To miało być DT, z możliwością DS jeśli długo by się dom nie znalazł.
Ale Dama zaskoczyła wszystkich. Diametralnie inaczej się zaczeła zachowywać, ze spokojnego, zahukanego psa stała się dość agresywna jeśli chodzi o mniejsze psiaki. Ona atakuje bez ostrzeżenia, no i jeszcze kilka innych elementów doszło.
Nie wiem co robić.
Schronisko to dla niej wyrok.