Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. A tysięczny oby przyniósł mu upragniony dom
  2. [quote name='rafali910']Ale nie długo może trafia do adopcji i zrobi się luz dla innych psów w schronisku[/quote] Rafi są wakacje, w ciągu dwóch tyg. do adopcji poszły trzy psy, przywieziono z dwadzieścia.:shake:
  3. Ok. może być Mazi. Drugi chłopczyk jest młodszy, ma ok. 1,5 roku. Jest jeszcze czarna dziewczynka, ale mam kiepskie zdjęcie. następnym razem się poprawię.
  4. [quote name='rafali910']ocelot jakie dać tematy na temat ich adopcji daj info o nich[/quote] W kojcach są. Niektóre mają wybiegi, a niektóre nawet wybiegów nie mają:shake:
  5. Nie ma na stronie też naszego szczekuna, ale zdjęcia muszę znaleźć z wcześniejszych wizyt. Rafał pod schroniskiem ciągle są wyrzucane psy. W tej chwili jest total przepełnienie, jeden psiak nawet jest trzymany w transporterze, sporym co prawda. Nie ma miejsca na kwarantannie:shake:
  6. I tego psiaka też chyba nie ma na stronie [CENTER][IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i746087.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i746086.jpg[/IMG][/CENTER]
  7. Kolega z boksu Reksa, ma 1,5 roku. Poprosilam bumerang, żeby mu nadala imię. [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i746081.jpg[/IMG] Po lewej: [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i746079.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i746076.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i746075.jpg[/IMG]
  8. Rex - przyjacielski, przylepa taka, ma ok. 2 lat. [CENTER][IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i746054.jpg[/IMG] [CENTER][IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i746053.jpg[/IMG] [CENTER][IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i746052.jpg[/IMG] [CENTER][IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i746050.jpg[/IMG][/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
  9. Psiak, którego nie ma na stronie jeszcze, a już jest do adopcji: wykastrowany, zaszczepiony i zaczipowany. Nie ma też imienia jeszcze. [CENTER][IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i746062.jpg[/IMG] [CENTER][IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i746056.jpg[/IMG][/CENTER] [/CENTER]
  10. [quote name='rafali910']Ale fajne szczeniaki one są do adopcji to opisz o nich info to dam na forum i pewnie dają sie pogłaskać.[/quote] Szczeniaki zostały podrzucone pod schronisko w pudełku kartonowym. Była ich piątka. Jeden chłopczyk poszedł już do swojego domku. zostało 3 chłopców i 1 dziewczynka. Mają 11 tyg.
  11. Jestem na posterunku. W schronisku mamy cztery malce maciupkie. Trzech chłopców i dziewczynkę. Ale z dziewczynką nie jest dobrze. Ma coś z tylną łapiną, ciągnie ją za sobą.:shake:
  12. Zaraz wyslę. Reks wyszedl słabo, a ten drugi bez imienia super. Zaraz wysyłam.
  13. [CENTER][IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i745924.jpg[/IMG] I maluch z tyłu, nie dało się zrobić lepszego zdjęcia, bo uciekał. [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i745934.jpg[/IMG][/CENTER]
  14. Nasze szczeniaki: [CENTER][IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i745931.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i745928.jpg[/IMG] [CENTER][IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i745927.jpg[/IMG] [CENTER][IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i745925.jpg[/IMG] [CENTER][IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i745926.jpg[/IMG][/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
  15. [quote name='bumerang']Emirku, ciotka Aska o Tobie mysli bardzo :loveu:[/quote] A ja mam zdjęcia dla cotki Asi czarnuszków;)
  16. [quote name='Karilka']rottusia masz zdjęcia? Trzeba do rottki napisac to go wyciągną jak beda mogli...[/quote] Rotusia nie mam. Na kwarantannie, a nie ma kierownika, więc żeśmy z Panem Michałem doszli do wniosku, że nie będziemy fotografować.
  17. Mam, ale nie dużo. Potem postaram się dorzucić, psiaków co mają zdjęcia nie fotografowałam dzisiaj.
  18. [quote name='Karilka']to dobkowi skończyła sie kwarantanna, tak?[/quote] Tak, ale na kastrację trzeba poczekać do powrotu kierownika. Acha mamy nowego Rottka, bysior jak mało który. Po Rumcajsa mają przyjechać i mam nadzieję, że przyjadą, budę robią, Pani jak go oglądała wczoraj to się popłakała. I przepiękny biszkoptowy psiak:shake:
  19. dzisiaj odwiedziłam Emirka. Smutny ten nasz chłopczyk. Denis go odganiał od krat, ale nie bardzo agresywnie.
  20. Młody ma się w miarę dobrze, podobno wcina całą michę, ale nie widać tego po nim.
  21. [quote name='rafali910']To Budrys już ma dom czyli ogłoszenie o adopcji u mnie na forum wycofać .[/quote] Wycofać. Przyjechał do schroniska ojciec z córką. I córka postanowiła, że Budrys i tylko Budrys.;)
  22. Nietoperak bardzo wystraszony, ale zaczyna pomalutku dochodzić do ludzi, ale tylko na wybiegu, a wybiegu odwiedzający nie oglądają:shake: Od strony odwiedzających nie wychodzi.
  23. Byłam, Buba ma się dobrze. Ale złych minierów od Niny nabiera:shake: Nina gryzie słabsze suki, a Bubina się potem dołącza.
  24. [quote name='Jaaga']Moja znajoma jutro będzie rozmawiała z tamtą osobą, bo jest to koleżanka z pracy. Gdyby zdecydowała się na Damę, to od połowy sierpnia dopiero wzięłaby ją. Lepsze jednak to, niż nic. Jutro ta pani ma do mnie dzwonić. Najważniejsze, żeby była zdecydowana na Damę.[/quote] Oby, trzymamy kciuki mocno. Z ogłoszeń nie ma odzewu?
×
×
  • Create New...