-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
Nietoperek już u boku swojego człowieka, w Holandii!!!
ocelot replied to Argat's topic in Już w nowym domu
Próbujemy cały czas... Ogłoszenia nie pomogły, ech może trzeba by je odświeżyć... -
[Tomaszów Maz.] Buba- młoda, łagodna suczka prosi o dom
ocelot replied to Argat's topic in Już w nowym domu
Bardzo ładna, orginalnie umaszczona sunia szuka domku -
W zasadzie nie mają wyjścia, jak tylko podpisać pakt o wzajemnej nieagresji:evil_lol:
-
TOFI -mix asta, 1 rok, 2 zwroty z adopcji, za TM ['].
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie wiem co napisać. Oby ogłoszenia pomogły. Do kiedy może zostać w tamtym domu? -
Wiedziałam, że tak będzie;) A czy zdjęcia będą Żabci i grubolka?
-
Dollarku może to jej głupie fanaberie? Może trzeba by z rodzicami porozmawiać? Będzie kopała w ogródko jeśli jest znudzona, jak będzie wybiegana to ogródek mniej ją będzie interesował
-
[quote name='masienka']:shake:kurcze... no szkoda niestety. malamutki z reguly do dzieci cierpliwe sa ale zawsze moze sie zdarzyc, ze jest uczulony bo mu kiedys jakies krzywde zrobilo :shake: ciezko tak bez sprawdzenia wydac do domu z dziecmi i to malymi a jakby go tak potarmosic za futro, wyprzytulac czy pociagnac na probe z ogon zeby sie choc z grubsza dowiedziec jak zareaguje?[/quote] On nawet do krat nie dochodzi jeszcze. Stoi przy budzie i jak widzi ludzi podnosi pysio i wyje...
-
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
ocelot replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='ZUZANNA11'][URL="http://img156.imageshack.us/my.php?image=img4529hs6.jpg"][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/9400/img4529hs6.th.jpg[/IMG][/URL][/quote] Malina to bardzo piękny pies!!!;) -
[quote name='masienka']kontakt do Ani Ocelotki mi szybciutko potrzebny, czy ktos moglby podeslac bo mi gdzies wcielo:shake:[/quote] Dzwoniła do mnie przed chwilką pani chyba od Was. jest domek chętny na malamuta, ale z trójką dzieci, a ja nie wiem, jak on do dzieci. I nie mam jak sprawdzić. Powiedziałam, jak jest nie zagwarantuję za staruszka, bo nie mam pojęcia czy toleruje dzieciaki. A szkoda, że nie wiem
-
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
ocelot replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
Trochę obok tematu, ale napiszę... choć nie mam ochoty o tym pisać, a tym bardziej komentować. zadzwonił dzisiaj do mnie kolega z pracy, podobno w Wiadomościach Łódzkich jest Tomaszów. I to nie z tej dobrej strony. W Tomaszowie z drugiego piętra wyrzucono psa, kręcąc film o tym (pewnie zasugerowano się Lublinem). Nie widziałam tych wiadomości, nie znam więcej szczegółów. Wyć mi się chce:-( -
Nie mam ochoty o tym pisać, a tym bardziej komentować. zadzwonił dzisiaj do mnie kolega z pracy, podobnow w Wiadomościach Łódzkich jest Tomaszów. I to nie z tej dobrej strony. W Tomaszowie z drugiego piętra wyrzucono psa, kręcąć film o tym (pewnie zasugerowano się Lublinem). Nie widziałam tych wiadomości, nie znam więcej szczegółów. Wyć mi się chce:-(
-
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
ocelot replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='GameBoy']Zgniłek nazywa się Frank, dziś jadę sprawdzać dom dla niego[/quote] To trzymam kciuki mocno za Franka;) -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
ocelot replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='GameBoy']Harry pojechal do nowego domu[/quote] To super. Został Zgniłek tak? Jakie malce jeszcze zostały, bo się lekko gubię -
EDI -> THOR - już w nowym domu, w Warszawie!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Agnieszka trzymajcie się. Wygłaskaj psiaka od nas mocno -
Zdjęcia Dollarku koniecznie.
-
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
ocelot replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='*Gajowa*']Bez obrazy ale z fotkami z 1 i 2giej strony ma małe szanse :-(. Rozumiem, ze Malina jest teraz w DT czy nikt nie może jej obfotorgafować?[/quote] Jest u Zuzanny. Zuzanna obiecała zdjęcia już wcześniej, więc myślę, że na te zdjęcia można liczyć -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
ocelot replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
Trzeba Zuzannę poprosić o zdjęcia -
ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
[quote name='zulugula']Na zakończenie okazało się, że nasza "Eska" to był mix labka ;)[/quote] A kto się tego dopatrzył?;) -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
ocelot replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
Ato sobie miejsce wybrała:lol: -
Dzwoniłam przed chwilą do schroniska nie było w tym tyg adopcji niestety, nowe psiaki z interwencji przybywają. Zgłoszeń bardzo dużo, nie wszystkie psiaki są zabierane, jeśli nieźle wyglądają. Przedwczoraj jakiś czarny owczarkowaty z mojego osiedla zabrany. Muszę sprawdzić czy go nie znam. Lopek jest Argat.
-
ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
To ja chcę więcej takich domków dla psiaków, a i dla siebie bym nie pogardziła:evil_lol: