Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Mamy jeszcze jeden potencjalny domek, w Krakowie od Camary
  2. Wanda zaraz podam na pw, ale Kierownik jeszce sie nie zgodził na zdjęcia w Internecie, to moja samowolka, żeby znaleźć mu jak najszybciej dom. Czy kontakt mógłby być przeze mnie?
  3. [quote name='emilia2280']No to ja zaplacé za podróz Bennego: 136zl plus polowé Hienka: 68zl. Razem: 204zl. Pasujé, czy sié walnélam, bo ja tez nie umiem liczyc.[/quote]Pewnie, że pasuje Emilko. Bardzo ci dziękujemy. jeśli trzeba kupić witaminy Psiakowi to kup Wiosenko. Jakos uzbieramy resztę. Drastycznie finanse nam się skurczyły. Nadal prosimy o wsparcie, powinny jakieś pieniążki z bazarkow pomału nadchodzić. Musimy zbierać na następny miesiąc i ewentualną operację, choć mam nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby. Wiosenko skan zdjęcia RTG możesz wrzucić, albo przeslać? Zrobimy może allegro cegiełkowe? Griso - bardzo ładne imię, ale ja się chyba do Henia przyzwyczaiłam, co nie znaczy, że oponuję
  4. Nie wiem czy kierownik pójdzie na to, bo on legalista, ale myślę, że gdyby ktoś sensowny się znalazł i z nim tel. pogadał - to dałoby radę Piękny jest prawda znawczynie jamnisi? I jakie imię proponujecie?
  5. O Mafiku to chyba już cąły świat zapomniał
  6. [quote name='Zmysł']Może jednak kilka osób wpadnie odwiedzić sunieczkę:shake:[/quote] Nie to miałam na mysli, że do piątku... Oczywiście zajrzymy i się odezwiemy;)
  7. To teraz trzeba cioteczkom od jamników dać znać
  8. Będziemy na wieści dzielnie czekać do piątku
  9. Zuzanna na wątku tomaszowskim Ryba Ci odpisała
  10. Teraz co do spraw organizacyjnych. 1. heniek na koncie coś ma, ale to wszystko mało, chyba, że szyna pomoże. 2. Esce już by trzeba na dniach zbórkę robić. Były deklaracje... 3. Zuzia to już wiemy, że do 20. Szukamy pilnie transportu dla Damy Tomaszów-Katowice. jest szansa nawet na DT. Zginął mi wątek transportowy. Kastracji i sterylizacji nie będzie do sierpnia, bo wet ma coś z ręką. Czyli i Niufek i jamnik czekają. Ryba może wrzucimy zdjęcia jamnika? To cały miesiąc, przez miesiąc może coś się znajdzie?
  11. Trochę wiemy. Wiosna wieczorem dokładnie napisze. W skrócie łapa nie jest złamana:loveu: Na razie jest w szynie ma 4 chyba tygodnie i tu trzeba mieć nadzieję, że szyna pomoże. jeśli nie to operacja. Koszt tej operacji to 800 zl. Czyli liczymy na to, że szyna pomoże, ale pieniążki zbieramy, bo heniu musi mieć opłacony hotelik przez ten czas i dobrze, żebyśmy w razie czego na operację mieli. Wystarczyło dwa miesiące temu łapę usztywnić, a pies byłby zdrowy. Heniek nie ma nawet roku. Jest podobno niesamowicie fajny. Damy radę mu pomóc?
  12. To czekamy dzisiaj na relację po wizycie u weta...
  13. Ona jest bardzo podobna o suczki co mieszka w bloku na przeciwko mojego. Ale tamta na szczęście dla siebie nie zginęła
  14. Trzymam kciuki za obydwa psiaczki, żeby jeden się szybciutko znalazł, a drugi szybciutko został przez nowy domek znaleziony
  15. [quote name='agata51']Szkoda, że nie widziałaś, jak podczas poprzedniej wizyty próbował zagryźć Bunię! Że ja aparatu wtedy nie miałam![/quote] Raz mu się zdarzyło... Bunia musi być super wetką, że zmieniła podejście do Bafka i na ostatniej wizycie chłopak złagodniał
  16. [quote name='Zmysł']hejka, wrzućcie na mój heńkowy bazarek dane do przelewu;)[/quote] Na konto Wiosny Dane tutaj w pierwszym poście: [url]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111378[/url]
  17. [quote name='mimiś']jaki cudny! miałam identyczną sunię -20 lat temu:evil_lol: przelałam swoją niewielką ratę na hotelik za lipiec[/quote] Dzięki mimisiu A widzicie ciotki, że jest piękny;) Nie mówiłam?:loveu:
  18. Neruś jest niesamowity;)
  19. Pysiu, na pewno do rozmnażania nie pójdzie, bo ze schroniska wyjdzie wykastrowany, a to odpędzi ewentualnych pseudohodowców...
  20. Wiosna chyba czynisz cuda z tymi psami. Wiosenko ile ma jeszcze heniuś na koncie? pamiętaj o jakimś zdjęciu od weta, ze zostołu, albo coś... Takim na allegro cegiełkowe Łapką się trochę podpiera? Czy w ogóle jej nie używa/
×
×
  • Create New...