Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. dzisiaj z kierownikiem byłam na interwencji, więcej nie pojadę. [COLOR=DarkRed]Agnieszka zabrała cztery szczeniaki, nie wiemy czy jedzą samodzielnie, pilnie szukamy DT.[/COLOR] Albi dzisiaj została adoptowana
  2. Fakt w schronisku sami faceci, ale w sumie nie znamy jej przeszłości przed... chyba też nieciekawej
  3. Piękny ten Lisek. Agnieszka zrób jeszcze to allegro, w końcu chyba zadziała
  4. jutro co mecz czy Kubica? ja się mocno zastanawiam... Ale na boisku jednak więcej emocji, jak dla mnie... od wczoraj wisi u mnie flaga, co prawda to akurat nie moja sprawka, ale wisi;)
  5. ecci ma rację. Teraz ja mogę tylko powspominać, chociaż na Lumumbowo się wybieram, żeby siły witalne odzyskać. Godzinny spacerek odmieni mnie na nowo.:loveu:
  6. czyli na moim kochanym Lumumbowie?:loveu:
  7. [quote name='agata51']A ja mam pod domem JUVENALIA![/quote] Politechniki czy uniwerku?
  8. A bo ja panikara jestem
  9. smutno mi troszkę zpowodu Mony, bo się wirtualnie do niej przywiązałam, ale jest też kilka innych małych powodów, ale dam radę;) jest takie miejsce gdzie odzyskuję siły witalne, pogodę ducha i chęć do życia. za niedługo się tam wybieram z najlepszym swoim przyjacielem, więc będzie dobrze
  10. [quote name='papudraczek']Aga ma mi dać odpowiedz w poniedziałek bo wybiera sie na jakieś psie szkolenie i musi poukładać sobie wszystko!!! więc czekam[/quote] To czekamy, dla psiaka to może być szansa na być, albo nie być
  11. [quote name='justynam']GrubbaRyba, wysłałam Ci 50 zł na konto na budy[/quote] Bardzo Ci dziękujemy;)
  12. A jak wolisz chyba Argat. Sorry, że teraz zaglądam bardzo rzadko, ale mi smutno troszkę....
  13. kiiniaa rozważ wszystko dobrze. Co z nim zrobisz, jak nie znajdzie w tak ekspresowym tempie domu?
  14. Przeczytalam na razie 5 stroniczek, ale wrócę czytać resztę;) Miałam czytać co innego, ale... historyjki o Lumpie ciekawsze;)
  15. Tymi juwenaliami worek wspomnień mi żeście otworzyły:loveu:
  16. No to niech negocjuje, na metr to chyba mamy i powinno zostać jeszcze
  17. Aga ja mam 153 z bazarku + 7o zł. Czyli ile na deski, ile na Hieńka, a ile na transporterek? Bo nieco się pogubiłam... Podlicz calą kasę - calutką i podziel (coś mamy u karliki chyba 50 zł.)
  18. Papudraczku to rozmawiaj byleby nas cena nie zabiła. Nie wiem co z kontem, bo myślę, że lepiej by było na konto jakiejś fundacji, ale nie mam pojęcia jakiej
  19. Ja na deski z bazarków mam 153 zł. (w domu jeszcze raz dokładnie sprawdzę) Dodatkowo mam: od taki sobie ktoś - 50 zł. (na sarę, która już w domu) maggiejan - 20 zł - (na witaminy, dla Lorda, które już ma) Te 70 zł. chciałabym zatrzymać wstępnie dla Hienia.
  20. Kochane ja wiem, że Wam wiek nie przeszkadza, ale jakby odjąć roczek i pisać ok.?
  21. Nie w schronisku się nie urodziła, była stosunkowo krótko, ok miesiąca
×
×
  • Create New...