[/quote] Poczekam cierpliwie... nawet jutro nie muszą być, ja z ciekawości, jak teraz dziewczę wygląda
  2. A ja byłam pewna, że on lotem błyskawicy znajdzie dom
  3. [quote name='Argat']Suczka ogłoszona na aleokazja.[/quote] dziękuję bardzo
  4. Ale to jest chłopisko wielkie już;) Kasiu a zdjęcia Miny będą?
  5. Milciu pewnie, że to komfort, jak można malcom czas poświęcić, ale czasami nie można. Ja i przy psie do pracy doginam i przy dwójce dzieci, które same nie są, ale matki potrafią nie widzieć po 10 godz., a jak w końcu zobaczą to idą spać.
  6. Zaczną jeść, po podróży na pewno dzieciaki zmęczone
  7. [quote name='Bazyliah']Aluś pojechał. Dziś będzie spał z nową panią w łóżeczku :multi: Fajnisty domek i niedaleko mnie :)[/quote] Oj gratulacje;) A dwa ostatnie już wyprawiłaś w świat szeroki?
  8. Faktycznie czar to on jakiś ma;-)
  9. Straszna cisza na tym wątku, a pies potrzebuje pomocy pilnie
  10. [quote name='Argat']Sunia ogłoszona na aleokazja .[/quote] Dzięki. Zapomniałam, że Nietoperek ma wątek
  11. [quote name='GameBoy']czy ktos sie odezwal w sprawie Zuzi?[/quote] Nie, ale ma nowe allegro, w końcu musi sie przecież udać
  12. [quote name='Bazyliah']A żeby nie było całkiem OT - o 17.00 jestem umówiona z kolejną chętną na Alusia :) I OT: Młoda ma fotkę jak siedzi na kole bolidu :) Do Kubicy się nie dopchali :shake:[/quote] To trzymamy kciuki za Alusia, a forteczkę można by jakoś zobaczyć?
  13. [quote name='GameBoy']pamietam pamietam modliszce obiecalam, ze z Pabianic cos wezme tam tez zatrzesienie maluchow :shake:[/quote] Każdy maluch potzrebuje pomocy, więc dobrze, że jesteś;)
  14. [quote name='GameBoy']do czwartku nic nie wydam bo sie kwarantanna nie skoczy przyjechaly nieposzczepione i teraz tak utknely- mimo, ze domy sa:roll:[/quote] Ha co robić niech siedzą do czwartku;) Ale o nas pamiętaj, na pewno coś w schronisku po czwartku też znajdziemy:shake:
  15. [quote name='GameBoy']dziewczyny ja mam 5 zwierzakow, poki ktoregos nei wydam, nie wezme bo mnie rozniosa[/quote] To ciotka wydawaj szybko w dobre ręce;)
  16. Czyli na szczepienia mamy, musimy uzbierać na sterylkę. Prosimy o pomoc kochanych dogmaniaków;)
  17. [quote name='wiosna']..moze warto byloby zmienić tytuł wątku ? Ze pies bedzie leczony, ale potrzeba na to pieniedzy..[/quote] Zmieniłam tytuł, ja przeleję 70 zł., które mam od darczyńców na inne psiaki, które pomocy już nie potrzebują.
  18. Buba w typie krówki szuka domku...
  19. Konga to nie tak. Robimy co możemy, ale mamy ograniczenia i niestety pewnych rzeczy nie jestem wstanie przeskoczyć. O co mam się pytać, czy choroba skóry to mechaniczne uszkodzenie, czy jakaś zakaźna? Gdyby była zakaźna to by nie był w boksie z innymi psami po kastracji. Inne psy toleruje. A czy nie niszczy, przecież po kilku dniach w domu może zacząć się inaczej zachowywać, nie mam gwarancji najmniejszej, jak. Psa do domu mojego nie wezmę z prozaicznego powodu: 1. Kierownik mi nie da, żebym sprawdziła. 2. Mój TZ się nie zgodzi, żeby nie wiem co. Mam wyjaśniać publicznie dlaczego?
  20. Zuza na budowę sie nie nadaje, ale jutro zerknę w schronisku
  21. jeśli mi się uda jutro wyrwać z domu (mam szpitalik mały) to będzie bieżąca informacja
  22. Kubicę to i ja bym z chęcią pooglądała.;) Powiedz mi, a jak młoda reaguje na zwierzyniec?
  23. [quote name='dalenka']ale bardzo mało jest ludzi, którzy pracują krócej niż 8h, to jest raczej normalny czas nieobecności[/quote] To fakt 8 godz. to w zasadzie minimum, nie licząc nauczycieli
  24. Biedny nasz Alutek - zostanie sam:shake: Do kotów nie da rady go dołożyć:evil_lol: I kto by choroba pomyślał, że w takich małych ciałkach ukryte są bestie:cool3:
×
×
  • Create New...