[quote name='Tengusia']ja ostatnio zaproponowalam Bossika znajomym ktorzy szukali dla siebie asta, uslyszalam: "przeciez on juz ma 6 lat"
zalamac sie mozna :placz:[/quote]
A nie można go ciut odmłodzić?;)
U nas w schronie wszystkie psy mają trzy lata, czasami ciut więcej.
Ruda pamiętasz Heidi, jej wiek też odstraszał