Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Próbujemy cały czas... Ogłoszenia nie pomogły, ech może trzeba by je odświeżyć...
  2. Śliczną i przestraszoną... On jest bardzo zagubiony w tym boksie...
  3. Bardzo ładna, orginalnie umaszczona sunia szuka domku
  4. Pieniążki z moich bazarków powinny pomalutku spływać. W ciągu kilku dni pomyślę o jakimś następnym;)
  5. W zasadzie nie mają wyjścia, jak tylko podpisać pakt o wzajemnej nieagresji:evil_lol:
  6. Nie wiem co napisać. Oby ogłoszenia pomogły. Do kiedy może zostać w tamtym domu?
  7. Wiedziałam, że tak będzie;) A czy zdjęcia będą Żabci i grubolka?
  8. Dollarku może to jej głupie fanaberie? Może trzeba by z rodzicami porozmawiać? Będzie kopała w ogródko jeśli jest znudzona, jak będzie wybiegana to ogródek mniej ją będzie interesował
  9. 1000 światów z Tobą Griso. czekamy na decyzję weta. Chyba wie co robi?;)
  10. [quote name='masienka']:shake:kurcze... no szkoda niestety. malamutki z reguly do dzieci cierpliwe sa ale zawsze moze sie zdarzyc, ze jest uczulony bo mu kiedys jakies krzywde zrobilo :shake: ciezko tak bez sprawdzenia wydac do domu z dziecmi i to malymi a jakby go tak potarmosic za futro, wyprzytulac czy pociagnac na probe z ogon zeby sie choc z grubsza dowiedziec jak zareaguje?[/quote] On nawet do krat nie dochodzi jeszcze. Stoi przy budzie i jak widzi ludzi podnosi pysio i wyje...
  11. [quote name='ZUZANNA11'][URL="http://img156.imageshack.us/my.php?image=img4529hs6.jpg"][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/9400/img4529hs6.th.jpg[/IMG][/URL][/quote] Malina to bardzo piękny pies!!!;)
  12. [quote name='masienka']kontakt do Ani Ocelotki mi szybciutko potrzebny, czy ktos moglby podeslac bo mi gdzies wcielo:shake:[/quote] Dzwoniła do mnie przed chwilką pani chyba od Was. jest domek chętny na malamuta, ale z trójką dzieci, a ja nie wiem, jak on do dzieci. I nie mam jak sprawdzić. Powiedziałam, jak jest nie zagwarantuję za staruszka, bo nie mam pojęcia czy toleruje dzieciaki. A szkoda, że nie wiem
  13. Trochę obok tematu, ale napiszę... choć nie mam ochoty o tym pisać, a tym bardziej komentować. zadzwonił dzisiaj do mnie kolega z pracy, podobno w Wiadomościach Łódzkich jest Tomaszów. I to nie z tej dobrej strony. W Tomaszowie z drugiego piętra wyrzucono psa, kręcąc film o tym (pewnie zasugerowano się Lublinem). Nie widziałam tych wiadomości, nie znam więcej szczegółów. Wyć mi się chce:-(
  14. Nie mam ochoty o tym pisać, a tym bardziej komentować. zadzwonił dzisiaj do mnie kolega z pracy, podobnow w Wiadomościach Łódzkich jest Tomaszów. I to nie z tej dobrej strony. W Tomaszowie z drugiego piętra wyrzucono psa, kręcąć film o tym (pewnie zasugerowano się Lublinem). Nie widziałam tych wiadomości, nie znam więcej szczegółów. Wyć mi się chce:-(
  15. [quote name='GameBoy']Zgniłek nazywa się Frank, dziś jadę sprawdzać dom dla niego[/quote] To trzymam kciuki mocno za Franka;)
  16. [quote name='GameBoy']Harry pojechal do nowego domu[/quote] To super. Został Zgniłek tak? Jakie malce jeszcze zostały, bo się lekko gubię
  17. Agnieszka trzymajcie się. Wygłaskaj psiaka od nas mocno
  18. Zdjęcia Dollarku koniecznie.
  19. [quote name='*Gajowa*']Bez obrazy ale z fotkami z 1 i 2giej strony ma małe szanse :-(. Rozumiem, ze Malina jest teraz w DT czy nikt nie może jej obfotorgafować?[/quote] Jest u Zuzanny. Zuzanna obiecała zdjęcia już wcześniej, więc myślę, że na te zdjęcia można liczyć
  20. [quote name='Argat']Dziewczynka z Warszawy jest zainteresowana. Chciałaby z rodzicami podjechać, zobaczyć Lopka. (Rodzice chyba dopiero dzisiaj mają się o tym dowiedzieć) No w każdym razie prosiłam, żeby się z Wami skontaktowali.[/quote] Czyli oby rodzice byli zainteresowani;)
  21. [quote name='zulugula']Na zakończenie okazało się, że nasza "Eska" to był mix labka ;)[/quote] A kto się tego dopatrzył?;)
  22. Dzwoniłam przed chwilą do schroniska nie było w tym tyg adopcji niestety, nowe psiaki z interwencji przybywają. Zgłoszeń bardzo dużo, nie wszystkie psiaki są zabierane, jeśli nieźle wyglądają. Przedwczoraj jakiś czarny owczarkowaty z mojego osiedla zabrany. Muszę sprawdzić czy go nie znam. Lopek jest Argat.
  23. To ja chcę więcej takich domków dla psiaków, a i dla siebie bym nie pogardziła:evil_lol:
×
×
  • Create New...