I garść wieści ze schronu:
1. Figa i Tola w domkach.
2. Albi odebrał właściciel, ale nie jest to wymarzony domek niestety:shake:
3. Na kwarantannie malamut, chyba starawy, On-ek i On-eczka
4. Jamniś bardzo schudł czeka na kastrację
5. Nietoperek w strasznym stanie - DT na cito
6. Zorro malutki sterroryzowany przez Przylepkę. Przylepka ma iść do innego boksu, bo Zorro siedzi za budą, cały schowany.
czy ktoś mógłby małemu założyć wątek?
7. Sporo nowych psiaków po zabiegach.
8. Mamy prawie sznaucera - czeka na kastrację i niemiłosiernie zawodzi, aż Momo schował się do budy.
9. Jeden szczeniak, podchowany może 3miesięczny? Aga lepiej wiek określi z krzywicą okrutną
10. Lord i Chaplin już do adopcji, po kastracji.
11. Kinguska ten biało-czarny szczeniak co Ci się podobał po kastracji. Możesz zabrać po niego rodziców do schronu.
12. Jutro będą zdjęcia.
13. Po Damę nie przyjechali, ale może nie mogli. Zobaczymy