-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
[quote name='wiosna']domyslam sie, ze to ja mam w takim ukladzie podpisac umowe adopcyjna i stac sie prawnym wlascicielem psa, bo jako DT nie wystepuje.. czy wiec mam zadzwonic tam i powiedziec, ze chce go adoptowac ?[/quote] Natomiast gdyby Wiosna zadzwoniła - to kierownik by potraktował to serio, oczywiście nie jako właścicielka hoteliku, tylko osoba prywatna. Wiosna zadzwoń tylko mów o psie ze złamaną łapą i że wiesz o jego stanie...
-
ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
[quote name='zulugula']A co dalej z losem suńki? Ma jakieś ogłoszenia?[/quote] Nie ma, ale trzeba bedzie zrobić dużo i szybko -
TOFI -mix asta, 1 rok, 2 zwroty z adopcji, za TM ['].
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czy nie broi w domu nie sprawdzę, bo na dzień ze schronu go nie zabiorę... Obejrzany przez weta może być. O co mam się pytać konkretnie? -
[quote name='sati']Jeżeli mogłoby to jakoś przyspieszyć czy pomóc to ja postarałabym się sfinansować kastracje, skoro ten kierownik schronu nie wierzy, że ktoś może adoptować tego pieska.[/quote] Ja w niedzelę się spytam, ale też nie sądzę, że pójdzie na to... Rozmawiałyśmy z nim czy zgodziłby się na zbiórkę pieniędzy, żeby więcej psów było po zabiegach i nie bardzo:shake: Problemem Sati jest to, że on nie wierzy, że ktoś choremu psu, kalekiemu da dom i poniekąd ma rację. U nas w mieście są zerowe adopcje, nie adoptują się psy zdrowe, w typie rasy, a co dopiero Hienio... Psy ze schroniska wyadoptowane w tym roku w znacznej większości to psy przez nas ogłoszone w necie. sama kastracja to nie problem. Jeśli znajdzie się DS DT to dzwonię i w ciągu dwóch, trzech dni psiag zostanie wykastrowany. problemem może być DT, trzeba by powiedzieć, że to DS, bo innego psiaka w niedzielę nam na Dt nie wydał...
-
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
ocelot replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Bafek dzisiaj miał rację, przegrałam z kretesem... Pozdrawiam wszystkie psiny i ciotki i udaję się na spoczynek, mistrzostwa mnie wykończą. -
Miela moze faktycznie przesadzamy czasami, moze faktycznie obrażamy ludzi czasami, wydajemy niesłuszne sądy, ale na Boga nie dałeś Zuzi sznasy. Kilka godzin uwierz to jest nic... Czy ona Cię ugryzła chociaż? A że warczała? Mój pies też warczy i co? Nigdy nie ugryzł teraz to nie ma co już na tym dywagować, stało się.
-
O to trzymamy kciuki za szczylasy;)
-
ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Przelalam 30 zł. Wiosna powiesz nam później, jak stoimy z oplata za hotelik? No i o całej reszcie typu wet, bo chyba musi zerknąć na nią Jak mała trafi do Ciebie - to trzeba będzie ogłaszać -= oby trafiła już -
Jest wielkości On-ka, ale mniej masywny, szczuplejszy. Nie wiem ile może ważyć... Kastracja musi być w schronisku, bo taka jest Uchwała Rady Miasta, ze schroniska może wyjść tylko pies wykastrowany/wysterylizowany i zaczipowany. Z jednej strony to bardzo dobre jest, z drugiej w okresie przejściowym ciężkie. Psów 150, do adopcji 30. Stąd do kastracji idą najbardziej adopcyjne: młode, zdrowe, te które krótko w chronie, więc Hienio nie ma szans na kastrację jeśli nie znajdzie się ktoś...
-
Nietoperek już u boku swojego człowieka, w Holandii!!!
ocelot replied to Argat's topic in Już w nowym domu
I nawet kiedyś Pani w jej sprawie dzwoniła doo mnie, ale drugi raz już nie... niestety -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
ocelot replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Agato wysłałam Pw Postawiłam na Niemcy i Polskę. Bafek kogo typuje? -
Mefik brykaj na pierwszą po długiej nieobecności