Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Już nie pamiętam kto, ale ktoś oferował, że Zuzi nową obróżkę zafunduje chyba...
  2. Ja też Wam Agatko współczuje, to nie był krótki okres. I kolejne zmiany dla Bafka, choć to lepsze przecież niż schronisko. Nigdy nie byłam DT, mam nadzieję, że to się kiedyś zmieni, ale na razie mój TZ twardo się nie zgadza:shake: Ale najbardziej chyba bałabym się rozstań...
  3. Pisz szybo jak wrócicie, oby nie trzeba był amputować łapiny :shake:
  4. Oj ciotka teraz to już Emir musi znaleźć domek;)
  5. Ogloszenia są na Jaagę porobione od wczoraj więc nie wiem. Jaaga robi jej allegro i miała przez tydz. 700 wejść, ale zero tel. Też sądzę, że ładniejsze zdjęcia by się przydały, ludzie wzrokowcami są
  6. To podniosę. Liczę na cud, na jeden tel., albo mail.
  7. [quote name='rafali910']Wątek szczeniaków mogę dać na moje forum i dobrze by było gdyby ich fotki były .[/quote] Muszę iść dopiero do schronu zrobić zdjęcia, to wiadomości usłyszane przez tel.
  8. Postaram się być na dniach w schronisku. Przed zimą ona musi znaleźć dom, nie widzę jej zimą w budzie:shake:
  9. I Buba nie daje o sobie zapomnieć
  10. Dodam w schronisku jest 5 małych szczeniaków podrzuconych:shake: I chyba trzeba będzie wątek tomaszowskich On-ków reaktywować:shake:
  11. W takim razie czekamy na to co powie wet. Oby to były dobre wieści. Mówisz, że szczeka;) To dobrze musi chłopak pogadać trochę:lol:
  12. Dodałam jeszcze Tofika na www.ojoj.pl muszę tylko ogłoszenie aktywować, jak przyjdzie na maila;)
  13. Dla Hund i bubu: Pewnie Wam to nie pomoże, ale napiszę. To dzięki Wam (naczytałam się Waszych wątków w tamtym roku) pojechałam do naszego schroniska, przełamywałam opór, robiłam zdjęcia. Teraz jest dobrze, coraz więcej osób pomaga moim psiakom tomaszowskim, ale od Was się Olu zaczęło. Jak przeczytałam, że macie ubraną choinkę w schronisku i zobaczyłam to nasze smutne miejsce to postanowiłam, że za rok też będzie choinka. Byłyście moją inspiracją i pośrednio dzięki Wam sporo naszych psów znalazło domy. I Henio/Griso, który jest w hotelu i czeka na operację, bo Wy dziewczyny mnie zainspirowałyście. I Warka, i Misio, i Lisek... i teraz Max. Ja Wam bardzo dziękuję za to co robicie i moje psy też
  14. Dama ma jeszcze ogłoszenie na [URL="http://www.ojoj.pl"]www.ojoj.pl[/URL] i na [URL="http://www.eoferty.pl"]www.eoferty.pl[/URL] i [url]www.etablica.pl[/url] Tylko tu Jaaga musisz, jak na maila przyjdą aktywować
  15. Kochani ja im nie życzę źle, ale mam nadzieję, że jest sprawiedliwość jakaś na tym świecie, a w bajki o resocjalizacji to ja już nie wierzę, o nie.
  16. Ale to jest małe cudeńko:loveu::loveu::loveu:
  17. Podobno dobro wraca... A ja czasami mam nadzieję, że wyrządzona krzywd wraca tylko chociaż z trzykrotną siłą...
  18. Olu był ktoś przy nim na koniec?:-(
  19. [quote name='Talcott'][quote name='ocelot']To ile powinien jamnik ważyć? Taki z dużych jamniorów, z domieszką innej krwi?[/quote 8 - 10 kilo!!![/quote] To w takim razie ja za przykład Tulci i Anetki Maksa odchudzam:p
  20. To ile powinien jamnik ważyć? Taki z dużych jamniorów, z domieszką innej krwi?
×
×
  • Create New...