Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Właściwie to szkoda mi Podolskiego i naszej reprezentacji trochę też Miłość do Portugalii to Figo;). Już nie gra, ale 10 lat temu grał jak złoto;)
  2. Jestem pod wrażeniem, u nas w schronisku psiak co jest dwa lata w schronisku uważany jest za nieadopcyjnego:shake: Chylę czoło dziewczyny. Harnaś jest niesamowity
  3. o ja kibicuję od lat:loveu: zaczęłam od ŁkS w Łodzi, durzyłam się w jednym kibicu mocno:evil_lol: No i wierna jestem Portugalii jeszcze
  4. A tam z tym Podolskim. Liczę na Krzynówka i Smolarka
  5. 2:1 dla nas, nawet 10 zł. chciałam w zakładach obstawić, ale mój zaufany obstawiacz w pracy sie nie pojawił:loveu:
  6. Poczekamy, może na konto hoteliku jeśli wypali... I cały czas myślę o jakiejś fundacji, nie znacie, która by konta użyczyła?
  7. Bafek ogląda Kubice? wie co robi, Moze pierwszy będzie? Oby chłopcy tak zagrali:loveu:
  8. Buba jest psiakiem na którym schronisko jeszcze nie odcisnęło piętna na szczęście.
  9. [quote name='Argat']No cóż- jakby nie znalazła domu, to we wrześniu będę miała nad czym myśleć. Można jej założyć wątek? Przydałoby się suczkę wypromować.[/quote] Zakładaj;)
  10. Powyżej kolana - jest średnia mniej więcej
  11. Oj tyle co i o reszcie. Sunia z interwencji, młoda, po zabiegach. miła panienka, z dziewczynami w boksie świetnie się dogaduje
  12. A ta sunia co Ci się podoba od nas ze schronu
  13. Podobno do schroniska był jeden tel. w jego sprawie, mieli po niego przyjechać... Nie przyjechali, ale może? Agnieszka ma rację - psiak jest genialny, z psami się dogaduje, do ludzi lgnie bardzo...
  14. To ja też czekam na zdjęcia, Argat Buba jest;)
  15. Ta stajnia to jest rozwiązanie, bo na pewno i plac jest i jakaś buda, albo inne pomieszczenie
  16. [SIZE=3]Pomoc pilnie potrzebna. Dla malcow Dt na cito i następny DT za tydz. prosimy!!!!!!!!!!![/SIZE] __________________
  17. Podnosimy psiaka. A u obecnych opiekunów kilka dni jeszcze nie mógłby zostać, dałoby to troszkę czasu...
  18. Oni mieli wrócić 8 czerwca, więc może dopiero wracają? Damy im czas...
  19. Na razie dla Hienia tak czy siak miejsca jeszcze nie mamy. Łapa nie wygląda dobrze
  20. [quote name='wiosna']Dotarło do mnie 40zł. Czy coś już wiadomo ?[/quote] Będę jutro rozmawiać na gg i mam nadzieję, że wszystko skończy się dobrze, czyli, że sunia trafi do Ciebie
  21. Nie pozwolił kierownik zabrać go na DT:shake: Ruda musi być na allegro, bo Aga go wystawiła.
  22. Hienio na łapkę leciusieńko staje, ale ona zwisa niestety bezwładnie
×
×
  • Create New...