Chyba zostanie, bo domku nie widać
Tu Eska na dwukropku
[url]www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23470651,Warszawa_Zwierzaki___Adopcja,4-192.html[/url]
prosimy o wpłaty na hotelik, ja w przyszłym tyg. wyślę moją deklarowaną kwotę i oczywiście gdy ktoś mógł dołożyć na szczepienia...