Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Jaaga kiedy ten zlot indiański? Może jednak tam Twój TZ by ją pokazał?
  2. To miało być DT, z możliwością DS jeśli długo by się dom nie znalazł. Ale Dama zaskoczyła wszystkich. Diametralnie inaczej się zaczeła zachowywać, ze spokojnego, zahukanego psa stała się dość agresywna jeśli chodzi o mniejsze psiaki. Ona atakuje bez ostrzeżenia, no i jeszcze kilka innych elementów doszło. Nie wiem co robić. Schronisko to dla niej wyrok.
  3. Kochani bardzo potrzebujemy pomocy. [SIZE=3][COLOR=DarkRed][SIZE=4][COLOR=Red] Dama wraca do schroniska.[/COLOR][/SIZE] To dla niej wyrok. Pilnie szukamy DT u kogoś kto zna specyfikę rasy. Pomocy!!!!! [/COLOR][/SIZE]
  4. [quote name='ANETTTA']jak nie ma chetnych pusc do mnie wydrukuje co chcesz i wysle poleconym ...:multi:[/quote] Anettko chciałabym wszystkie psiaki z pierwszej strony wątku, tak, żeby można je było rozwiesić na tablicy.
  5. Ale się wątek Benusia rozruszał, ale się gorący zrobił;)
  6. [quote name='Olena84']Czy dotarła może moja wpłata?[/quote] Musimy na Wiosnę poczekać, bo ja jestem też ciekawa czy z moich bazrków dwóch pieniążki podochodziły.;)
  7. [quote name='Wola']ktoś pyta o Toffa. Już odpisuję babce i jak coś będę więcej wiedzieć to przekieruję ją do kogoś stąd tylko proszę o maila na PW ;)[/quote] Wolu kontakt podaj chyba na AgaUzi, bo ona w tej chwili najwięcej wie o Tofiku.
  8. No i co kochani pomożecie wydrukować, czy mam liczyć tylko na siebie?
  9. Na tym zdjęciu ma jeszcze łapkę podwiniętą:shake: "Nie lubi innych psów", a Griso lubi;)
  10. Wierzę, ja z aparatem jestem za daleko niestety
  11. [quote name='GameBoy']dala tyle, ze ja nie mam aparatu... mowilam rybie zeby zrobila fotki i mi przeslala ale czy zrobila nie wiem[/quote] Czyli na razie bez pomysłu... A nikt inny nie mógłby zrobić? Z okolic oczywiście.
  12. Przyjaciel kota;) Gameboy Rybba dała Ci obróżki od Taks? Może bazarek? Będziemy dzielnie podnosić to może coś się uzbiera?
  13. [SIZE=3][COLOR=Red]Kochani mam do Was prośbę. [/COLOR][/SIZE][B]Potrzebuję wydrukowane nasze psiaki na kolorowo, tak jak na pierwszej stronie wątku. Zdjęcia +opis (tak dwa na kartce A4, albo 3) jest szansa, że 7-8 sierpnia na imprezie miejskiej takie plakaciki zawisną na tablicy [/B]Jak będę w schronisku to postaram się sfotografować te psiaki, których nie ma a są do adopcji (trzy takie kojarzę) [COLOR=Red]Pomożecie?[/COLOR]
  14. czyli czekamy na wiadomości od weterynarza
  15. [quote name='Isadora7']W allegro kontakt do [B]wiosny[/B] mam podawać tak?[/quote] Wydaje mi się, że tak. Wiosenko co Ty na to? to allegro cegiełkowe, które ma wspomóc leczenie Grisa.
  16. A odwiedzający schron na Liska nie zwracają uwagi?
  17. [quote name='Kinguska']Macie jakieś wieści ze schronu?[/quote] W ten weekend nie dałam rady, choć bardzo żałuję, ale za tydzień się wybieram;)
  18. Nasza Zuzka to ma pecha jak skurczysyn. Chyba jakieś czary trzeba odprawić, albo co?
  19. [quote name='Hund']To jest naprawdę super pies i awansowaŁ na staŁe na obróżkę . A pies OBRÓŻKOWY to nie byle kto ;)[/quote] Domyślam się na czym awans polega, ale gdybyś jeszcze przybliżyła?;)
  20. Griso nie goń kotów. Z bazareczku książkowego powinny spłynąć już pieniążki,a z bibelotów w trakcie;)
  21. Lisek jest przecudowny i już prosiłam Agnieszkę, żeby ponownie wystawila mu allegro, w końcu ktoś go musi zauważyć
  22. Malce w górę. GameBoy mnie nie było w domu, dlatego na wątek nie wchodziłam. Cały czas śledzę, bo na więcej w tej chwili sytuacja mi niestety nie pozwala. Ale w bazarku chociaż biorę udział, znikoma to pomoc, ale choć odrobinkę wspomogę
  23. Mam w skrzynce pocztowej umowę od Rybby, jak podasz maila to Ci prześlę
  24. Bardzo się cieszę, jamnisie w schronisku mają małe szanse...
×
×
  • Create New...