-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
ocelot replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
A tysięczny oby przyniósł mu upragniony dom -
Kolega z boksu Reksa, ma 1,5 roku. Poprosilam bumerang, żeby mu nadala imię. [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i746081.jpg[/IMG] Po lewej: [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i746079.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i746076.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i746075.jpg[/IMG]
-
Rex - przyjacielski, przylepa taka, ma ok. 2 lat. [CENTER][IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i746054.jpg[/IMG] [CENTER][IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i746053.jpg[/IMG] [CENTER][IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i746052.jpg[/IMG] [CENTER][IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i746050.jpg[/IMG][/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
-
[quote name='rafali910']Ale fajne szczeniaki one są do adopcji to opisz o nich info to dam na forum i pewnie dają sie pogłaskać.[/quote] Szczeniaki zostały podrzucone pod schronisko w pudełku kartonowym. Była ich piątka. Jeden chłopczyk poszedł już do swojego domku. zostało 3 chłopców i 1 dziewczynka. Mają 11 tyg.
-
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
ocelot replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
Jestem na posterunku. W schronisku mamy cztery malce maciupkie. Trzech chłopców i dziewczynkę. Ale z dziewczynką nie jest dobrze. Ma coś z tylną łapiną, ciągnie ją za sobą.:shake: -
Nasze szczeniaki: [CENTER][IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i745931.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i745928.jpg[/IMG] [CENTER][IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i745927.jpg[/IMG] [CENTER][IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i745925.jpg[/IMG] [CENTER][IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i745926.jpg[/IMG][/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
-
[quote name='Karilka']to dobkowi skończyła sie kwarantanna, tak?[/quote] Tak, ale na kastrację trzeba poczekać do powrotu kierownika. Acha mamy nowego Rottka, bysior jak mało który. Po Rumcajsa mają przyjechać i mam nadzieję, że przyjadą, budę robią, Pani jak go oglądała wczoraj to się popłakała. I przepiękny biszkoptowy psiak:shake:
-
Nietoperek już u boku swojego człowieka, w Holandii!!!
ocelot replied to Argat's topic in Już w nowym domu
Nietoperak bardzo wystraszony, ale zaczyna pomalutku dochodzić do ludzi, ale tylko na wybiegu, a wybiegu odwiedzający nie oglądają:shake: Od strony odwiedzających nie wychodzi. -
[Tomaszów Maz.] Buba- młoda, łagodna suczka prosi o dom
ocelot replied to Argat's topic in Już w nowym domu
Byłam, Buba ma się dobrze. Ale złych minierów od Niny nabiera:shake: Nina gryzie słabsze suki, a Bubina się potem dołącza. -
[quote name='Jaaga']Moja znajoma jutro będzie rozmawiała z tamtą osobą, bo jest to koleżanka z pracy. Gdyby zdecydowała się na Damę, to od połowy sierpnia dopiero wzięłaby ją. Lepsze jednak to, niż nic. Jutro ta pani ma do mnie dzwonić. Najważniejsze, żeby była zdecydowana na Damę.[/quote] Oby, trzymamy kciuki mocno. Z ogłoszeń nie ma odzewu?